Ερωτήσεις - Απορίες - Τεχνικά θέματα

Καλησπέρα σας έχω ένα θέμα τις τελευταίες 10 ημέρες δεν μπορώ να ανεβάσω φωτο μόλις μπω στις φωτογραφίες κολάει και λέει ότι το Chrome δεν ανταποκρίνεται.
Γιάννη καλησπέρα. Έτσι όπως το περιγράφεις μάλλον έχεις θέμα με τη μνήμη της συσκευής σου. Δοκίμασε να μπεις από άλλη συσκευή (είτε υπολογιστή, είτε κινητό, είτε τάπλετ).
 
Γιάννη καλησπέρα. Έτσι όπως το περιγράφεις μάλλον έχεις θέμα με τη μνήμη της συσκευής σου. Δοκίμασε να μπεις από άλλη συσκευή (είτε υπολογιστή, είτε κινητό, είτε τάπλετ).
Σε ευχαριστώ Βασίλη αλλά όμως γιατι να κολάει το τηλ μόνο όταν μπω για να ανεβάσω φωτογραφίες.
 
Σε ευχαριστώ Βασίλη αλλά όμως γιατι να κολάει το τηλ μόνο όταν μπω για να ανεβάσω φωτογραφίες.
Υπάρχουν διάφοροι λόγοι. Αν είναι αυτό που έγραψα, λόγω μνήμης, σημαίνει ότι το κινητό τρέχει πολλές εφαρμογές με αποτέλεσμα να μην μπορεί να τρέξει μια ακόμα. Επίσης, μπορεί να φταίει ότι έχεις γεμίσει την χωρητικότητα των φωτογραφιών και βίντεο με αποτέλεσμα να είναι δύσκολο για μια εφαρμογή να ανατρέξει στο υλικό αυτό. Αρκετά μπορεί να συμβαίνουν. Δοκίμασε να κάνεις μια επανεκκίνηση κιόλας. Αν δεν σου βγάζει κάποιο μήνυμα δεν πιστεύω να υπάρχει θέμα με τις άδειες που έχεις δώσει στην εφαρμογή αλλά και αυτό παίζει. Συγνώμη αν δεν σε βοηθάω παραπάνω αλλά δεν είναι θέμα του φόρουμ και δεν μπορώ να γνωρίζω από απόσταση :)
 
Καλημερα σας,εχω ενα παραπονο...
εχθες το βραδυ εγραψα καποια αγγελια,μου πηρε πολυ ωρα να την σενιαρω με φωτογραφιες κτλπ,στην αρχη ελεγε περιμενει εγκριση
σημερα ...ουτε φωνη ουτε ακροαση..λες και χαθηκε ή καποιον ενοχλουσε και την εσβησε...ξερει κανενας να μου πει κατι ??
Εννοειται οτι δεν ελαβα καποιο μυνημα.... που να εξηγει κατι....
 
Καλημερα σας,εχω ενα παραπονο...
εχθες το βραδυ εγραψα καποια αγγελια,μου πηρε πολυ ωρα να την σενιαρω με φωτογραφιες κτλπ,στην αρχη ελεγε περιμενει εγκριση
σημερα ...ουτε φωνη ουτε ακροαση..λες και χαθηκε ή καποιον ενοχλουσε και την εσβησε...ξερει κανενας να μου πει κατι ??
Εννοειται οτι δεν ελαβα καποιο μυνημα.... που να εξηγει κατι....
Post in thread 'Γενικές Ανακοινώσεις' https://www.hunterslife.gr/forums/threads/Γενικές-Ανακοινώσεις.878/post-472058
 
Ευχαριστω μεν,τραγικο και αναιτιο κατα την γνωμη μου δε....(οχι πως νοιαζεται κανενας αλλα κατι θελω να πω.....)
Καλημέρα συνάδελφε. Οι κανόνες του φόρουμ υπάρχουν για κάποιον λόγο. Μπορεί να μην συμφωνείς με τον συγκεκριμένο κανόνα αλλά οφείλεις να τον σεβαστείς. Επίσης τελείως άκυρη η επιλογή των λέξεων σου...η λέξη τραγικός συνδέεται με τον θάνατο.

