Δράμια - Μονόβολα Αρχείο

Status
Not open for further replies.
Καμία γνώμη για αυτά εδώ
View attachment 71903
Τα δουλευανε καποια ατομα στην παρεα μας! Ειχανε παρει γουρουνια και μαλιστα ενα παιδι σε μακρινη αποσταση ενα μεγαλο καπρι με μια τουφεκια! Ταπεινη μου αποψη να δοκιμαζουμε τα φυσιγγια με τα οπλα μας! Με beretta A300 ('75) & με A390* πηγαινανε σφιχτα!
 
Τα δουλευανε καποια ατομα στην παρεα μας! Ειχανε παρει γουρουνια και μαλιστα ενα παιδι σε μακρινη αποσταση ενα μεγαλο καπρι με μια τουφεκια! Ταπεινη μου αποψη να δοκιμαζουμε τα φυσιγγια με τα οπλα μας! Με beretta A300 ('75) & με A390* πηγαινανε σφιχτα!
Τι δουλεύετε εσεις συνήθως ??
 
Εγω οταν εριχνα εμπορικα εβαζα remington 10βολο και winchester μαυρο 12βολο και 10βολο αλλα πλεον με 20€ την 5αδα δεν θα τα αγοραζα! στην παρεα ριχνουν remington, winchester, b&p, nobel ..
Κανένα φθηνό και καλό υπάρχει η πρώτη χουν ξεφύγει όλα??
 
Κανένα φθηνό και καλό υπάρχει η πρώτη χουν ξεφύγει όλα??
Της B&P τα 12βολα που προανεφερες, επισης τα 9βολα της ιδιας εταιρειας και τα 9βολα lambro!! Να πω και την ταπεινη μου αποψη να εχουμε αντιληψη της αποστασης που ριχνουμε!
 
Ομάδα καλησπερα, υπάρχει κάποιο σετ απ για μονοβολο το οποίο θα μπορώ να το ρίξω με φουλ 17,2 mm;;
Κάπου πήρε το μάτι μου κάποια μονοβολα με σφαιρικό σχήμα που έχουν περίπου αυτή την διάμετρο.
Διαθέσιμες πυρίτιδες mg2, m92s, mbx32, τέκνα.
Σας ευχαριστώ.
 
Ομάδα καλησπερα, υπάρχει κάποιο σετ απ για μονοβολο το οποίο θα μπορώ να το ρίξω με φουλ 17,2 mm;;
Κάπου πήρε το μάτι μου κάποια μονοβολα με σφαιρικό σχήμα που έχουν περίπου αυτή την διάμετρο.
Διαθέσιμες πυρίτιδες mg2, m92s, mbx32, τέκνα.
Σας ευχαριστώ.
Ολλα τα μονοβολα που ειναι σκετο μολυβι μπορεις να τα ριξεις με φουλ τσοκ παρε του γκαλαντι η τα μπρενεκε τα 32 αρια και οταν τα εχεις θα σε πουμε και σετ απ
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top