Εξορμήσεις

2q8134j.jpg


Στην όμορφη Κεφαλλονιά πρόπερσυ το καλοκαίρι..Σε βάθος 50cm και με πολλά βάρυ στην μέση..

Υ.Γ: Το boxeraki είναι παραλλαγής έτσι.. .sarcastic.
 
Αν σας ενδιαφερει με τον αδερφο μου φτιαχνουμε βιντεακια απο τις εξορμισεις μας.
m
Highlight σε αυτο το βιντεο στο 28.00 με μια λιτσα τερας και η γιαγια στην μεση του πουθενα στην αρχη του βιντεο που δεν ηξερε που ειναι το δεξια και που το αριστερα. Πειτε μου πως σας φανηκε. Στο καναλι υπαρχουν αρκετα βιντεακια αν θελετε να χαζεψετε.
 
Αν σας ενδιαφερει με τον αδερφο μου φτιαχνουμε βιντεακια απο τις εξορμισεις μας.
m
Highlight σε αυτο το βιντεο στο 28.00 με μια λιτσα τερας και η γιαγια στην μεση του πουθενα στην αρχη του βιντεο που δεν ηξερε που ειναι το δεξια και που το αριστερα. Πειτε μου πως σας φανηκε. Στο καναλι υπαρχουν αρκετα βιντεακια αν θελετε να χαζεψετε.

Πω ρε φίλε ωραία βολή στην Λίτσα..
 
Αποτι μου ειπε ο αδερφος μου ηταν ρισκο η βολη. Ειχε χαλασει το μουλινε. Αν εκανε και επερνε σκοινακι θα εφευγε μαζι με την βεργα.
 
Αν σας ενδιαφερει με τον αδερφο μου φτιαχνουμε βιντεακια απο τις εξορμισεις μας.
Φυσικά και μας ενδιαφέρει :)
Το video σας το είχα δει αρκετό καιρό πριν, αυτό που μου είχε κάνει εντύπωση με την λίτσα ήταν ότι με το "μπαμ" γύρισε ανάποδα, ούτε το όνομα της δεν είπε ... .what.
 
Αποτι μου ειπε ο αδερφος μου ηταν ρισκο η βολη. Ειχε χαλασει το μουλινε. Αν εκανε και επερνε σκοινακι θα εφευγε μαζι με την βεργα.

Είναι αρκετά επικίνδυνο έτσι..ειδικά σε τέτοια θηράματα..Εγω είχα χτυπήσει ενα τονάκι μικρό σχετικά μικρό και δεν είχα μουλινέ και τράβαγε σαν διαόλι το γ@μημένο.. .sarcastic.
 
Κάτι γνωστοί μας που ψαρεύουν Τούνες με ατσάλινα παράμαλλα είναι συνδεδεμένα με βαρέλια πλαστικά και απλά παρακολουθουν τα βαρέλια μέχρι να σκάσει το ψάρι..Απο τα ανοιχτά του Πόρτο ράφτη που μένω το ψάρι το ακολουθουσαν μεχρι την Κύθνο..Αλλά μιλάμε για 100 κιλά και πάνω ψάρια..Έχουν όντως δύναμη εκπληκτική
 
Back
Top