Επαναληπτική καραμπίνα

Τι άλλο θα δούμε.......συλλεκτική λέει ο άλλος από...Φιλιππίνες......και 850€.....να'ναι καλά μ'εκαμε και γέλασα πρωινιατικα...
https://www.car.gr/parts/view/24870257-kunhgetika-opla-karabines-armscor-30-d-30-d#largePhotos-modal
View attachment 6101
.very funny.
Σκέφτομαι να του προτείνω ανταλλαγή με το 725, να του δώσω και κάνα χιλιάρικο μη χάσω το.....
διαμάντι όπως λέει......
Την Δευτέρα είχε μια win 12 cal 20 σε άριστη κατάσταση και με ωραία ξύλα για πούλημα στο σκοπευτήριο, τιμή δεν ρώτησα.
 
Τι άλλο θα δούμε.......συλλεκτική λέει ο άλλος από...Φιλιππίνες......και 850€.....να'ναι καλά μ'εκαμε και γέλασα πρωινιατικα...
https://www.car.gr/parts/view/24870257-kunhgetika-opla-karabines-armscor-30-d-30-d#largePhotos-modal
View attachment 6101
.very funny.
Σκέφτομαι να του προτείνω ανταλλαγή με το 725, να του δώσω και κάνα χιλιάρικο μη χάσω το.....
διαμάντι όπως λέει......
Αφού αυτό νομίζει ότι έχει γιατί του το Χαλας
 
Καλησπέρα θα ήθελα την γνώμη σας και τη βοήθεια σας ήμουν κάτοχος επαναληπτικής καραμπίνας fabarm sdass wood .... τώρα θέλω να αγοράσω την Remington 870 ή την Winchester sxp
Ψάξε και για benelli nova. Στο λέω λόγω πείρας
 
Καλησπερα και απο μενα. Κατοχος κ εγω δυο επαναληπτικων για χρηση στο σκοπευτηριο (πρακτικη) και στο κυνηγι. Εχουν πολυ ενδιαφερον σαν οπλα αρκει να θελεις να μαθεις να τα χειριζεσαι... Να επιβεβαιωσω οτι πραγματικα ειναι οπλα για βαρια χρηση χωρις προβληματα.
 
Φίλε Παύλο παρακολουθώ και γω τα κείμενα του ανά καιρούς αλλά θεωρώ κάποιες φορές είναι too much που λένε και οι Αμερικανοί,διακρίνω μια εμπαθεια προς τα καινουργια μοντέλα της beretta ( βεβαια δεν μπορει να διαγραψει τα καλα λογια που εχει πει στο παρελθον)κυρίως αυτογεμη, το όλο σκηνικό άρχισε (προσωπικη εικασια)μετά την δοκιμή της 391 urika 2 cal 20 όπου σε δοκιμή που έκανε του παρουσίασε επαναλαμβανομενες εμπλοκες και μετά από διάφορες αντιδικιες με την εταιρεία για ανύπαρκτο service , έλλειψη εξυπηρέτησης και διάφορα άλλα κάθε άρθρο του για την beretta σταζει και λίγο φαρμάκι. Προσωπική μου άποψη πάντα και μην με παρεξήγηση κανενας.
Και καλα κανει φιλε πηρε ενα οπλο κουτα 1000+$ με εμπλοκες και δε νοιαστικανε να το διορθοσουν ειναι για θαψιμο
 
Και καλα κανει φιλε πηρε ενα οπλο κουτα 1000+$ με εμπλοκες και δε νοιαστικανε να το διορθοσουν ειναι για θαψιμο
Περίεργο όμως Τόλη δεν σου φαίνεται να δοκιμάζει μόνο fabarm, remi, τουρκικά που διαφημίζονται στην σελίδα του? Γιατί δεν δοκιμάζει και αλλά?
 
Καλησπερα και απο μενα. Κατοχος κ εγω δυο επαναληπτικων για χρηση στο σκοπευτηριο (πρακτικη) και στο κυνηγι. Εχουν πολυ ενδιαφερον σαν οπλα αρκει να θελεις να μαθεις να τα χειριζεσαι... Να επιβεβαιωσω οτι πραγματικα ειναι οπλα για βαρια χρηση χωρις προβληματα.
ποια δυο εχεις ?
 
Καλησπέρα θα ήθελα την γνώμη σας και τη βοήθεια σας ήμουν κάτοχος επαναληπτικής καραμπίνας fabarm sdass wood .... τώρα θέλω να αγοράσω την Remington 870 ή την Winchester sxp
Για κυνηγι εχω μεινει απολυτα ικανοποιημενος απο τη REMINGTON 870. Επειδη μου αρεσει να λυνω καθε φορα το οπλο μου μετα απο βολη να ξερεις οτι ειναι λιγακι δυσκολη η MOSSBERG αν θες καθε φορα να βγαζεις κλειστρο κλπ για να τα καθαριζεις. Εγω τις πρωτες φορες που την ελυσα χρειαστηκε να μπω στο YOUTUBE για να την ξανα δεσω. Η Remington πολυ ποιο ευκολη στο λυσε δεσε παντα κατα την προσωπικη μου γνωμη. Τωρα για την SXP δεν εχω αποψη δεν την εχω χρησιμοποιησει αλλα να ξερεις οτι κατασκευαζεται στην τουρκια και οχι στην Αμερικη. Αν παλι θελεις χρωμιωμενη καννη και δεν σε ενοχλει να εχει πλαστικα μεροι τοτε ριξε μια ματια σε BENELLI NOVA-SUPER NOVA δεν εχω ιδεα τι τουφεκια βγαζει αλλα μιλαμε για ενα σκυλι του πολεμου. Την εχει φιλος σκοπευτης πολλα χρονια και την εχει καθαρισει δυο φορες (και οχι ο ιδιος αλλα φιλος) Αυτος που την καθαρισε μου ειπε οτι εβγαλε πανω απο 25 γραμμαρια μολυβι (ζυγισμενο)
 
Last edited:
Καλησπέρα θα ήθελα την γνώμη σας και τη βοήθεια σας ήμουν κάτοχος επαναληπτικής καραμπίνας fabarm sdass wood .... τώρα θέλω να αγοράσω την Remington 870 ή την Winchester sxp
Καλησπέρα φίλε μου την SXP την έχω εγώ και ένας φίλος μου είμαστε υπερευχαριστημενοι απίστευτες τουφεκιες και γρήγορο όπλο προς την οπλιση
 
Back
Top