Επιλογή φυσιγγίου για δύσκολες καιρικές συνθήκες.

Άστο καλύτερα Αλέξη...καλύτερα να μη σφάξει γιατί είμαι σίγουρος πως θα αυτοκτονήσει ο Τασούλης με το ίδιο το μαχαίρι που θα σφάξει κ το (μπλε)....
Πεσμου ότι κοντεψες να την κανεις?.yel.
Σου βγήκε kinder έκπληξη?? Πεσμου ότι ήταν light??
 
Η περιέργεια σκοτώνει!!
Άσε το ξέρω...στο τσακ πρόλαβε η μάνα μου κ μου πήρε το χαρτοκόπτη από τα χέρια μια χειμωνιάτικη μέρα που έσφαζα ένα μπλε......
Θα έκανα τις αρτηρίες μου,κορδόνια για αρβύλια.... :p :p
 
Άσε το ξέρω...στο τσακ πρόλαβε η μάνα μου κ μου πήρε το χαρτοκόπτη από τα χέρια μια χειμωνιάτικη μέρα που έσφαζα ένα μπλε......
Θα έκανα τις αρτηρίες μου,κορδόνια για αρβύλια.... :p :p
Άμα είναι το γνωστό μπλέ,μην κοιτάς σεταπ,ζυγια και πίνακα...Στο κυνήγι είναι θάνατος .sarcastic.
 
Ο μαπακης ειχε κατι πολυ καλά αλλά δυστυχώς τελος κρίμα μεγάλος γομωτης καλα για μενα ειναι και τα 3α και σε πολύ χαμηλές θερμοκρασίες
Ο Μαπακης έβγαζε πολύ καλά φυσίγγια, αλλά αλλαζε τα υλικά για πλάκα και δεν ενημερωνε ποτέ. Από ένα σημείο και μετά τα έριχνα στα μπασιματα και εάν μου άρεσαν όταν είχα χρήματα αγόραζα ποσότητα για να μην την πατήσω.
 
Αλεξ σε βλεπω τα λαμπρο τα εχεις σε πολυ μεγαλη υποληψη !!!!! Τοσο μεγαλη φολα εχεις φαει ;;;
Πριν σου απαντήσει ο Αλέξ να σου πω εγω τη δική μου φόλα;;;
1 κουτάκι πήρα αναγκαστικά,επιδή δν βρήκα σε Ν6 του Κουτουμάνου το 34άρι ΤΟΤΕ που τα γέμιζε με G3000
(το 2016)...
Το πήρα κ την άλλη μέρα πήγα για παπιά με -3 σε πρωινό πέρασμα....
Τουφέκισα 7 κιρκίρια εκείνο το πρωί....τα 5 ΚΑΘΗΣΤΑ στα 30-35m....τα βούλιζε η τουφεκιά κ τα παπιά...γειά σας...όσα τουφέκισα στο φτερό,μόνο ελιγμούς κ βιδώματα κάνανε....το χάρησα το υπόλοιπο κουτί.
 
Εγω ξαναθετω τον προβληματισμο μου..
..ρε παιδια....παραγετε χιλιαδες φυσιγγια.....δεν παιρνετε ενα ρημαδοπαχυμετρο και ενα μαχαιρι να σφαζετε καμια 10αρια να δειτε που κυμαινονται οι διαφορες??....και ας πουμε οτι ολα πανε καλα......δεν κανετε καμια δοκιμη επι χαρτου και επι τενεκε????
 
Τα καλητερα εμπορικα που εχω δοκιμαση σε αυτες της συνθηκες ειναι wulf36 και gorilla 34/36/38γρ..
Για μενα παντος μεχρι που ξεκινησα την ιδιογωμοση το καλητερο φυσιγγι ηταν το μπιτουρμπο ,το παραδοξο δε ειναι οτι σαν ιδιογωμοτης δεν μπορεσα να την βρω την τεκνα βεβαια ηταν οι χρονιες που την αλαξανε και δεν ξαναπηρα
 
Back
Top