Επιλογή κατάλληλου choke (τσοκ)

Εχει ριξει καποιος με truglo tıtan πολυτσοκ(με το ανοιγεις κ κλεινεις το τσοκαρισμα)???
Μακρια φιλε θα πεταξειs τα λεφτα σου και μετα απο 1 2 κυνηγια θα δειs oτι δεν σου αρεσει και δε βολευει και θα το αφησειs στην ακρη
 
Πως σκοπευουμαι με τα ατσαλινα φισιγγια στη παπια? Οπως στα μολυβδινα θελει την προσκοπευση ? Επειδη δυσκολευμαι με τα ατσαλινα σκαγια???
 
Πως σκοπευουμαι με τα ατσαλινα φισιγγια στη παπια? Οπως στα μολυβδινα θελει την προσκοπευση ? Επειδη δυσκολευμαι με τα ατσαλινα σκαγια???
ξεχνας της μακρινες βολες και το passing ψαχνεις να βρεις τα πουλια στην βοσκη ,βολες καθαρες θα εχεις μεχρι 35 μετρα για να μην παιρνεις ζωντανα πουλια ,μην σκεφτεσαι μεσα οτι εχεις ατσαλινα τουφεκα οπως τουφεκας κανονικα.
 
Πιο είναι κατά τι γνώμη σας καλύτερο τσοκ σε σπείρωμα invector ds μιλάμε πάντα για στενό τσοκαρισμα σε σύσφιξη 1* η 2*
Καλησπερα το καλυτερο ειναι σχετικο,σε μια β80 εχω βαλει gemini invector ported και ειμαι αρκετα ευχαριστημενος ειδικα το 2 κανει πολυ καλη δουλεια
 
Καλησπερα το καλυτερο ειναι σχετικο,σε μια β80 εχω βαλει gemini invector ported και ειμαι αρκετα ευχαριστημενος ειδικα το 2 κανει πολυ καλη δουλεια
Ναι αλλά gemini μόνο από εξωτερικό μπορώ να βρω σε αυτό το σπείρωμα και εγώ για τέτοιο ελεγα
 
χρόνια πολλά και καλή χρονιά στην ομαδα.Ειμαι σε αναζήτηση τσοκ για benelli crio με το παλιό σπείρωμα 7 πόντους και τα πάσα τέρμα πάνω.Ψαχνω κατι σφιχτό για ημερήσιο κυνήγι φάσσα και υδρόβιο για σκάγια 3-6
Χρόνια πολλά καλή χρονιά φίλε μου έχω ακριβώς το ίδιο όπλο με ίδιο σπείρωμα πήρα ένα gemini ported F και είμαι ευχαριστημένος στα υδρόβια ..... βέβαια φουλ ακριβώς δεν πρέπει να είναι αλλά δεν μπορούσα να βρω το XF......γνώμη μου αν βρεις ΧF προτίμησε το
 
Χρόνια πολλά καλή χρονιά φίλε μου έχω ακριβώς το ίδιο όπλο με ίδιο σπείρωμα πήρα ένα gemini ported F και είμαι ευχαριστημένος στα υδρόβια ..... βέβαια φουλ ακριβώς δεν πρέπει να είναι αλλά δεν μπορούσα να βρω το XF......γνώμη μου αν βρεις ΧF προτίμησε το
[/QUOTE Από που το πήρες το τσοκ Τέλη;
 
χρόνια πολλά και καλή χρονιά στην ομαδα.Ειμαι σε αναζήτηση τσοκ για benelli crio με το παλιό σπείρωμα 7 πόντους και τα πάσα τέρμα πάνω.Ψαχνω κατι σφιχτό για ημερήσιο κυνήγι φάσσα και υδρόβιο για σκάγια 3-6
Gemini ported και θα δεις διαφορά από τα μαμισια!!!
 
χρόνια πολλά και καλή χρονιά στην ομαδα.Ειμαι σε αναζήτηση τσοκ για benelli crio με το παλιό σπείρωμα 7 πόντους και τα πάσα τέρμα πάνω.Ψαχνω κατι σφιχτό για ημερήσιο κυνήγι φάσσα και υδρόβιο για σκάγια 3-6
lf kicks
 
Back
Top