Εμπλοκη σε bellmonte2

Εχω την bellmonte 2 και μου παρουσίασε αυτό το πρόβλημα.. ο οπλουργος μου μου άλλαξε το λαμακι της αποθήκης και κάνει αυτό την εμπλοκή... μήπως είναι στραβή η γλώσσα; έχει κανείς παρόμοια εμπειρία;View attachment 65484
Το λαμακι γιατί αλλαχθηκε?
 
Εχω την bellmonte 2 και μου παρουσίασε αυτό το πρόβλημα.. ο οπλουργος μου μου άλλαξε το λαμακι της αποθήκης και κάνει αυτό την εμπλοκή... μήπως είναι στραβή η γλώσσα; έχει κανείς παρόμοια εμπειρία;View attachment 65484
Μόνο το λαμακι της αποθήκης που σου αλαξε δεν είναι!!!!! για να μην αλλάζεις τσάμπα πραγματα στηλε την σε άλλον οπλουργο… κάτι παίζει με την γλωσσα
 
Το πρόβλημα είναι η στη γλώσσα μαγκωνει και δεν κατεβαίνει εύκολα η στο επαναστατικό έχει χαλαρώσει και δεν κλείνει στο σωστό ταιμ το κλείστρο .
Η εμπλοκή είναι μια και η αιτίες πολλές Γιάννη…
 
Ρε σεις...Η ασπιρίνη προλαβαίνει εγκεφαλικό ή είναι μύθος?
Για το έμφραγμα έχω ακούσει ότι ίσως βοηθήσει να φτάσει ο άνθρωπος στο νοσοκομείο ζωντανός, αν το καταλάβει πριν το πάθει και μασήσει μία ( ή δύο δεν θυμάμαι). Αλλά δεν είμαι και γιατρός μην το δέσει κανείς... Ας μιλήσει κανένας doctor
 
Εχω την bellmonte 2 και μου παρουσίασε αυτό το πρόβλημα.. ο οπλουργος μου μου άλλαξε το λαμακι της αποθήκης και κάνει αυτό την εμπλοκή... μήπως είναι στραβή η γλώσσα; έχει κανείς παρόμοια εμπειρία;View attachment 65484
Στο κάνει και με άλλες μάρκες φυσιγγίων;
 
Για το έμφραγμα έχω ακούσει ότι ίσως βοηθήσει να φτάσει ο άνθρωπος στο νοσοκομείο ζωντανός, αν το καταλάβει πριν το πάθει και μασήσει μία ( ή δύο δεν θυμάμαι). Αλλά δεν είμαι και γιατρός μην το δέσει κανείς... Ας μιλήσει κανένας doctor
Σε έμφραγμα οκ, αλλά μην δώσετε σε άνθρωπο που πιστεύετε ότι κάνει εγκεφαλικό ασπιρίνη ή σαλοσπιρ. Γιατί δεν ξέρετε αν το εγκεφαλικό είναι ισχαιμικό ή αιμορραγικό. Κι αν είναι αιμορραγικό τον γ@@@τε.
Γενικά τρέχουμε σφαίρα στα κοντινότερα εφημερεύοντα επείγοντα και δε ρισκάρουμε τίποτα στο σπίτι ή σε άλλο χώρο.
Ασπιρίνες δεν χαπακιαζουμε επίσης με τις χούφτες, όπως και τα αντιφλεγμονώδη, γιατί δε θα γλυτώσουμε τη διάτρηση στομάχου, θέλουν καλή γαστροπροστασια.
Φάρμακα με συνταγή γιατρού και προσοχή.
 
Γενικά τρέχουμε σφαίρα στα κοντινότερα εφημερεύοντα επείγοντα και δε ρισκάρουμε τίποτα στο σπίτι ή σε άλλο χώρο.
Και πέφτουμε πάνω σου που κανείς πρακτική και ρίχνεις Λάμπρο στραβαδι.Καλυτερα 5 ασπιρίνες και τηλέφωνο στον Μαρμαρά.
 
Back
Top