"Ευχές" απο συμπολίτες μας σε όλους εμάς και στις οικογενειές μας

Κατα καιρούς πέφτω επάνω σε δημοσιεύματα που ευχονται τα χειρότερα σε εμας και στις οικογένεις μας
Σαν ατομο που δεν πιστεύω σε δεισιδαιμονίες και σε θρησκείες (ασχετα εαν έχω παντα μια χαραμάδα ανοιχτή) τα προσπερνάω ανετα.
Μερικες φορές με εξοργίζουν όπως αυτό που φέρνω εδώ. Εσεις δεν ειναι ανάγκη να εξοργιστείτε.
Δειτε τι περασε απο μπροστά μου, μια δημοδιευση στο fb για παρατημενα σκυλάκια που παρουσιαζονται οτι τα εγκατελειψε κυνηγός

https://www.facebook.com/groups/430726927309071/posts/1946800542368361

1698488308620.png

οκ σκεφτομαο ο καθένας μπορεί να γραφει οτι μλκ θέλει και συνεχίζω να διαβάζω τα σχόλια
εκει ενας χρήστης o "Χρήστος Φύλακας" μας ευχεται τα καλύτερα συμπεριλαμβάνοντας παιδιά μανάδες και γκόμενες μαζί!!!

1698489732444.png

από περιέργεια πατησα στο προφίλ του και είδα ότι ένας "φίλος" του φορούσε κυνηγετκό καπέλο...
πατάω επάνω και βλέπω ότι ο "φίλος" του Χρήστος Μουλάς, ειναι ενας κανονικός κυνηγός, οχι σαν εμένα, με πανεμορφα κυνηγετικά σκυλια που ζουν μεσα στο σπίτι του από οτι μπορεσα να καταλάβω από τις φώτο κτλ... Ειναι αυτό που λένε "αν εχεις τετοιους φίλους τι τους θέλεις του εχθρούς"
Προς στιγμή σκεφτηκα να τον ταγκάρω, αλλά δεν το έκανα για ευνόητους λόγους.
Ολα αυτά στην αγαπημένη πόλη των Ιωαννίνων.
 
Κατα καιρούς πέφτω επάνω σε δημοσιεύματα που ευχονται τα χειρότερα σε εμας και στις οικογένεις μας
Σαν ατομο που δεν πιστεύω σε δεισιδαιμονίες και σε θρησκείες (ασχετα εαν έχω παντα μια χαραμάδα ανοιχτή) τα προσπερνάω ανετα.
Μερικες φορές με εξοργίζουν όπως αυτό που φέρνω εδώ. Εσεις δεν ειναι ανάγκη να εξοργιστείτε.
Δειτε τι περασε απο μπροστά μου, μια δημοδιευση στο fb για παρατημενα σκυλάκια που παρουσιαζονται οτι τα εγκατελειψε κυνηγός

https://www.facebook.com/groups/430726927309071/posts/1946800542368361

View attachment 81505

οκ σκεφτομαο ο καθένας μπορεί να γραφει οτι μλκ θέλει και συνεχίζω να διαβάζω τα σχόλια
εκει ενας χρήστης o "Χρήστος Φύλακας" μας ευχεται τα καλύτερα συμπεριλαμβάνοντας παιδιά μανάδες και γκόμενες μαζί!!!

View attachment 81507

από περιέργεια πατησα στο προφίλ του και είδα ότι ένας "φίλος" του φορούσε κυνηγετκό καπέλο...
πατάω επάνω και βλέπω ότι ο "φίλος" του Χρήστος Μουλάς, ειναι ενας κανονικός κυνηγός, οχι σαν εμένα, με πανεμορφα κυνηγετικά σκυλια που ζουν μεσα στο σπίτι του από οτι μπορεσα να καταλάβω από τις φώτο κτλ... Ειναι αυτό που λένε "αν εχεις τετοιους φίλους τι τους θέλεις του εχθρούς"
Προς στιγμή σκεφτηκα να τον ταγκάρω, αλλά δεν το έκανα για ευνόητους λόγους.
Ολα αυτά στην αγαπημένη πόλη των Ιωαννίνων.
Το καλό με τα μέσα κοινωνικής δικτύωσης είναι ότι, μπορεί ο κάθε πικραμένος να βγάζει τα εσωψυχα του, τον βούρκο που έχει μέσα του και να εκτίθενται ώστε να προσέχουν οι υπόλοιποι άνθρωποι που είναι " γνωστοί του". Επίσης να φυλάγονται και οι " φίλοι" του. Άσε τον κόσμο να εκφραστεί λοιπόν... Τώρα για όποιον πιστεύει σε κατάρες και αναθέματα... Θα του έλεγα να μην φοβάται. Πόσους καλούς ανθρώπους γνωρίζετε που η ζωή τους φέρθηκε πολύ σκληρά, ενώ αλλοι κατά κοινή ομολογία κλέφτες, ψεύτες, λωποδύτες, τζαμπατζιδες, ασεβής, άδικοι και ανυπόληπτοι άνθρωποι και τους πάνε όλα πρίμα στις ζωές τους; Εγώ προσωπικά έχω πολλά τέτοια παραδείγματα.
 
