Δράμια - Μονόβολα Αρχείο

Status
Not open for further replies.
@Berben ζόρικες παρουσιάσεις φίλε!!! Ωραίος! Το double x στην περιοχή μου δε το βγάζουν καθόλου από τη Θαλάμη...
Εχω ακομα λιγα για παρουσιαση!:)B&P 9βολο, 12βολο & Remington 10βολο & Rottweil 9βολο! Θα βρω χρονο να τα βαλω κ αυτα....sarcastic.
 
Κ εγω το εχω μονιμα στην φαρετρα μαζι με τα remington τα 10βολα!
Το federal flight control το έχεις δοκιμάσει;9βολο(απλό),12βολο(μάγκνουμ)
Εγώ από τα Ρεμινγκτον δεν έμεινα ευχαριστημένος παρά μόνο το 9βολο(απλό) με συγκεντρωτηρα.
 
Το federal flight control το έχεις δοκιμάσει;9βολο(απλό),12βολο(μάγκνουμ)
Εγώ από τα Ρεμινγκτον δεν έμεινα ευχαριστημένος παρά μόνο το 9βολο(απλό) με συγκεντρωτηρα.
Ναι το εχω δοκιμασει το 12βολο με flitecontrol και ειχε πολυ σφιχτες συγκεντρωσεις στα 40μ με την montefeltro, Browning auto5, beretta A300, m2 και Α390! Ολα με full! Οι μπαλλες απο τα remington ειναι πιο μαλακες απο τα win κ τα federal αλλα κραταει πιο καλη συγκεντρωση! Κ το remington απο την εμπειρια μου θελει full choke!
 
Καλα και ωραια ολα αυτα......αλλα ,αι ακρηβα......
Ταχυτητες δεν βλεπω ομως......my man..my man.
Ταχυτητες οτι μας λενε τα site:(! Κ σε ενα βιντεο στο you tube που ειχα δει (Bubba....λεγοταν)
τα συγκεκριμενα 12βολα δεν βγαζουν την ταχυτητα που λενε...
 
Βαζω κ αυτο το βιντεακι που δειχνει κ το remington 10βολο στα 60μ (αν δεν κανω λαθος) μεταξυ αλλων
 
Να περιμένετε τα νέα federal flight control 9 pellet high density buckshot .κυκλοφόρησαν ήδη Αμερική με τα χυτητες 1600 fps ,δηλ 490 μέτρα ανά σεκ!με το νέο έτος φυσικα
Θα ερθουν Ελλαδα? Ξερεις αν ριχνονται με full;
 
Δεν ξέρω αν έρθουν Ελλάδα.πολυ πιθανον.σιγουρα θα έχει γύρω στα 20 ευρώ η πεντάδα,μιας κ έχει τιμή εκκίνησης 16 δολλάρια Αμερική.εχουν καλές κριτικές εκεί.τα flight control για να αποδώσουν το μέγιστο θέλουν μέχρι 3 άστρα σύσφιξη.ποτε παραπάνω.με 2 άστρα κ πάνω αρχίζει κ χαλάει σιγά σιγά η κατανομή,όσο σφίγγει το τσοκ τα σκορπάει έστω κ λίγο.
 
Καλα και ωραια ολα αυτα......αλλα και ακρηβα......
Ταχυτητες δεν βλεπω ομως......my man..my man.
Φιλε για φρουφρου και αρωματα καλα ειναι..δεν τα ακυρωνω αλλα ας πιασουν τις ταχυτητες που βγαζουμε εμεις και μετα τα λεμε..εχει να πεσει πολυ μελετη και με τη νεα σεζον θα βγουν διαμαντια με το πενταλ του γκαζιου κολλημενο στο πατωμα
 
Φιλε για φρουφρου και αρωματα καλα ειναι..δεν τα ακυρωνω αλλα ας πιασουν τις ταχυτητες που βγαζουμε εμεις και μετα τα λεμε..εχει να πεσει πολυ μελετη και με τη νεα σεζον θα βγουν διαμαντια με το πενταλ του γκαζιου κολλημενο στο πατωμα
Μιλτο μέχρι ποσο έχει γράψει το κοντέρ μέχρι τώρα φίλε;
 
Μιλτο μέχρι ποσο έχει γράψει το κοντέρ μέχρι τώρα φίλε;
Μεχρι στιγμης 480-490 στα δραμια αν και εκει δεν θελω παραπανω γιατι εχω σταματησει να ριχνω εδω και 5 χρονια και μονοβολα ειμαι στο 530μ/δ με προοπτικη για λιγο παραπανω
 
Μεχρι στιγμης 480-490 στα δραμια αν και εκει δεν θελω παραπανω γιατι εχω σταματησει να ριχνω εδω και 5 χρονια και μονοβολα ειμαι στο 530μ/δ με προοπτικη για λιγο παραπανω
Όμορφα!! Στο μονοβολο ένα 600αρι αμα χτυπήσεις θα είναι φωτιά....
 
Μεχρι στιγμης 480-490 στα δραμια αν και εκει δεν θελω παραπανω γιατι εχω σταματησει να ριχνω εδω και 5 χρονια και μονοβολα ειμαι στο 530μ/δ με προοπτικη για λιγο παραπανω
Φοβερη ταχυτητα! Εαν επιτρεπεται ποσα γραμμαρια μονοβολο φιλε μου?
 
Όμορφα!! Στο μονοβολο ένα 600αρι αμα χτυπήσεις θα είναι φωτιά....
Αυτο εχω σκοπο να κανω αλλα 600 και ευθυβολο αλλιως δεν εχει λογο
Φοβερη ταχυτητα! Εαν επιτρεπεται ποσα γραμμαρια μονοβολο φιλε μου?
Με 32αρη μονοβολο το εχω φτασει τοσο..με τα πιο ελαφρυα εχω βγαλει και παραπανω
 
Αυτο εχω σκοπο να κανω αλλα 600 και ευθυβολο αλλιως δεν εχει λογο

Με 32αρη μονοβολο το εχω φτασει τοσο..με τα πιο ελαφρυα εχω βγαλει και παραπανω
Σωπα ρε φιλε! Κ απο ευθυβολια πως παει? Με τι τσοκ τα ριχνεις?
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top