Διροφιλαρίωση

Δυστυχώς σήμερα το πρωί ο αγαπημένος μου ΜΑΞ που ανέφερα παραπάνω μας άφησε για τα κυνηγοτόπια του ουρανού.... 😭😭😭 Προφανώς ήταν προχωρημένη η προσβολή από το σκουλήκι και σε μια βδομάδα θεραπείας απεβίωσε.. ΘΛΙΨΗ ΠΟΝΟΣ Ο ΑΠΡΟΣΜΕΝΟΣ ΧΑΜΟΣ ΤΟΥ ΣΥΝΤΟΦΟΥ ΜΟΥ

Στέφανε σε καταλαβαίνω, από ώρα σε ώρα περιμένω και εγώ την ενιαχρονη σεττερινα μου
Κατεστραμμένα νεφρά. Όταν το πήρα χαμπάρι ήταν αργά . Τρεις μέρες τέσσερις μέρες τωρα δεν τρώει και την έχω στον όρο. Εξέτασης αίματος σε δυο γιατρούς. Ο ένας το είπε ξεκάθαρα, ο άλλος μου το είπε σε φάση άσε να δούμε με τον όρο μήπως φύγουν η τοξίνες κτλπ.
Σε κατάλαβενω απόλυτα.
 
Στέφανε σε καταλαβαίνω, από ώρα σε ώρα περιμένω και εγώ την ενιαχρονη σεττερινα μου
Κατεστραμμένα νεφρά. Όταν το πήρα χαμπάρι ήταν αργά . Τρεις μέρες τέσσερις μέρες τωρα δεν τρώει και την έχω στον όρο. Εξέτασης αίματος σε δυο γιατρούς. Ο ένας το είπε ξεκάθαρα, ο άλλος μου το είπε σε φάση άσε να δούμε με τον όρο μήπως φύγουν η τοξίνες κτλπ.
Σε κατάλαβενω απόλυτα.
Στέφανε τώρα το είδα κρίμα για το Μαξ ήταν πολύ ωραίο εργαλείο σε βλέπω στο YouTube και χαίρομαι με τα βίντεο σου.Κριμα για το καταλαβαίνω τον κόπο και την αγωνία που χρειάζεται να βγάλεις ένα σκύλο και μετά να τον χάσεις χώρια και για την στεναχώρια σου που είναι ο καλύτερος φίλος.Τα ιδι έπαθα και εγώ φέτος με μια σκύλα που έχω εμφάνισε καλαζαρ και την κάνω θεραπεία....
 
Back
Top