Επίθεση Κούρτσχααρ...

Δεν νομίζω ότι το περιστατικό με το κουνέλι είναι κακό. Εμείς είχαμε κουνέλια και μια φορά που βγήκε ένα από τον χώρο εκτροφής, το βούτηξε ο επανιέλος από το σβέρκο, το τίναξε και τέλος. Μετά ήταν μέσα στην τρελή χαρά, τόσο ευτυχισμένο το σκυλί δεν το είχα ξαναδεί.

Θα συμφωνήσω με τον Γιώργο. Για μένα το ανησυχητικό θα ήταν αν το σκυλί έβρισκε τέτοια "ευκαιρία" και να μην έκανε τίποτα... :)
 
Last edited:
Τζίμη συμφωνώ με τα παιδιά, δεν νομίζω ότι είναι ανησυχητικό.

Σημερα ειχα αλλο ενα χτυπημα απο τον τζακ.buy buy.αυτη την φορα την πληρωσε το κουνελι της κορης μου που το εχουμε σε ενα κλουβι μεσα στο σπιτι...κατεβηκε κατω η γυναικα μου κ αφησε την πορτα ανοικτη εγω ημουν ξαπλωμενος κ ακουσα θορυβο στο σαλονι..μεχρι να παω κοντα το ειχε σκοτωσει με το ποδι του; με το στομα του; δεν ειδα...ευτυχως δεν το ειδε η μικρη το ειδε ομως η γυναικα μου κ ειχαμε θρηνο στο σπιτι...ευτυχως στο pet shop ειχε ενα ιδιο κ πηγα κ το αντικατεστησα γρηγορα..του ειπα μαλιστα να φερει κ κανα ακομα ιδιο να υπαρχει δια παν ενδεχομενο...μου εκανε κ εκπτωση γιατι το αλλο το ειχα παρει πριν μια βδομαδα...τι θα κανω με αυτο το σκυλι;.kkk.


Επίσης με αυτό που έγραψες έπεσα κάτω από τα γέλια. .sarcastic.
 
Back
Top