Φυσικά και μας νοιάζει η γνώμη σου αρκεί να μπορείς να δεχθείς και τον αντίλογο. Φιλικά :)
 
Μια ερωτηση θα μπορουσε η φωτογραφια που υπαρχει με το Hunterlife στο κεντρο μπουρουμε να το βγαλουμε αυτοκολητο....λεω την φωτογραφια δηπλα στο menu
Καλημέρα Ηλία, ναι μπορεί να γίνει εύκολα. Τι έχεις στο μυαλό σου;
 
Καλημέρα συνάδελφε. Οι κανόνες του φόρουμ υπάρχουν για κάποιον λόγο. Μπορεί να μην συμφωνείς με τον συγκεκριμένο κανόνα αλλά οφείλεις να τον σεβαστείς. Επίσης τελείως άκυρη η επιλογή των λέξεων σου...η λέξη τραγικός συνδέεται με τον θάνατο.

Φυσικά και μας νοιάζει η γνώμη σου αρκεί να μπορείς να δεχθείς και τον αντίλογο. Φιλικά :)
Καλημέρα,έχω χιούμορ...
Το ξέρω ότι σας νοιάζει η γνώμη μας...
Απλά τίποτα δεν αλλάζει τελικά... πάντα υπάρχει κάποιος λόγος..για το καλό μας...
Δεν πιστεύω να σας πειράζει η καλοπροαίρετη αλλά αναγκαία κριτική....
 
Καλημέρα Ηλία, ναι μπορεί να γίνει εύκολα. Τι έχεις στο μυαλό σου;
Θελω να την κανω αυτοκολητο αν μου επητρεπετε βαιβαια για το αυτοκηνιτο:) πηστευω οτι ηρθε η ωρα να δηξουμε ολλοι μας ποιοι και τι ειμαστε χωρις να φωβομαστε του παπαρολογους .... αυτη η φωτογραφια πρεπει να υπαρχει παντου απο αυτικηνιτο μεχρει μπλουζακια
 
Θελω να την κανω αυτοκολητο αν μου επητρεπετε βαιβαια για το αυτοκηνιτο:) πηστευω οτι ηρθε η ωρα να δηξουμε ολλοι μας ποιοι και τι ειμαστε χωρις να φωβομαστε του παπαρολογους .... αυτη η φωτογραφια πρεπει να υπαρχει παντου απο αυτικηνιτο μεχρει μπλουζακια
Τα αφεντικα που ειναι να απαντησουν..... :)
Καλή ιδέα Ηλία. Είναι μια διαδικασία που θέλει τρέξιμο βέβαια αλλά άσε να το δω με τα παιδιά και θα επανέλθω.
 
Καλή ιδέα Ηλία. Είναι μια διαδικασία που θέλει τρέξιμο βέβαια αλλά άσε να το δω με τα παιδιά και θα επανέλθω.
Βασιλι δεν θελω να σας βαλο σε τρεξημο και μπελαδες ......μπωρο να το βγαλο μονος δυο θελω να τα βαλο στο αυτοκηνιτο μου επητρεπετε αυτο θελω να ξερο
 
Βασιλι δεν θελω να σας βαλο σε τρεξημο και μπελαδες ......μπωρο να το βγαλο μονος δυο θελω να τα βαλο στο αυτοκηνιτο μου επητρεπετε αυτο θελω να ξερο
Δεν είναι μπελάς! Απλά αφού έδωσες την ιδέα σκέφτηκα να το φτιάχναμε για όλο το φόρουμ.
Μη ζητάς άδεια για κάτι τέτοιο.
 
Back
Top