Ερωτήσεις - Απορίες - Τεχνικά θέματα

Ερωτηση: Δεν ανοιγει η παραγραφος "Τσιχλα-κοτσυφι", ενω ολες οι υπολοιπες ειναι οκ. Εχει μπλοκαρει στο τελευταιο μηνυμα του Hawkeye στις 22.49 χθες.
Καλημέρα και καλό μήνα και καλό σας βρήκα έχω ένα πρόβλημα γιατί δεν μπορώ να δω φωτογραφίες από κάποια παιδιά χρειάζεται κάποιο πρόγραμμα η κάτι έχω κάνει λάθος
Παλικάρια καλησπέρα. Τα περισσότερα προβλήματα σε έναν ηλεκτρονικό υπολογιστή ή κινητό λύνονται με μια επανεκκίνηση. Δοκιμάστε λοιπόν να κάνετε μια επανεκκίνηση στη συσκευή σας και επίσης μια έξοδος και είσοδος στον λογαριασμό σας στο φόρουμ και αν δεν λυθούν τα προβλήματα σας στείλτε ένα πμ να βρούμε την λύση.
 
Βασίλη το έχω αναφέρει ξανά παλαιότερα, μήπως θα ήταν σκόπιμο να ενθαρρυνθούν τα μέλη να συμπληρώνουν τα στοιχεία αυτά στο προφίλ τους; Είναι θεωρώ, πολύ χρήσιμο για τη συνομιλία αλλά και για την οικονομία της συζήτησης, δηλ. να μην υπάρχουν πολλά "που ρε φίλε", "πες νομό", "περιοχή;" κλπ...
Χωρίς φυσικά να είναι υποχρεωτικό...
Παντελή πέρα από την ενθάρρυνση που έχει γίνει στο παρελθόν, δεν μπορούμε να κάνουμε κάτι άλλο αφού όπως λες δεν είναι υποχρεωτικό. Όταν γίνεται εγγραφή ενός μέλους αυτές οι πληροφορίες ζητούνται πάντως και όποιος θέλει τις συμπληρώνει. :)
 
Παντελή πέρα από την ενθάρρυνση που έχει γίνει στο παρελθόν, δεν μπορούμε να κάνουμε κάτι άλλο αφού όπως λες δεν είναι υποχρεωτικό. Όταν γίνεται εγγραφή ενός μέλους αυτές οι πληροφορίες ζητούνται πάντως και όποιος θέλει τις συμπληρώνει. :)
Σωστά, απλά βρήκα μια ευκαιρία να το ξαναπώ μήπως και πείσω κάποιους...:cool:
 
Καλημέρα σας έχω πρόβλημα με τής φωτογραφίες δεν μου ανοίγουν και βγαίνει αυτόView attachment 18231
Καλησπέρα. Δεν έχετε κάποιο πρόβλημα. Οι φωτογραφίες μπορούν να ανέβουν στο φόρουμ με δυο τρόπους. Είτε απευθείας από την συσκευή είτε χρησιμοποιώντας κάποιο online site όπως το postimages. Στην δεύτερη περίπτωση είναι πιθανό πολλές φορές η φωτογραφία να μην είναι διαθέσιμη και να σας βγάζει διαφημίσεις κλπ.
 
Καλησπέρα σας πω πως μπορώ να ανεβάσω στο φόρουμ βίντεο από το YouTube;
Συνάδελφε διάλεξε τη διεύθυνση του βίντεο και εισήγαγε τη ως σύνδεσμο. Αυτό γινεται πατώντας το τρίτο εικονίδιο στην πάνω σειρά από αριστερά που μοιάζει με 2 κρίκους αλυσίδας.
 
Συνάδελφε διάλεξε τη διεύθυνση του βίντεο και εισήγαγε τη ως σύνδεσμο. Αυτό γινεται πατώντας το τρίτο εικονίδιο στην πάνω σειρά από αριστερά που μοιάζει με 2 κρίκους αλυσίδας.
Σε ευχαριστώ πολύ με βοηθησες πολύ γιατί δεν μπορούσα.
Συνάδελφε διάλεξε τη διεύθυνση του βίντεο και εισήγαγε τη ως σύνδεσμο. Αυτό γινεται πατώντας το τρίτο εικονίδιο στην πάνω σειρά από αριστερά που μοιάζει με 2 κρίκους αλυσίδας.
 
Καλησπερα παιδια..
Εδω και αρκετες ημερες δεν εχω δυνατότητα για επικόλληση λινκ, η emoticons κτλ κτλ...αυτα που φαίνονται πανω απο το πλαισιο που γραφουμε με λιγα λογια δεν μπορω να τα επιλεξω...
Συνδεομαι απο android με τον chrome...
 
Καλησπερα παιδια..
Εδω και αρκετες ημερες δεν εχω δυνατότητα για επικόλληση λινκ, η emoticons κτλ κτλ...αυτα που φαίνονται πανω απο το πλαισιο που γραφουμε με λιγα λογια δεν μπορω να τα επιλεξω...
Συνδεομαι απο android με τον chrome...
Στέφανε δοκίμασε να κανεις ένα log out και μετά log in στον λογαριασμό σου στο φόρουμ. Μετά αν δεν δουλέψει δοκιμασε επανεκκίνηση της συσκευής σου και τέλος ένα καθάρισμα των μπισκότων :). Αν δεν δουλέψει κάτι από αυτά στείλε μου πμ.
 
Ακαδημαϊκή ερώτηση...
Γιατί δεν μπορώ να ανεβάσω πάνω από 5 φωτό , ενώ βλέπω ποστ με πολύ περισσότερες;
Τώρα θα μου πεις, δεν είναι όλα τα δάχτυλα ίσα....my man.

(Πάντως αν έχουν εκχωρηθεί επιπλέον δικαιώματα σε φωτογράφους επιπέδου Άρη και Δημήτρη, χίλιες φορές μπράβο! .RESPECT.)
 
Back
Top