ΕΠΙΛΟΓΗ ΤΣΟΚ ΓΙΑ BENELLI MONTEFELTRO

Περιοχή
Ηράκλειο Κρητης
Όνομα
Παναγιωτης
Ευχαριστώ πολύ όλους σας για τις συμβουλές. Η αλήθεια είναι ότι κατέληξα και θέλω να ευχαριστήσω δημόσια τον Πάνος κρητη ! Το τσοκ που πήρα είναι το Gemini LM ( 3,5* ) με porting. Σε δοκιμές με benelli montefeltro και σύγκριση ανάμεσα στο LM και το Μ του κολλητού μου το LM είχε καλύτερο μοίρασμα και κρατούσε κέντρα σε καλύτερο βαθμό από το Μ !!!! Πραγματικά πάθαμε πλάκα και δεν πιστεύαμε τι βλέπαμε στον πίνακα !!! Πως μπορεί να συμβαίνει κάτι τέτοιο ;
Χαίρομαι. Αυτήν τη απορία είχα και εγώ αλήθεια. Το τσοκ είναι τρομερο.και σε κατανομή και σε απόσταση. Δεν σου δίνει εικόνα για 3.5εμενα χωρίς να φανεί ηπερβολη είναι σαν να έχω 3 η και 2 στην απόσταση και ανήγει και κρατάει κατανομή σαν 3.5

Περιοχή
Ηράκλειο Κρητης
Όνομα
Παναγιωτης
Ευχαριστώ πολύ όλους σας για τις συμβουλές. Η αλήθεια είναι ότι κατέληξα και θέλω να ευχαριστήσω δημόσια τον Πάνος κρητη ! Το τσοκ που πήρα είναι το Gemini LM ( 3,5* ) με porting. Σε δοκιμές με benelli montefeltro και σύγκριση ανάμεσα στο LM και το Μ του κολλητού μου το LM είχε καλύτερο μοίρασμα και κρατούσε κέντρα σε καλύτερο βαθμό από το Μ !!!! Πραγματικά πάθαμε πλάκα και δεν πιστεύαμε τι βλέπαμε στον πίνακα !!! Πως μπορεί να συμβαίνει κάτι τέτοιο ;
Κάνε δοκιμές με διαφορά φυσίγγια και θα δεις πραγματα που δεν θα πιστευεις οτι δίνει το τσοκ. Ευχομαι να το ευχαριστηθείς. Μη το φοβηθείς για μακρινή απόσταση. Αν πεζεις και στα πουλια πχ φάσσα δοκίμασε B&P long range 36 γραμ. Με το τσοκ. Θα δεις καταβολές που έχει το τσοκ.