Επιλογη αγορας μεταχειρισμενου οπλου...

Πειτε μας λιγο με κωνους κ αυλους τι παιζει...Κ τι διαφορες εχουν ?
Η προτες μαξους 3,5 ρες. ηρθαν με μεγαλο αυλο μετα τον μικρηναν..η 2 εχει την ιδια κανη με της προτες μαξους ..τΑ τσοκ δεν ξςρω αν ειναι ιδια
 
Πειτε μας λιγο με κωνους κ αυλους τι παιζει...Κ τι διαφορες εχουν ?
Πάρε μια Rem v3 να περάσεις το στάδιο της Remingtonίτηδας.
Benelliτιδα έχεις ήδη.
Στο μέλλον πέρνα και μια Berettίτιδα και έχεις κλείσει με τα σοβαρά όπλα.

Τους παλιοσιδεράδες άστους στην ησυχία τους ... :) :) :)
 
Πάρε μια Rem v3 να περάσεις το στάδιο της Remingtonίτηδας.
Benelliτιδα έχεις ήδη.
Στο μέλλον πέρνα και μια Berettίτιδα και έχεις κλείσει με τα σοβαρά όπλα.

Τους παλιοσιδεράδες άστους στην ησυχία τους ... :) :) :)
Πολυ βαρυ οπλο Βασιλη...
 
Η προτες μαξους 3,5 ρες. ηρθαν με μεγαλο αυλο μετα τον μικρηναν..η 2 εχει την ιδια κανη με της προτες μαξους ..τΑ τσοκ δεν ξςρω αν ειναι ιδια
Ηλια νομιζω εχουν διαφορα στους αυλους κ στους κωνους αν δν κανω λαθος...
 
για την μαξους 2 εχεις βρει καπου που να αναφερει τις αλλαγες στη γεωμετρια της κάννης?? Αν μπορείς βαλε το λινκ γιατι οσο εχω ψαξει δεν εχω βρει να αναφερονται αλλαγες
Την έχει και κυνηγάει πολύ γνωστός κυνηγός που ανεβάζει βίντεο από εξωτερικο .Έλληνας.
 
Είναι μπροστοβαρο,καθαρά όπλο για καρτέρι και όχι μόνο λόγο ζυγισματος. Αυτό το τελευταίο κράτα το.εν ολοιγις όχι δεν είναι όπλο για τσιχλες φίλε..χωρίς σαφώς να υποτιμώ το πιο "κυνηγετικό " κυνήγι.

Έχω την συνθετική,δεν το είπα για να βλέπω τι μλκς γράφουν ορισμενοι
 
Είναι μπροστοβαρο,καθαρά όπλο για καρτέρι και όχι μόνο λόγο ζυγισματος. Αυτό το τελευταίο κράτα το.εν ολοιγις όχι δεν είναι όπλο για τσιχλες φίλε..χωρίς σαφώς να υποτιμώ το πιο "κυνηγετικό " κυνήγι.

Έχω την συνθετική,δεν το είπα για να βλέπω τι μλκς γράφουν ορισμενοι
Το εχει ο ελληνας αυτο ξερει τα παντα χωρις να εχει ιδεα...υπομονη θελει
 
Την έχει και κυνηγάει πολύ γνωστός κυνηγός που ανεβάζει βίντεο από εξωτερικο .Έλληνας.
τον Παυλο τον ξερω, λινκ για τις αλλαγες στην καννη εχεις? Γιατι εγω μονο για αλλαγες στην εμφανιση εχω βρει και τπτ παραπερα.
 
τον Παυλο τον ξερω, λινκ για τις αλλαγες στην καννη εχεις? Γιατι εγω μονο για αλλαγες στην εμφανιση εχω βρει και τπτ παραπερα.
Απο οτι μου ειπε ο παυλος εχει τον μακρη κωνο η 2 για τα τσοκ δεν ξερω αν εχει τα ,ds η τα invector plus
 
Εγω Εχω την maxus 1 duck blind...με τον μεγαλο κωνο..το οπλο ειναι θανατος..προβληματα μου εβγαλε μετα απο μερικες χιλιαδες φυσηγγια (30,000+) ελατυριο πιστονιου..λαμακι αποθυκης.επικρουστηρα φετος (ακομα τον περιμενο)
Ηλία μόνο εμπορηκα βαρας η και ιδιογωμοση ???
 
Back
Top