Είδη κυνηγίου (Αττική)

Ψάχνω ενα μαγαζί στην Αττική με προτίμηση τα δυτικά ,με ποικιλία σε ένδυση και παρελκόμενα.
Αναζητώ μέσω νετ και αλλα όλοι μέσω φωτογραφίας πουλάνε
Σίγουρα θα υπάρχουν κάποια μαγαζιά εκτός του νετ που θα έχουν μια στοιχειώδη ποικιλία
Γνωρίζεται κάποια;
 
Ψάχνω ενα μαγαζί στην Αττική με προτίμηση τα δυτικά ,με ποικιλία σε ένδυση και παρελκόμενα.
Αναζητώ μέσω νετ και αλλα όλοι μέσω φωτογραφίας πουλάνε
Σίγουρα θα υπάρχουν κάποια μαγαζιά εκτός του νετ που θα έχουν μια στοιχειώδη ποικιλία
Γνωρίζεται κάποια;
Αφού έχεις το μαγαζί "δίπλα" σου και αν δεν έχει κάτι στο φέρνει.Και μαζευόμαστε τα απογεύματα και τα λέμε...φυσικά ξέρεις ποιός είναι..
https://www.facebook.com/pardalakisalexios/
 
Αφού έχεις το μαγαζί "δίπλα" σου και αν δεν έχει κάτι στο φέρνει.Και μαζευόμαστε τα απογεύματα και τα λέμε...φυσικά ξέρεις ποιός είναι..
https://www.facebook.com/pardalakisalexios/
Ναι Διαμαντή εχω πάει αρκετές φορες για φυσίγγια αλλα για τα υπόλοιπα δεν....
Με ενοχλεί κατι αλλο εκεί αλλα δεν ξέρω αν πρέπει να το πω, μπορεί να ειμαι λάθος εγω δεν ξέρω
 
Ναι Διαμαντή εχω πάει αρκετές φορες για φυσίγγια αλλα για τα υπόλοιπα δεν....
Με ενοχλεί κατι αλλο εκεί αλλα δεν ξέρω αν πρέπει να το πω, μπορεί να ειμαι λάθος εγω δεν ξέρω
Προς Θεού για να μην δημιουργήσω λάθος εντυπώσεις να σου πω οτι απλά επειδή ειναι παραδοσιακό κυνηγομαγαζο μαζεύει συναδέλφους και του ξεσηκώνω(σήκω τον έναν,σήκω τον άλλον)για να διαλέξω, για αυτο σου λέω μπορει να ειμαι εγω περιεργος
 
Προς Θεού για να μην δημιουργήσω λάθος εντυπώσεις να σου πω οτι απλά επειδή ειναι παραδοσιακό κυνηγομαγαζο μαζεύει συναδέλφους και του ξεσηκώνω(σήκω τον έναν,σήκω τον άλλον)για να διαλέξω, για αυτο σου λέω μπορει να ειμαι εγω περιεργος
χαχαχα,εμένα μόνο μην σηκώσεις. Και που να αγοράσεις παντελόνι,να το προβάρεις επιτόπου ή για τους ντροπαλούς πίσω από το γκισέ του ταμείου.
Πλάκα στην πλάκα Σπύρο, λίγα τέτοια παραδοσιακά κυνηγομάγαζα έχουν μείνει.Άλλο ένα που γνωρίζω προσωπικά είναι του Μητσάκου στο Κερατσίνι,έχω πάει μια φορά.Μόνο είδη κυνηγίου,άντε μερικά να έχουν και ψαρέματος.
Πάντως εγώ τα προτιμώ,γιατί ψωνίζω καλύτερα, μερικές φορές οικονομικά και παίρνω και γνώμες για ορισμένα προΙόντα. Και να φανταστείς ότι έχω κοντινό μαγαζί,μιας και μένω Ίλιον,αλλά το συγκεκριμένο με ευχαριστεί σαν ατμόσφαιρα και ως στέκι. Και εγώ σε μερικά πράγματα είμαι παραδοσιακός:D:D
Και στα μαγαζιά που αναφέρει πρίν ο στεφ,εχω ψωνίσει από όλα,εκτός του Μανδηλαρά που είναι κοντά μου κιόλας.
 
Προς Θεού για να μην δημιουργήσω λάθος εντυπώσεις να σου πω οτι απλά επειδή ειναι παραδοσιακό κυνηγομαγαζο μαζεύει συναδέλφους και του ξεσηκώνω(σήκω τον έναν,σήκω τον άλλον)για να διαλέξω, για αυτο σου λέω μπορει να ειμαι εγω περιεργος
Αυτό το πράγμα δεν μου αρέσει κ εμένα...επειδή έχω κ εγώ μαγαζί ξέρω απο τέτοιες καταστάσεις είχα μια περίοδο πολλούς φίλους που ερχόντουσαν στο μαγαζί μου για καφέ κ κουτσομπολιό κ είδα ότι αυτό ειχε αρνητικό αντίκτυπο στους πελάτες ....δεν είναι όλες οι ώρες ίδιες ούτε όλοι έχουν όρεξη όταν πάνε να ψωνίσουν κάτι να έχουν τον άλλον πάνω απο το κεφάλι τους κ να ακούν χίλιες δύό γνώμες... Εμένα προσωπικά με ενοχλεί
 
Αυτό το πράγμα δεν μου αρέσει κ εμένα...επειδή έχω κ εγώ μαγαζί ξέρω απο τέτοιες καταστάσεις είχα μια περίοδο πολλούς φίλους που ερχόντουσαν στο μαγαζί μου για καφέ κ κουτσομπολιό κ είδα ότι αυτό ειχε αρνητικό αντίκτυπο στους πελάτες ....δεν είναι όλες οι ώρες ίδιες ούτε όλοι έχουν όρεξη όταν πάνε να ψωνίσουν κάτι να έχουν τον άλλον πάνω απο το κεφάλι τους κ να ακούν χίλιες δύό γνώμες... Εμένα προσωπικά με ενοχλεί
Να πω την αληθεια και εμενα με ενοχλει.Πας να παρεις κατι και σε κοιτανε ολοι οι ειδημονες καπως..Γνωστες αυτοι,ασχετος εσυ πρεπει να ακους την καθε παπατζα..
 
Ο Αλεξης πρωτα απο ολα ειναι Καλο παιδι.
Βοηθαει και προσπαθει παντα να σε ικανοποιηση.
Για ματι περνα μια βολτα απο τον καλκαντζακο στο ποταμι....
Το προβλημα με το ποιο πανω μαγαζι ειναι οτι εχει μεινει σε παλιες εποχες αε οτι αφορα το τιμολογιο.....
 
Εμένα προσωπικά δεν με ενοχλεί να έχει κόσμο. Ίσα ίσα που σε εξυπηρετεί άμεσα και σου φέρνει και οτι θες. Η δουλειά δουλειά και ο κόσμος ειναι για να γίνεται κουβέντα και να περνάει ευχάριστα λιγο η ώρα.
Απλώς ειναι μικρό μαγαζί και "στριμώχνεστε" με αυτή την εικόνα του κόσμου. Αυτό που θελουμε,ειναι η σωστή εξυπηρέτηση και οι έστω λιγο καλύτερες τιμές και να σου εμπνέει εμπιστοσύνη για οτι πάρεις.
Τα αλλα ειναι δευτερεύοντα και δεν θέλω να με βλέπει μόνο σαν ένα πελάτη,μου αρέσει να έχω μια πιο οικεία σχέση,εφόσον μένω ευχαριστημένος με την κάθε αγορά που κάνω και θα κάνω...
 
Back
Top