Δράμια - Μονόβολα Αρχείο

Status
Not open for further replies.
Πανω win doublex 9βολο και κατω superkill mag nickel 10βολο στα 36 μετρα
View attachment 31971
Εγώ βλέπω το 10βολο σ αυτά τα μέτρα με αυτό το τσοκ αρκετά ανοιχτό. Ίσως με κάποιο φουλ η ακόμα και 2ρη να πήγαινε καλύτερα. Το 9βολο πήγε καλά. Σε 8βολο απλό πιστεύω θα κάνεις παπάδες με αυτό το τσοκ
 
Εγώ βλέπω το 10βολο σ αυτά τα μέτρα με αυτό το τσοκ αρκετά ανοιχτό. Ίσως με κάποιο φουλ η ακόμα και 2ρη να πήγαινε καλύτερα. Το 9βολο πήγε καλά. Σε 8βολο απλό πιστεύω θα κάνεις παπάδες με αυτό το τσοκ
Το δεκαβολο με το goose που ειναι πιο ανοιχτο παει μπαλα Γιαννη,δες δυο δοκιμες στη σελιδα 108, το 9βολο παντως με το Κικς παει καλυτερα
 
Το δεκαβολο με το goose που ειναι πιο ανοιχτο παει μπαλα Γιαννη,δες δυο δοκιμες στη σελιδα 108, το 9βολο παντως με το Κικς παει καλυτερα
Ναι με ανάλογα τσοκ όλα πάνε μπάλα παράδειγμα εμένα με το 4ρη τσοκ το φεντεραλ φλαιτ κοντρολ δεν ανοίγει καν στα 30 μέτρα.. Αν βάλω το 3 η το 2 σκορπανε. Όλα θέλουν το πάντρεμα τους.
 
Παιδιά σε οικονομικά της προκοπής σε 9βολα τι προτείνετε σε απλά και semi;
Εχω φίλο που θέλει να ξεκινήσει τώρα και ψάχνει μια οικονομική λύση αρχικά
Lambro, nsi, b&p (λογικες αποστασεις).....δοκιμες με το οπλο του
 



Αυτα πείρα είναι καθαρά είναι τα βελοκιτι 13€ αντί 11€ ετσι και αλλιώς για να μην μου φαν κανα σεττερ τα πείρα.. το 2003 που γράφει είναι παραγωγή; ;
Δεν νομίζω φίλε Νικόλα να είναι η ημερομηνία παραγωγής. Μάλλον η χρονολογία της πατέντας αυτού του φυσιγγίου είναι.
 



Αυτα πείρα είναι καθαρά είναι τα βελοκιτι 13€ αντί 11€ ετσι και αλλιώς για να μην μου φαν κανα σεττερ τα πείρα.. το 2003 που γράφει είναι παραγωγή; ;
Δες απο την εσωτερικη πλευρα στα αυτακια απο το κουτακι....εχει εναν κυκλο και στην μεση θα γραφει καποιον αριθμο......ο οποιος μπορει να ειναι και η κατασκευη της συσκευασιας....αλλα βγαζεις καποια ακρη ας πουμε
 
Δες απο την εσωτερικη πλευρα στα αυτακια απο το κουτακι....εχει εναν κυκλο και στην μεση θα γραφει καποιον αριθμο......ο οποιος μπορει να ειναι και η κατασκευη της συσκευασιας....αλλα βγαζεις καποια ακρη ας πουμε
Δεν το βρηκα αυτο που λες.. ρωτάω γιατί στα εξπρές εγω παρατήρηση ότι τα έχουν χρόνια μέσα στα μαγαζιά και απλά ανεβάζουν την τιμή κάθε χρόνο... απο 25€ που είχε κάποτε εχει φτάσει 34€ σε μαγαζι το ίδιο κουτί και απλά σβήνουν την τιμή με ανεξίτηλο. Τώρα τα μονοβολα πρέπει να έχουν κατανάλωση και να μην μένουν τοσα χρόνια στα ράφια.
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top