Δράμια - Μονόβολα Αρχείο

Status
Not open for further replies.
Οχι ποτε.....ουτε το παραμικρο....
Θα συμφωνήσω εμένα τα ρίχνει ο πατέρας μου σχεδόν από τότε που πήρε την crio(2003) ξεκίνησε με sigma κανονικά και μετά πήγαμε στα ΑΤ λόγω ταχυτήτων και δεν το έχουμε μετανιώσει
Πάντως Σίγμα 6+1 Magnum 1250fps και Σίγμα 6+1 Magnum AT 1650fps τέτοιες ταχύτητες δεν έχω βρει σε άλλα φυσίγγια ο πατέρας μου ειδικά δεν το αλλάζει το 6+1 το magnum όχι ΑΤ όμως ΑΤ μόνο δράμια 6βολο και 8βολο
Τώρα ψάχνω εδώ κοντά μήπως βρω τα ΑΤ 6+1 magnum τα οποία τα είδα φέτος πρώτη φορά όπως και τα 6βολα magnum AT λογικά αυτά τα δύο είναι καινούργια σαν φυσίγγια στην αγορά
 
Θα συμφωνήσω εμένα τα ρίχνει ο πατέρας μου σχεδόν από τότε που πήρε την crio(2003) ξεκίνησε με sigma κανονικά και μετά πήγαμε στα ΑΤ λόγω ταχυτήτων και δεν το έχουμε μετανιώσει
Πάντως Σίγμα 6+1 Magnum 1250fps και Σίγμα 6+1 Magnum AT 1650fps τέτοιες ταχύτητες δεν έχω βρει σε άλλα φυσίγγια ο πατέρας μου ειδικά δεν το αλλάζει το 6+1 το magnum όχι ΑΤ όμως ΑΤ μόνο δράμια 6βολο και 8βολο
Τώρα ψάχνω εδώ κοντά μήπως βρω τα ΑΤ 6+1 magnum τα οποία τα είδα φέτος πρώτη φορά όπως και τα 6βολα magnum AT λογικά αυτά τα δύο είναι καινούργια σαν φυσίγγια στην αγορά
Το 6βολο τι διαμετρο δραμια εχει μεσα? Τα δουλευετε με ολους τους καιρους ή μονο σε παγωνιες?
 
Ακριβώς.. Κάνει κοντά στα 4 ευρώ το ένα αλλά θα ήταν ενδιαφέρον να το δούμε πως θα δούλευε.
Αμα βρω να μου πουλανε χυμα να παρω ενα για δοκιμη εχει καλως...20 ευρω για 5 φυσιγγια Γιαννη χωρις να πηγαινω για γουρουνια δεν τα δινω με τιποτα...
 
Αμα βρω να μου πουλανε χυμα να παρω ενα για δοκιμη εχει καλως...20 ευρω για 5 φυσιγγια Γιαννη χωρις να πηγαινω για γουρουνια δεν τα δινω με τιποτα...
Δεκτών φίλε μου.. Απόλυτο δίκιο έχεις σ αυτό που λες.. Εδώ σ εμάς πουλάνε όλοι χύμα ελπίζω να βρεις κι εκεί..
 
Αμα βρω να μου πουλανε χυμα να παρω ενα για δοκιμη εχει καλως...20 ευρω για 5 φυσιγγια Γιαννη χωρις να πηγαινω για γουρουνια δεν τα δινω με τιποτα...
Άλεξ θα ανέβω πάνω σε κανένα μήνα πες μου πόσα κουτιά θες φιλαράκι μου
 
Το 480-490 στο 8βολο θελει πολυ μπαμ, ρελιαστο κιόλας :rolleyes:
Μπαφερ είχε;;;
Το πολυ σκληρά εννοείς δικα τού; ποσο αντιμονιο; τι διαμετρο βόλια.
Ποια πιριτηδα, μαθε οτι μπορεις κ πες μάς
Μπαφερ ειχε 2γρ και διαμετρο ηταν 11/0 για τα υπολοιπα δεν εχω ιδεα φιλε
 
Δυο 8βολα φιλου που γεμιζει στα 51 μετρα με goose, λεπτομερειες δεν ξερω, μονο οτι ειναι παρα πολυ σκληρα και ταχυτητες εχουν γυρω στο 480-490 το χαρτι ειναι 70×70
View attachment 8380View attachment 8381
Το πανω πηγε πιο ωραια για τα γουστα μου....τετοια μας κανετε κ μας βλεπω να ξεκιναμε ιδιογομωση.....και δοκιμες.sarcastic.
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top