Επιβλαβή

Περιοχή
Γλυφάδα
Όνομα
Γιώργος
Τον τελευταίο καιρό τις παρακολουθώ κοντά σε μαντριά και νομίζω ότι το αεροβόλο θα ήταν κάτι ιδανικό. Ρώτησα έναν τσοπάνο αν έχει πρόβλημα να τις βαρέσω και μου είπε, αν το κάνεις αυτό θα σου πληρώνω μεροκάματο.... .sarcastic. .sarcastic. .sarcastic.

Περιοχή
ΑΡΓΟΛΙΔΑ
Όνομα
Γιώργος
Μου είπαν και το όνομα αλλά δεν το θυμάμαι, πρέπει να είναι αλήθεια γιατί έχω βρει μερικές ψόφιες.
αυτές τις είχα βαρέσει εγώ ............... .yel. .yel. .yel. .yel.

έχω βάλει XXXXXXF τσοκ και τις φτάνω από εδώ................

κ μολις πεσει η πρωτη απο μακρια κ αθορυβα..μαζευονται οι αλλες γυρω κ την κλαινε..:D.sarcastic.
Γελαμε αλλα αν την αφήσεις την πεσμενη σαν κραχτη-ομοιωμα, και εχει κ αλλη η περιοχη, θα παει διπλα να δει τι παιζει...μου εχει συμβει πολλες φορες...

Περιοχή
Αχαρνές
Όνομα
Στέφανος
Μου είπαν και το όνομα αλλά δεν το θυμάμαι, πρέπει να είναι αλήθεια γιατί έχω βρει μερικές ψόφιες.
Νομίζω έχει κωδική ονομασία, 28γρΝο8 αν δεν κάνω λάθος...!
Βρήκα και εγώ ένα κοντινό πρωινό περασματακι και προχτές ξεκανα 5 κουρουνες και μια pica.

Περιοχή
Γλυφάδα
Όνομα
Γιώργος
Η καβάντζα μαθεύτηκε. Δεν είναι κακό αυτό, κακό είναι ότι αυτοί που θέλουν να ασχοληθούν με την καρακάξα, δεν το κάνουν σοβαρά. Σαγιονάρα, βερμούδα και πουκαμισάκι σαν τον παγωτατζή, μέσα στον ελαιώνα, σαν τον λεβέντη τσολιά, δεν είναι για καρακάξες. Ενώ υπήρχαν πάνω από 500 πουλιά που ήθελαν να έρθουν για κούρνια, μπήκε ο κλαρινογαμπρός στην μέση και τους άλλαξε την μετανάστευση. Τον πήραν χαμπάρι, κάρφωναν στον ουρανό για ασφάλεια και βούταγαν εκεί που ήθελαν με κλειστά φτερά.
Κάτι τουφεκιές τις παραλογιάς έκανα.

Περιοχή
Ελευθερούπολη Καβάλας
Όνομα
Τέλης
Η καβάντζα μαθεύτηκε. Δεν είναι κακό αυτό, κακό είναι ότι αυτοί που θέλουν να ασχοληθούν με την καρακάξα, δεν το κάνουν σοβαρά. Σαγιονάρα, βερμούδα και πουκαμισάκι σαν τον παγωτατζή, μέσα στον ελαιώνα, σαν τον λεβέντη τσολιά, δεν είναι για καρακάξες. Ενώ υπήρχαν πάνω από 500 πουλιά που ήθελαν να έρθουν για κούρνια, μπήκε ο κλαρινογαμπρός στην μέση και τους άλλαξε την μετανάστευση. Τον πήραν χαμπάρι, κάρφωναν στον ουρανό για ασφάλεια και βούταγαν εκεί που ήθελαν με κλειστά φτερά.
Μπράβο ρε φίλε καλά τα έκανες τα βρωμοπουλα!!.congrats.

Περιοχή
ΚΑΛΑΜΑΤΑ
Όνομα
ΑΡΙΣ
Συμπαθητικα τα σκοτωματακια σου φιλε, με Beretta να φανταστω ε? peng

Περιοχή
Χανιά
Τουλάχιστο σήμερα δν έκατσα με σταυρομένα χέρια...... .sarcastic.

Ευχαριστήθηκα τουφεκιά "μούτρα"...γέμισε ο ουρανός πούπουλα......hunter.1

View attachment 4884

Όπλο Baikal MC 21-12 (1*) κ φυσίγγι ιδιογόμωση ΜΒ32×30 Νο:9,5.....my man..sarcastic.
Καλά της έκανες ... αλλά ήταν ανάγκη να τη μαζέψεις; και να μαγαρίσεις τα χέρια σου και το καρεκλάκι ;;; .sarcastic.

Περιοχή
Αμαλιάδα Ν.Ηλείας
Όνομα
Kώστας
Καλά της έκανες ... αλλά ήταν ανάγκη να τη μαζέψεις; και να μαγαρίσεις τα χέρια σου και το καρεκλάκι ;;; .sarcastic.
Από την ουρά τη τσάκωσα..... .sarcastic. ...τα έξυπνα πουλιά εγώ τα πιάνω από την ουρά.....όχι απ'τη μύτη.....sarcastic..sarcastic.