Κατα καιρούς πέφτω επάνω σε δημοσιεύματα που ευχονται τα χειρότερα σε εμας και στις οικογένεις μας
Σαν ατομο που δεν πιστεύω σε δεισιδαιμονίες και σε θρησκείες (ασχετα εαν έχω παντα μια χαραμάδα ανοιχτή) τα προσπερνάω ανετα.
Μερικες φορές με εξοργίζουν όπως αυτό που φέρνω εδώ. Εσεις δεν ειναι ανάγκη να εξοργιστείτε.
Δειτε τι περασε απο μπροστά μου, μια δημοδιευση στο fb για παρατημενα σκυλάκια που παρουσιαζονται οτι τα εγκατελειψε κυνηγός

https://www.facebook.com/groups/430726927309071/posts/1946800542368361

View attachment 81505

οκ σκεφτομαο ο καθένας μπορεί να γραφει οτι μλκ θέλει και συνεχίζω να διαβάζω τα σχόλια
εκει ενας χρήστης o "Χρήστος Φύλακας" μας ευχεται τα καλύτερα συμπεριλαμβάνοντας παιδιά μανάδες και γκόμενες μαζί!!!

View attachment 81507

από περιέργεια πατησα στο προφίλ του και είδα ότι ένας "φίλος" του φορούσε κυνηγετκό καπέλο...
πατάω επάνω και βλέπω ότι ο "φίλος" του Χρήστος Μουλάς, ειναι ενας κανονικός κυνηγός, οχι σαν εμένα, με πανεμορφα κυνηγετικά σκυλια που ζουν μεσα στο σπίτι του από οτι μπορεσα να καταλάβω από τις φώτο κτλ... Ειναι αυτό που λένε "αν εχεις τετοιους φίλους τι τους θέλεις του εχθρούς"
Προς στιγμή σκεφτηκα να τον ταγκάρω, αλλά δεν το έκανα για ευνόητους λόγους.
Ολα αυτά στην αγαπημένη πόλη των Ιωαννίνων.
1)Αυτος ο Μουλα,ειναι απ οτι φαινεται ενα "μουλαρι" πυγμαχος,οποτε τον "Φυλακα",δεν το παιρνει για πολλα πολλα .bye.

2)Ε καλα,ουτε ο πρωτος,ουτε ο τελευταιος "ακτιβιστης,οικωλογος,influencer,vegan" κλπ κλπ θα ειναι,που προβαλει αυτο τον τροπο ζωης,ενω στο παρασκηνιο,παει την πανσετα "γονατο"...

Θυμαμαι την περιπτωση μιας τετοιας τυπισας,ακραια vegan,ζωολαγνα influencer με εκατομμυρια ακολοθους στο instagram...
Προωθουσε τον συγκεκριμενο τροπο ζωης και προφανως πληρωνοταν απο αυτο...
Μια φορα ομως,βρισκοταν σε ενα τραπεζι με φιλους και φιλες και μια εξ αυτων,τραβουσε βιντεο...Στην ακρη του πλανου,φανηκε η μανταμ να εχει μπροστα της μια πατιελα,με ενα ξεκοκκαλισμενο μεγαλο ψαρι...
Ουτε κεφαλε δν ειχε μεινει..
Ουτε γατα να ηταν...
.bye.
Δν θυμαμαι το ονομα της τωρα...
 
1)Αυτος ο Μουλα,ειναι απ οτι φαινεται ενα "μουλαρι" πυγμαχος,οποτε τον "Φυλακα",δεν το παιρνει για πολλα πολλα .bye.

2)Ε καλα,ουτε ο πρωτος,ουτε ο τελευταιος "ακτιβιστης,οικωλογος,influencer,vegan" κλπ κλπ θα ειναι,που προβαλει αυτο τον τροπο ζωης,ενω στο παρασκηνιο,παει την πανσετα "γονατο"...

