Διάφορα μηνύματα

πχ στα 15 μέτρα με κύλινδρο και αποκεντρωτήρα τα σκάγια είναι ....πόσα;;; Χωρίς καν μέτρημα και με το μάτι μοιάζει να είναι λιγότερα από τα μισά της επόμενης τουφεκιάς.
Κυριε Σωτηροπουλε, εδω αυτο που γράφεται ειναι σοβαρο, καθως περαν των προσωπικων μου δοκιμων σε χαρτονι που για τους Α ή Β λογους μπορει να με ικανοποιησαν ή και οχι, οταν εγω σαν "ερασιτεχνης" κυνηγος βλεπω αυτες τις φωτογραφίες του ΝικοςΠ, το "ερασιτεχνικο" ματι μου δεν εξεταζει το οτι "λειπουν" σκαγια, και μενει στην εικονα...
Αλλο το να μην εκατσε καλα ενα φυσιγγι κτλ κτλ, και αλλο το να σβηνουμε σκαγια απο μια εικονα ή βνα εχουμε βάλει λιγοτερα σκαγια στην δοκιμη επίτηδες (διοτι εαν τα σκάγια ειναι τοσο λιγα σε αριθμο, μονο επιτηδες γινεται αυτο..)
Εδω μιλατε για παραποίηση αποτελεσμάτων με σκοπο την υποβάθμιση ενος τσοκ?..
 
Κυριε Σωτηροπουλε, εδω αυτο που γράφεται ειναι σοβαρο, καθως περαν των προσωπικων μου δοκιμων σε χαρτονι που για τους Α ή Β λογους μπορει να με ικανοποιησαν ή και οχι, οταν εγω σαν "ερασιτεχνης" κυνηγος βλεπω αυτες τις φωτογραφίες του ΝικοςΠ, το "ερασιτεχνικο" ματι μου δεν εξεταζει το οτι "λειπουν" σκαγια, και μενει στην εικονα...
Εδω μιλατε για παραποίηση αποτελεσμάτων με σκοπο την υποβάθμιση ενος τσοκ?..
Αυτό ακριβώς κάνει προσβάλει τις καλοπροαίρετες δοκιμές ενός ανθρώπου 70 χρόνων‼️τι συμφέρον έχει ο Νίκος❓ο οποίος μάλιστα το έχει αγοράσει κ το πιστεύει...ως τσοκ ❓εμείς δε οι παρακατιανοι....μην εκφέρουμε άποψη διοτι δδδδδδδδεν έχουμε το δικαίωμα.Τι να πεις, anyway εγώ τα συμπεράσματα μου τα έχω βγάλει κ για τα τσοκ κ για τον περί ου ο λόγος κ.σωτηροπουλο .
 
Αυτό ακριβώς κάνει προσβάλει τις καλοπροαίρετες δοκιμές ενός ανθρώπου 70 χρόνων‼️τι συμφέρον έχει ο Νίκος❓ο οποίος μάλιστα το έχει αγοράσει κ το πιστεύει...ως τσοκ ❓εμείς δε οι παρακατιανοι....μην εκφέρουμε άποψη διοτι δδδδδδδδεν έχουμε το δικαίωμα.Τι να πεις, anyway εγώ τα συμπεράσματα μου τα έχω βγάλει κ για τα τσοκ κ για τον περί ου ο λόγος κ.σωτηροπουλο .
Προσωπικα δεν με ενδιαφέρει η ηλικια κανενός! Εδω τωρα ξεφυγαμε απο το επίπεδο του "λεει ο καθενας την γνωμη του"...Αν τα φυσιγγια φερουν λιγοτερα σκαγια επίτηδες, θα πρεπει να επιμείνει ο κ. Σωτηρόπουλος και να παρέμβουν και οι διαχειριστές του φορουμ..
Είναι ρε παιδια λιγοτερα η οχι τελικα και κουβεντα να γίνεται?
 
