Δοκιμασμένα φυσίγγια για αγριόχοιρο

Αν αναφέρεσαι στο razor νομίζω δεν κυκλοφορεί πλέον, κι αν ναι είναι στοκ. Με αυτά τα φυσίγγια είχα το καλύτερο σκότωμα σε κάπρο. Έσκασε σέκος με τα μούτρα κάτω κι από τη φορά που είχε έφερε καπάκι κωλοτουμπα.
Δεν ξέρω εάν είναι αυτά
Ο μακαρίτης ο πατέρας μου τα δούλεψε για δύο τρία χρόνια πριν πεθάνει και είχε μείνει ευχαριστημένος, θα κοιτάξω στο πατρικό μου εάν έχει μείνει κανένα κουτί να δω εάν είναι αυτά που λές
 
Δεν ξέρω εάν είναι αυτά
Ο μακαρίτης ο πατέρας μου τα δούλεψε για δύο τρία χρόνια πριν πεθάνει και είχε μείνει ευχαριστημένος, θα κοιτάξω στο πατρικό μου εάν έχει μείνει κανένα κουτί να δω εάν είναι αυτά που λές
Ήταν από τα πιο ακριβά φυσίγγια. 5 ευρώ το ένα. Άμα ήταν κανένα ζώο και δεν έπεφτε εύκολα το αγόραζες με τα φυσίγγια που του έριχνες :D
 
Καλησπέρα, μιας και έφτασε η ώρα, έχει δοκιμάσει κανείς τα καινούργια μονόβολα της NSI??
Τα Wild Impact (ενα 32gr με Α0 και Vo 530m/s από το site και το άλλο 35gr με Tecna και Vo 530m/s)
Ακούγονται πολλά και ενδιαφέροντα πραγαμτάκια, ειδικά για το μονόβολο HSS που χρησιμοποίησαν,
αλλά στο στόχο δεν έχω δεί τίποτα σε Youtube κλπ.
 
Καλησπέρα, μιας και έφτασε η ώρα, έχει δοκιμάσει κανείς τα καινούργια μονόβολα της NSI??
Τα Wild Impact (ενα 32gr με Α0 και Vo 530m/s από το site και το άλλο 35gr με Tecna και Vo 530m/s)
Ακούγονται πολλά και ενδιαφέροντα πραγαμτάκια, ειδικά για το μονόβολο HSS που χρησιμοποίησαν,
αλλά στο στόχο δεν έχω δεί τίποτα σε Youtube κλπ.
Έχω πάρει μια 10αδα αλλά ακόμη δεν τα τουφεκησα
 
Σχετικά με κάποιους φίλους που λένε για τα nsi τα δράμια πως άλλαξαν σαν φυσίγγια και δεν δίνουν τις συγκεντρώσεις που έδιναν, τουφέκια απλού 9βολου με Α400 εγώ και μ2 ένας φίλος μου, στόχος ένα μεγάλο μπετόνι καυσίμων στα 50 μέτρα από μια τουφεκιά ο καθένας μας ,ούτε ένα δραμμι στο μπετονι.
Θερμοκρασία σχετικά υψηλή.
weather1
 
Σχετικά με κάποιους φίλους που λένε για τα nsi τα δράμια πως άλλαξαν σαν φυσίγγια και δεν δίνουν τις συγκεντρώσεις που έδιναν, τουφέκια απλού 9βολου με Α400 εγώ και μ2 ένας φίλος μου, στόχος ένα μεγάλο μπετόνι καυσίμων στα 50 μέτρα από μια τουφεκιά ο καθένας μας ,ούτε ένα δραμμι στο μπετονι.
Θερμοκρασία σχετικά υψηλή.
weather1
Γουστάρω διασπορά
 
Σχετικά με κάποιους φίλους που λένε για τα nsi τα δράμια πως άλλαξαν σαν φυσίγγια και δεν δίνουν τις συγκεντρώσεις που έδιναν, τουφέκια απλού 9βολου με Α400 εγώ και μ2 ένας φίλος μου, στόχος ένα μεγάλο μπετόνι καυσίμων στα 50 μέτρα από μια τουφεκιά ο καθένας μας ,ούτε ένα δραμμι στο μπετονι.
Θερμοκρασία σχετικά υψηλή.
weather1
Με τι τσοκ;
 
Παράλειψη μου που δεν το ανέφερα. 3 άστρα αμφότερες. Σίγουρα δεν ενδείκνυται το τσοκ για αυτή την απόσταση αλλά και πάλι ούτε μια μπίλια;
Η αλήθεια είναι ότι τα πενήντα πραγματικά μέτρα είναι πολύ μεγάλη απόσταση για δράμια. Μέχρι τα 40 έχω απαιτήσεις, στα πενήντα δεν έχω, γιατί τότε μιλάμε για μια τυχερή βολή.
 
Η αλήθεια είναι ότι τα πενήντα πραγματικά μέτρα είναι πολύ μεγάλη απόσταση για δράμια. Μέχρι τα 40 έχω απαιτήσεις, στα πενήντα δεν έχω, γιατί τότε μιλάμε για μια τυχερή βολη
Βασιλη! (gpv9000) τι λεει ;;; Κανε ενα εξελακι για το χθεσινο 6 βολο !!! :p .yel. .yel.
 
Back
Top