Επαγγελματίες - θετικές & αρνητικές εμπειρίες

Καλησπέρα στην παρέα. Εγώ θα ήθελα να κάνω ένα σχόλιο που αφορά τον Κο Σωτηροπουλο(BRAIN CHOKES). Έχω την Beretta 391 κ πέρσι παρέλαβα το choke TL. Τρομερές κατανομές σε μεγάλες αποστάσεις, δοκιμασμένο σε θήραμα κ πίνακα. Φοβερά τσοκ! Παρήγγειλα αλλά δύο το BL κ το TM. Συγχαρητήρια στον Κο Σωτηροπουλο για την ποιότητα κατασκευής των προϊόντων του!!!
 
Υπάρχουν πιστεύω και "αργόσχολοι " περνάνε έξω από οπλοπωλεια, μπαίνουν, ρωτάνε και παραγγέλνουν χωρίς να έχουν καμία πρόθεση να αγοράσουν. Άσχετοι εντελώς που "σκοπεύουν " ΝΑ ασχοληθούν με το κυνήγι. Τους έχω ζήσει στον Καλκατζακο που Έχουμε πάρει τα όπλα μας όλοι της παρέας. Ένας έδωσε παραγγελία και μόλις του είπε "πολυ ωραία, θα πρέπει να δώσετε προκαταβολή " λέει :
"καλά θα το ξανασκεφτω" και φεύγει .
Καλα αυτοι ειναι περισωτεροι απ τους καλους ρε συ
 
Συμφωνώ απόλυτα. Πήρα τον Δεκέμβριο του 19 το Baikal μου Καινούριο από τοπικό κατάστημα. Το ίδιο που πήρε Ο πατέρας μου πριν 10 χρόνια την sx3. Η τιμή που μας έκανε δεν περιγράφεται. 200 ευρώ κάτω από Την καλύτερη που βρήκα στο ίντερνετ και δώρο θήκη και φυσίγγια αδράνειας αλουμινίου. Το παίρνω όλα καλά. Δοκιμάζω το όπλο και μοου φουσκώνει τον παφυλα στον εξωκλεα, το πάω πίσω και επιτόπου περνάει την τον αντιπρόσωπο και του το στέλνει, το όπλο επιστρέφει σε εμένα σε 2 μέρες, πάλι το ίδιο πρόβλημα μέχρι που περνά ο καλυκας από τον εξωλκεα, ξανά πίσω στο μαγαζί, πάλι τηλέφωνο το κατάστημα στο μαγαζί, το τι άκουσε ο οπλουργος του αντιπροσωπου από καταστηματάρχη δεν λέγεται, ξανά το όπλο Θεσσαλονίκη και σε 2 μέρες το όπλο επιστρέφει, με παίρνει τηλέφωνο και μου λέει έλα να το δοκιμάσουμε, πάω και ρίχνουμε μαζί περίπου 100 φυσίγγια διαφορά, το περνω και τον ρωτάω τι χρωστάω τουλάχιστον για τα φυσίγγια και η απάντηση του ήταν "δεν χρωστάς τίποτα και χίλια συγγνώμη για την ταλαιπωρία " μετά πας ή δεν ξαναπάς σε αυτό μαγαζί;
Με χιλια φιλε ανθρωπος με κουτελο
 
Καλησπερα παιδες! Εχθες παρηγγειλα στις 11.00 απο τον Κυργια τα ανταλλακτικα της baikal καθως και ενα πελμα cervellati...σημερα στις 11.00 ηρθανε στο σπιτι (Αθηνα)....επισης το παιδι που μιλησαμε εκει, πολυ ευγενικος και εξυπηρετικος! Γιατι ειχα ακουσει απο ενα μαγαζατορα των Αθηνων (που του ειχα ζητησει να φερει κατι) ....οτι δεν βγαζεις ακρη με τον αντιπροσωπο....Τελος παντων....τα καλα (και τα ασχημα) να λεγονται!
 
Μηπως γνωριζει καποιος (ιδιως απο βορεια Ελλαδα,Θεσσαλονικη) τι εγινε ο "μαστορακος"(Στεφανος Μπουρατζης) ο οποιος ανεβαζε βιντεο στο youtube με οπλα....να ναι καλα ο ανθρωπος? ή απλα σταματησε το επαγγελμα,βιντεο κλπ.....
 
Μηπως γνωριζει καποιος (ιδιως απο βορεια Ελλαδα,Θεσσαλονικη) τι εγινε ο "μαστορακος"(Στεφανος Μπουρατζης) ο οποιος ανεβαζε βιντεο στο youtube με οπλα....να ναι καλα ο ανθρωπος? ή απλα σταματησε το επαγγελμα,βιντεο κλπ.....
εχει γυρισει αθηνα.
 
εχει γυρισει αθηνα.

Γι΄αυτο λοιπον κ το 'ριξε στη διαιτα η κυρια...

ΠΙσω στο θεμα, εχω να πω τα καλυτερα, οσον αφορα τις διαδικτυακες πωλησεις κ τιμες, για την Tsouros marine με εδρα τη Μυτιληνη!
Θαλασσινου περιεχομενου βεβαιως...
 
ΠΙσω στο θεμα, εχω να πω τα καλυτερα, οσον αφορα τις διαδικτυακες πωλησεις κ τιμες, για την Tsouros marine με εδρα τη Μυτιληνη!
Θαλασσινου περιεχομενου βεβαιως...
Του έχω αφήσει πολύ χρήμα.
Από εκεί ψωνίζω κατά 95%.
Άψογος ...
 
Μεσα σε μια οικογενεια πολλα γινονται....κανεις μας δε μπορει να ξερει....ειναι λεπτα θεματα και αυστηρως προσωπικα...παντως τα βιντεο που ανεβαζε ο "μαστορακος" ηταν πολυ κατατοπιστικά και τα παρακολουθουσα πολυ ευχάριστα...μακαρι να τον ξαναδουμε.
 
Μεσα σε μια οικογενεια πολλα γινονται....κανεις μας δε μπορει να ξερει....ειναι λεπτα θεματα και αυστηρως προσωπικα...παντως τα βιντεο που ανεβαζε ο "μαστορακος" ηταν πολυ κατατοπιστικά και τα παρακολουθουσα πολυ ευχάριστα...μακαρι να τον ξαναδουμε.
Φαινοταν οτι ο εψαχνε αρκετα πριν κανει μια παρουσιαση. Δε θα εκλαγω αν μαθω οτι επιασε δουλεια σε κανα Κυργια, Τουρη ή Καλκο.
 
Όντως ωραία βίντεο και κατατοπιστικά έκανε πολύ ωραία δουλειά μήπως τον δείτε και ανοίξει κάποιο δικό του μαγαζί αν έχει δυνατότητες οικονομικές και ψυχολογικές γιατί αυτό που έκανε έδειχνε να το γουστάρει και όταν μένεις μετά απ'έξω ξέρεις μπορεί να σου βγάλει άσχημη αντίδραση και είναι και δύσκολες οι εποχές.Μακαρι ο άνθρωπος να ναι καλά και να παρουσιαστεί πάλι στο χώρο.
 
Back
Top