Προσωπικα δεν με ενδιαφέρει η ηλικια κανενός! Εδω τωρα ξεφυγαμε απο το επίπεδο του "λεει ο καθενας την γνωμη του"...Αν τα φυσιγγια φερουν λιγοτερα σκαγια επίτηδες, θα πρεπει να επιμείνει ο κ. Σωτηρόπουλος και να παρέμβουν και οι διαχειριστές του φορουμ..
Είναι ρε παιδια λιγοτερα η οχι τελικα και κουβεντα να γίνεται?
Του στοκα τα φυσίγγια είναι νούμερο 6;;;;
 
Προσωπικα θελω να δωσω ευσημα στον Νικολα για τον χρονο του και την προσπαθεια που κανει για να μας φωτιζει σε ερωτηματα που μας απασχολούν οσο και σε προσωπικες περιπτωσεις εχει την καλοσυνη να κανει δοκιμες και να παρουσιάζει αποτελεσματα οποτε τον χειροκροτω προσωπικά. Συμβουλευω να μην περνεται απο καποιες πιθανες προσωπικες αξιολογησεις δίοτι ο καθε ενας απο μας εχει προσωπικο κριτηριο.Βεβαιως δεν πρεπει να εμφανιζομαστε με καχυποπτες συμπεριφορες διοτι να που φθανουν τα πραγματα αλλα με ευγενη τροπο και τακτ μπορούμε να οφελειθουμε στο τελος ολοι.Ο κ.Σωτηροπουλος πιστευω προσφέρει με την εμπειρια του και τις γνωσεις να μας οφελεισει ουσιαστικα και θα πρεπει να δινουμε λιγο τοπο μερικες φορές που και ο ιδιος στην προσπαθεια του να μας δωσει να καταλαβουμε την λεπτομέρεια που κανει την διαφορα να μας φαινεται λιγο ενοχλητικος με το υφος της γραφης του.Προσωπικα εχω αναφερθει για την προσφατες επαφες που ειχα μαζι του και οφειλω να πω πως ειμαι οφελειμενος και ευχαριστημενος.Εξέφρασα προσωπικες αποψεις και τιποτα παρά πανω για να μην τεθει θεμα αντιπαραθεσης.
 
Είχα σκοπό να γράψω πολλά μα πάρα πολλά.....
πλέον δεν σχολιάζω τίποτα.......

το μόνο που θα πω σε όσους κατηγορούν τον Νίκο για εσκεμμένη χάλκευση αποτελεσμάτων
είναι ένα μεγάλο:
ΝΤΡΟΠΗ ΣΑΣ!! .no.
 
Είχα σκοπό να γράψω πολλά μα πάρα πολλά.....
πλέον δεν σχολιάζω τίποτα.......

το μόνο που θα πω σε όσους κατηγορούν τον Νίκο για εσκεμμένη χάλκευση αποτελεσμάτων
είναι ένα μεγάλο:
ΝΤΡΟΠΗ ΣΑΣ!! .no.
Μάριε να γράψεις. Την όποια γνώμη μας πρέπει να τη στηρίζουμε και σε όποιον αρέσει.
Όσο για τη χαλκευση αποτελεσμάτων, νομίζω λύθηκε το θέμα, έτσι δεν είναι; Αν δεν κάνω λάθος ο κ. Σωτηρόπουλος ανέφερε πρώτος για λίγα σκάγια, είπε μετά όμως ότι αυτό δεν αφορούσε το δικό του τσοκ.
Τώρα αν είναι κάτι άλλο που δεν το έχω πάρει χαμπάρι, επιβεβαιώνει αυτό που είπα αρχικά...να γράψεις...
 
Απλά παιδιά γίνεται ένας γραπτός διάλογος ανάμεσα σε ανθρώπους διαφορετικού ευρος ηλικιών μεταξύ τους όπως προφανώς και διαφορετικού επιπέδου μόρφωσης και ο καθένας έχει την άποψη του και τα πιστεύω του οπότε είναι πολύ λογικό να υπάρξουν διαφωνίες και παρεξηγήσεις ειδικά μέσο γραπτού λόγου που είναι σίγουρα πιο ανέκφραστος αν δεν εμπλουτίζεται κατάλληλα ώστε να εκφραστεί και το ύφος του συνομιλητή. Αλλά δεν ειναι αυτό το θέμα μας. Πρέπει όμως να μην αρπάζονται τόσο εύκολα κάποιοι σε ότι δεν συμφωνούν και τους βρίσκει αντίθετο γιατί δημιουργούνται παρεξηγησεις και χαλάει η διάθεση όλων ενώ δεν ειναι αυτός ο σκοπός του φόρουμ πιστευώ.
 
