Ελληνικός ιχνηλάτης

Δεύτερη μέρα αγώνων στην Κύπρο
View attachment 69233
View attachment 69234
View attachment 69235
View attachment 69236
View attachment 69237
Και εδώ οι νικητές στην κατηγορία σόλο και στην κατηγορία αγέλη που φυσικά ήταν στο δικό μου τερέν, γιατί ως γνωστόν εχω τον μαγνήτη και όλοι οι λαγοί έρχονται πάνω μου 🤣 🤣
Σταματη
Εισουν κριτης;
Στην τελευταια φωτο με του νικητες ο δευτερος απο σενα προς αριστερα οπως βλεπουμε(στην μεση) ειναι απο λεμεσο ο πετρος αν μηπως θυμασαι;
 
Σταματη
Εισουν κριτης;
Στην τελευταια φωτο με του νικητες ο δευτερος απο σενα προς αριστερα οπως βλεπουμε(στην μεση) ειναι απο λεμεσο ο πετρος αν μηπως θυμασαι;

Ναι ήμουν κριτής του αγώνα. Το όνομα του είναι πετρος απαισιωτης. Ήταν συν κυναγωγος με το άλλο παιδί που κραταει το κύπελο με την πορτοκαλί μπλούζα με μια αγέλη 4 σκύλων
 
View attachment 84656

Για τους φίλους μας από την Κύπρο. @kurtzhaar ξαναερχομαστε στα μέρη σου. Και θα έχει κι άλλο αγώνα το τελευταίο ΣΚ του Φεβρουαρίου απλά δεν έχει ανακοινωθεί ακόμα
.exciting. καλη τυχηηη και με επαθλαααα πισωωω
 
View attachment 84656

Για τους φίλους μας από την Κύπρο. @kurtzhaar ξαναερχομαστε στα μέρη σου. Και θα έχει κι άλλο αγώνα το τελευταίο ΣΚ του Φεβρουαρίου απλά δεν έχει ανακοινωθεί ακόμα
Αστρομεριτη θα γινει παλι αδερφε;
 
Δεν έχω ρωτήσει φίλε μου. Λογικά όμως η υπηρεσία θήρας θα τους πει πάλι εκεί. Μόλις μάθω σίγουρα θα σου πω όμως
Πες μου φιλε και στειλε μου και το προγραμμα
Αν δεν εχει βγει δουλεια σαββατου και δεν ειναι τοσο μακρυα θα ηθελα να ερθω να βρεθουμε εστω και στο τελος που θα εχεις και εσυ χρονο
 
Back
Top