Ευχές - Αρχείο

Status
Not open for further replies.
Να σαι καλα Τασσο! Ευχαριστω πολυ :)

Γιαννη χιλιοχρονος, και υγειης ευχομαι!
Γιάννης Corfu πολύχρονος και ότι επιθυμείς!!!!
Γιάννη πολύχρονος φίλε!
Πάντα με υγεία!

Χρόνια πολλά και στα παιδιά που είχαν γενέθλια η γιορτή τίς προηγούμενες ημέρες!
Γιάννη χρόνια σου πολλά.
Πολύχρονος να τα 100στήσεις.. να χαίρεσαι την οικογένειά σου.
Χρόνια πολλά Γιάννη !
Χρόνια Πολλά με υγεία στα παλικάρια που έχουν σήμερα γενέθλια και ιδιαίτερα στους δυο Γιάννηδες! Οικογενειακή ευτυχία και ό,τι άλλο επιθυμείτε!
χρονια πολαααα και καλα σε ολουσας λεβεντες.shake hands..my man.
Χρονια πολλα σε ολους με υγεια
Πολυχρονος Γιαννη υγεια κ οτι επιθυμεις!
Αμετρητες μπεκατσοφερμες! :)



Χρονια πολλα κ καλα Αποστολε,υγεια και v3!
Πολυχρονοι ότι επιθυμείτε
Πολυχρονοι Αρχοντες υγεια και χαρες .χρόνια πολλά.
Πολύχρονος Γιάννη με υγεία και ότι καλύτερο εύχομαι!
Χρόνια πολλά Γιάννη !
Σας ευχαριστώ παλικάρια μου. Υγεία για εσάς και τιυς αγαπημενου σας .
 
Χρόνια πολλά παλικάρια!
Χρόνια πολλά σε όλους τους εορτάζοντες!!!
Γιάννης Κέρκυρα, giannis xania πολύχρονοι και δυνατοί υγεία σε σας και τις οικογένειες σας :)
.χρόνια πολλά.Xρονια πολλά σε όλους σας , οτι επιθυμείτε , και σας ευχομαι υγεία και αγάπη .χρόνια πολλά.
Σας ευχαριστω παλικαρια μιυ. Υγεια γθα εσάςκαι τους αγαπημένους σας..
 
Χρονια Πολλα και απο μενα σε οσους γιορταζαν αυτες τις μερες. Ειναι κομματι δυσκολο να μπορεσεις να επικεντρωθεις σε τοσες γιορτες και να μη ξεχασεις κανεναν. Καλα εκαναν λοιπον οι παλιοτεροι και ελεγαν πως οι γιορτες κρατανε 40 μερες .sarcastic.
 
Σας ευχαριστω παλικαρια μιυ. Υγεια γθα εσάςκαι τους αγαπημένους σας..
Χρόνια πολλά Γιάννη, με υγεία και ότι επιθυμείς !!!
Χρόνια πολλά και στον Τόλη @Kastoras και λοιπούς εορτάζοντες τις προηγούμενες μέρες και σήμερα @Dimitris07 κλπ.
Επίσης τις ευχές μου στους Βίκτορες @victor και @BIK που έχουν σήμερα την ονομαστική τους εορτή. Πολύχρονοι, με υγεία και πάντα χαρές !!!
 
Χρόνια πολλά Γιάννη, με υγεία και ότι επιθυμείς !!!
Χρόνια πολλά και στον Τόλη @Kastoras και λοιπούς εορτάζοντες τις προηγούμενες μέρες και σήμερα @Dimitris07 κλπ.
Επίσης τις ευχές μου στους Βίκτορες @victor και @BIK που έχουν σήμερα την ονομαστική τους εορτή. Πολύχρονοι, με υγεία και πάντα χαρές !!!
Ευχαριστω θερμα Στελλιο!

Τις ευχες μου στον Βικτωρα απο κρητη και στον Βικ απο Σαμοθρακη!
 
Χρόνια Πολλά με υγεία στα παλικάρια που έχουν σήμερα γενέθλια και σε αυτός που έχουν την ονομαστική τους εορτή.
Βίκτωρα Θασίτη, εύχομαι φίλε να είσαι υγιής, να χαίρεσαι την οικογένειά σου, καλά κυνήγια και ό,τι άλλο επιθυμείς!
 
Ευχαριστω για τις ευχες και αντευχομαι τα καλυτερα σε ολους. Υγεια να βγαινουμε εξω και να κανουμε αυτο που αγαπαμε
Χρονια σου πολλα Βικτωρα για εχθες! Χρονια πολλα στον Νικο για σημερα! Χρονια πολλα σε οσα παιδια γιορταζαν αυτες τις ημερες! Να εχετε Υγεια και Καλα Κυνηγια!
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top