Θυμαμαι την περιπτωση μιας τετοιας τυπισας,ακραια vegan,ζωολαγνα influencer με εκατομμυρια ακολοθους στο instagram...
Προωθουσε τον συγκεκριμενο τροπο ζωης και προφανως πληρωνοταν απο αυτο...
Μια φορα ομως,βρισκοταν σε ενα τραπεζι με φιλους και φιλες και μια εξ αυτων,τραβουσε βιντεο...Στην ακρη του πλανου,φανηκε η μανταμ να εχει μπροστα της μια πατιελα,με ενα ξεκοκκαλισμενο μεγαλο ψαρι...
Ουτε κεφαλε δν ειχε μεινει..
Ουτε γατα να ηταν...
.bye.
Δν θυμαμαι το ονομα της τωρα...
Δεν είναι τυχαίο ότι πολλοί από αυτούς ζυγίζονται σε πλάστιγγα και όχι σε ζυγαριά
 
Δεν είναι τυχαίο ότι πολλοί από αυτούς ζυγίζονται σε πλάστιγγα και όχι σε ζυγαριά
Να σου πω την αληθεια Κωστα,μπορεις να εισαι παχυσαρκος,ακομα και αν εισαι ακραιος vegan...
Αμα κατεβαζεις 4-5 πιατα ζυμαρικα την ημερα,πανευκολα γινεσαι happy hippo και ας μην βαζεις κρεας στο στομα σου...
 
Κατα καιρούς πέφτω επάνω σε δημοσιεύματα που ευχονται τα χειρότερα σε εμας και στις οικογένεις μας
Σαν ατομο που δεν πιστεύω σε δεισιδαιμονίες και σε θρησκείες (ασχετα εαν έχω παντα μια χαραμάδα ανοιχτή) τα προσπερνάω ανετα.
Μερικες φορές με εξοργίζουν όπως αυτό που φέρνω εδώ. Εσεις δεν ειναι ανάγκη να εξοργιστείτε.
Δειτε τι περασε απο μπροστά μου, μια δημοδιευση στο fb για παρατημενα σκυλάκια που παρουσιαζονται οτι τα εγκατελειψε κυνηγός

https://www.facebook.com/groups/430726927309071/posts/1946800542368361

View attachment 81505

οκ σκεφτομαο ο καθένας μπορεί να γραφει οτι μλκ θέλει και συνεχίζω να διαβάζω τα σχόλια
εκει ενας χρήστης o "Χρήστος Φύλακας" μας ευχεται τα καλύτερα συμπεριλαμβάνοντας παιδιά μανάδες και γκόμενες μαζί!!!

View attachment 81507

από περιέργεια πατησα στο προφίλ του και είδα ότι ένας "φίλος" του φορούσε κυνηγετκό καπέλο...
πατάω επάνω και βλέπω ότι ο "φίλος" του Χρήστος Μουλάς, ειναι ενας κανονικός κυνηγός, οχι σαν εμένα, με πανεμορφα κυνηγετικά σκυλια που ζουν μεσα στο σπίτι του από οτι μπορεσα να καταλάβω από τις φώτο κτλ... Ειναι αυτό που λένε "αν εχεις τετοιους φίλους τι τους θέλεις του εχθρούς"
Προς στιγμή σκεφτηκα να τον ταγκάρω, αλλά δεν το έκανα για ευνόητους λόγους.
Ολα αυτά στην αγαπημένη πόλη των Ιωαννίνων.
Η αγάμητη αναφέρεται και στις συζύγους των κυνηγών λέγοντας οτι ειναι κι αυτές ίδιες με μας τους ....
 
Το ειδα κι εγω πριν απο καποιες μερες και ενω ξεκίνησα να τους γραφω τελικα τα εσβησα .Αλλά τωρα μ αυτον τον βρωμερό Χ. Φύλακα που απευθυνεται και στα παιδια των κυνηγών θα τον κράξω. Μπείτε να τον πάρουμε φαλάγγι.
 
Να σου πω την αληθεια Κωστα,μπορεις να εισαι παχυσαρκος,ακομα και αν εισαι ακραιος vegan...
Αμα κατεβαζεις 4-5 πιατα ζυμαρικα την ημερα,πανευκολα γινεσαι happy hippo και ας μην βαζεις κρεας στο στομα σου...
Θόδωρα εμένα ένας μπάρμπας
για έναν μήνα
που κοπαναγε μόνο πιλάφια με γιαούρτι για δίαιτα
στο τέλος τον πήγε πριονοκορδελα χωριά ότι στο τέλος λιποθύμησε
Δεν ξέρω τι σπαγγέτι χρησιμοποιούν οι συγκεκριμένοι και κρατιούνται μάχιμοι
εκτός αν δουλεύουν το άλλο σύστημα
πχ κατεβάζω δύο μερίδες σπληναντερο
και μετά δώσε και μια μακαρονάδα ορφανή για την προστασία της πανίδας
Αυτά τα προγουλια θέλουν και μεζέ για να αναπτυχθουν 🤪
 
Back
Top