Δράμια - Μονόβολα Αρχείο

Status
Not open for further replies.
Οι νόμοι δεν αλλάζουν αδερφε αλλά κ τα μαύρα win βγάζουν 440 μετρημένα χωρίς τέτοιο κλωτσημα.. Φοβάμαι θα ναι πολλά bar αλλά δεν έχω μηχάνημα να μετρήσω μερικά
Τα bar δεν εχουν καμια απολυτως σχεση με την ανακρουση ο κλωτσος ειναι συναρτιση βαρους γ μωση με την ταχυτιτα αυτης
 
Δε λεω οτι δε κλωτσανε τα νομπελ απλα ολα τα γρηγωρα ετσι ειναι εαν ειχα ταχογραφο θα εμβαθυναμε αλλα δεν εχω
Χοντρικά θα μιλήσω αν τα μαύρα τα μαγκνουμ είναι ας πούμε έναν τυχαίο αριθμό 800 bar τότε τα nsi τα δεκαβολα είναι 1000 για πλάκα.. Αν κάποιος συνάδελφος έχει μηχάνημα ας τα μετρήσει να μας διαφωτίσει.
 
Κουβεντα κανουμε ετσι ιχνος παρεξυγησης αλλα πες μου τα winchester turboX τα θεωρεις μαλακωσιες ???
Δεν τα ξέρω φίλε μου δεν τα ερειξα ποτέ γενικά την συγκεκριμένη μάρκα δεν την ερειξα ποτέ δεν την εμπιστεύομαι εγω
 
Δεν τα ξέρω φίλε μου δεν τα ερειξα ποτέ γενικά την συγκεκριμένη μάρκα δεν την ερειξα ποτέ δεν την εμπιστεύομαι εγω

Τα δικα σου 8βολα 11/0 ειναι πολυ καλυτερα απο ολα του εμποριου....αυτο εχω δει απο τις δοκιμες σου.....
Ξεχασες τον οδοντιατρο...σφραγισματα....ντεπον και πονοκεφαλους....και το γουρουνι δεν γλυτωνει!!!! ;) :)
 
Τα δικα σου 8βολα 11/0 ειναι πολυ καλυτερα απο ολα του εμποριου....αυτο εχω δει απο τις δοκιμες σου.....
Ξεχασες τον οδοντιατρο...σφραγισματα....ντεπον και πονοκεφαλους....και το γουρουνι δεν γλυτωνει!!!! ;) :)
Ότι δεν γλυτώνει είναι το μόνο συγουρο ;) ;)
 
Χοντρικά θα μιλήσω αν τα μαύρα τα μαγκνουμ είναι ας πούμε έναν τυχαίο αριθμό 800 bar τότε τα nsi τα δεκαβολα είναι 1000 για πλάκα.. Αν κάποιος συνάδελφος έχει μηχάνημα ας τα μετρήσει να μας διαφωτίσει.
Απο την στηγμη που τα nsi εχουν σφραγιδα cip δεν ξεπερνανε αν δεν απατωμε τα 850 bar......
 

Attachments

  • 4701.jpg
    4701.jpg
    17,4 KB · Προβολές: 18
Ανάλογα πόσο ανοιχτά τα πήγε;
Κοίτα να δεις τους εν λόγω πάτους δεν τους μέτρησα να δω πόση διάμετρος είναι αλλά υπολογίζω 60 πόντους, έπιασαν λοιπόν τα 5 δραμια μεγαλη επιφάνεια του. Αν βρω καμιά φώτο θα ανεβάσω
 
Κοίτα να δεις τους εν λόγω πάτους δεν τους μέτρησα να δω πόση διάμετρος είναι αλλά υπολογίζω 60 πόντους, έπιασαν λοιπόν τα 5 δραμια μεγαλη επιφάνεια του. Αν βρω καμιά φώτο θα ανεβάσω
Εάν έπιασαν μεγάλη επιφάνεια χαλάει το θέμα μπορεί να πάρει ένα σε καίριο σημείο και να πέσει αλλά το αφήνουμε στην τύχη και το συγκεκριμένο θήραμα ειδικά συνήθως έχει την τύχη με το μέρος του
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top