Εμπορικές γομώσεις-αλλαγές setup

καλησπέρα
μπορεί κάποιος να μας πει τι.πυριτιδες είναι?και τα δύο είναι δορκας condor το πορτοκαλί μαλον από περσινή παρτίδα τ κίτρινο μαλον φετινή οι συγκεντρωτηρες ίδιοι αλλά εκτός από τ χρώμα τ καλυκα έχουν και άλλες πυρίτιδα







 
καλησπέρα
μπορεί κάποιος να μας πει τι.πυριτιδες είναι?και τα δύο είναι δορκας condor το πορτοκαλί μαλον από περσινή παρτίδα τ κίτρινο μαλον φετινή οι συγκεντρωτηρες ίδιοι αλλά εκτός από τ χρώμα τ καλυκα έχουν και άλλες πυρίτιδα







Το πορτοκαλί ακόμη και τώρα Πάνο γεμίζεται με PSB 2.......

Το κίτρινο Condor μου φένεται σαν τη Sidna....Το κίτρινο απ'όσο μου έχουν πει .sex hard.....και κυκλοφορούσε πριν το 2009 για ένα διάστημα.....Ίσως μας πει και κάποιο άλλο μέλος με πιο πολύ ακρίβεια.....
 
Το πορτοκαλί ακόμη και τώρα Πάνο γεμίζεται με PSB 2.......

Το κίτρινο Condor μου φένεται σαν τη Sidna....Το κίτρινο απ'όσο μου έχουν πει .sex hard.....και κυκλοφορούσε πριν το 2009 για ένα διάστημα.....Ίσως μας πει και κάποιο άλλο μέλος με πιο πολύ ακρίβεια.....
Το κίτρινο πρέπει να είναι το καινούργιο πάει και το Condor
 
Το κίτρινο πρέπει να είναι το καινούργιο πάει και το Condor
Νίκο το λέω γιατί παλιά το θυμάμαι κίτρινο το condor και κόκκινο και μετά πορτοκαλί...αν το ξανά άλλαξε πάλι....
Τα κάνει κάτι τέτοια συχνά ο Δορκάς....
Π.χ. το express 32 πρωτό βγείκε σε μπλε κάλυκα....και το έχω ρίξει σε μαύρο,κόκκινο και διάφανο κάλυκα......όπως το Neo Velox.....το θυμάμαι παλιά πριν 15-18 χρόνια με 8mm μέταλλο, έπειτα με 12mm και πέρισυ έριξα παρτίδα Neo Velox με 16mm μέταλλο.... .sarcastic. ....Πρόκειται για χρωματολόγιο της Vivechrom και αυτός....Τουλάχιστο κρατά σταθερά τα φυσίγγια του.
 
Νίκο το λέω γιατί παλιά το θυμάμαι κίτρινο το condor και κόκκινο και μετά πορτοκαλί...αν το ξανά άλλαξε πάλι....
Τα κάνει κάτι τέτοια συχνά ο Δορκάς....
Π.χ. το express 32 πρωτό βγείκε σε μπλε κάλυκα....και το έχω ρίξει σε μαύρο,κόκκινο και διάφανο κάλυκα......όπως το Neo Velox.....το θυμάμαι παλιά πριν 15-18 χρόνια με 8mm μέταλλο, έπειτα με 12mm και πέρισυ έριξα παρτίδα Neo Velox με 16mm μέταλλο.... .sarcastic. ....Πρόκειται για χρωματολόγιο της Vivechrom και αυτός....Τουλάχιστο κρατά σταθερά τα φυσίγγια του.
Έχουν και τα δικά του αυξομειώσεις
 
καλησπέρα
μπορεί κάποιος να μας πει τι.πυριτιδες είναι?και τα δύο είναι δορκας condor το πορτοκαλί μαλον από περσινή παρτίδα τ κίτρινο μαλον φετινή οι συγκεντρωτηρες ίδιοι αλλά εκτός από τ χρώμα τ καλυκα έχουν και άλλες πυρίτιδα







αυτα ειναι και τα 2 condor?σιγουρα?o_O
 
καλησπέρα
μπορεί κάποιος να μας πει τι.πυριτιδες είναι?και τα δύο είναι δορκας condor το πορτοκαλί μαλον από περσινή παρτίδα τ κίτρινο μαλον φετινή οι συγκεντρωτηρες ίδιοι αλλά εκτός από τ χρώμα τ καλυκα έχουν και άλλες πυρίτιδα







Το και καινούριο Λοτ PSB 2 είναι!
Άλλαξε χρωματισμό!
 
Αγόρασα πέρυσι 25/10 προς 12€ ένα κουτί κόνδορα νο6, εμένα οι κάλυκες είναι πορτοκαλί. Βλέποντας το κουτί όμως σε σύγκριση με της ιστοσελίδας του Δορκάς πρέπει να είναι ελαφρώς παλιότερο. Ανάκρουση με καραμπίνα αδράνειας θυμάμαι πολύ καλή για 36γρ, απολύτως ανεκτή.
 
δεν το νομιζω ρε μυρο,εχεις παρει απο το καινουργιο λοτ?
Πολλοι εχουν παρει, αλλαξε χρωμα λενε οι πωλητες...
Το πιο πιθανό είναι ότι έχει αλλάξει χρώμα. Αν και στο site της MAXAM δεν την έχουν αλλάξει ακόμη, ενώ τη CSB2 την έχουν αλλάξει (ήταν κι αυτή ροζ, και τώρα την έχει γκρι. Όπως και τις CSB6 και CSB3 που παλιά ήταν πράσινες).
Γενικά φαίνεται ότι πάνε να τις κάνουν όλες γκρι ή γκριζόμαυρες ... :eek::oops:
https://www.maxamcorp.com/en/cartridges-components/components/powder
 
Back
Top