Ρε παιδιά μια ερώτηση νά κάνω θέλω ΧΩΡΙΣ ΙΧΝΟΣ ΕΙΡΩΝΊΑΣ ,ΧΩΡΙΣ ΔΙΑΘΕΣΗ ΑΝΤΙΠΑΡΆΘΕΣΗΣ. Είναι κάτι που αναρωτιέμαι μερικά χρόνια τώρα που γίνεται αυτό το νταβαντουρι με τα BRAIN. Αν λέω αν ο κατασκευαστής δεν ήταν Έλληνας, δεν απαντούσε στις απορίες μας, και λεγόταν Σωτηρομαστερ η Σωτηροπουλερ η οτιδήποτε άλλο θα είχαμε τόσο ψάξιμο ; Δεν έχω παρατηρήσει τόση φασαρία και τόσες δοκιμές επί δοκιμών με τα άλλα after market chokes που κυκλοφορούν. Επαναλαμβάνω ότι δεν κατηγορώ κανέναν και για τίποτα. Απορία καταθέτω με καλή διάθεση
 
Ρε παιδιά μια ερώτηση νά κάνω θέλω ΧΩΡΙΣ ΙΧΝΟΣ ΕΙΡΩΝΊΑΣ ,ΧΩΡΙΣ ΔΙΑΘΕΣΗ ΑΝΤΙΠΑΡΆΘΕΣΗΣ. Είναι κάτι που αναρωτιέμαι μερικά χρόνια τώρα που γίνεται αυτό το νταβαντουρι με τα BRAIN. Αν λέω αν ο κατασκευαστής δεν ήταν Έλληνας, δεν απαντούσε στις απορίες μας, και λεγόταν Σωτηρομαστερ η Σωτηροπουλερ η οτιδήποτε άλλο θα είχαμε τόσο ψάξιμο ; Δεν έχω παρατηρήσει τόση φασαρία και τόσες δοκιμές επί δοκιμών με τα άλλα after market chokes που κυκλοφορούν. Επαναλαμβάνω ότι δεν κατηγορώ κανέναν και για τίποτα. Απορία καταθέτω με καλή διάθεση
Δεν νομίζω ότι ευθύνεται μόνο ότι είναι Ελληνικό. Παίζει σημάσια και η φήμη που έχει, η αξία του καθως και η διαφορετικότητα του λόγο καινοτομίας σε σχέση με τα υπόλοιπα της αγοράς. Ακόμη και στο εξωτερικό γίνεται πολύς λόγος από ότι έχω καταλάβει για το εν λόγο τσοκ δεν είναι μόνο πανελλαδικό φαινόμενο. Αυτό είναι πολύ καλό για τον κατασκευαστή του και για την Ελλάδα. Εγώ πάντως παρολο που το όπλο μου έχει ίση αξία όσο 6 Βrain chokes μόνο και μόνο επειδή είναι ελληνικά αν μου το επιτρέψουν και τα οικονομικά μου θα το προτιμήσω παρόλο που με το 1/3 της αξίας του παίρνω κάποιο που θα έκανα μια χαρά την δουλειά μου.
 
Συμφωνώ μαζί σου φίλε, αλλά ρε γαμωτο, βρες ένα δοκίμασε το σου αρέσει αγόρασε το. Τέλος. Ετσι τουλάχιστον το βλέπω εγώ. Την κάθε δοκιμή στον πίνακα ο καθ'ένας την ερμηνεύει διαφορετικά. Ειδικά αν δεν το κατέχει όπως και εγώ δεεεεννν...Μας απαντάει λοιπόν ο καθ'ύλην αρμόδιος και εμάς μας πιάνουν τα ψυχολογικά μας. Δεν κακίζω εννοείται κανέναν ειλικρινά. Για αυτό είπα ότι είπα νωρίτερα
 
Δεν έχω παρατηρήσει τόση φασαρία και τόσες δοκιμές επί δοκιμών με τα άλλα after market chokes που κυκλοφορούν.
Αν εβγαινε να αντιπαρατεθει ο Kicks η ο Carlson, το ιδιο νταβαντουρι θα ειχαμε..αλλα απο την αλλη αν δεν απαντουσε ο κ.Σωτηρόπουλος θα τον λεγαμε σνομπ..
Γενικα πιστευω γινεται μια καταχρηση της "προσβασης" στην επικοινωνία με τον κατασκευαστή στην περιπτωση των brain...
Για στειλε ερωτηση στα Kicks για συγκεντρώσεις, πινακες, δοκιμες κτλ και θα βαλουν τα γελια!
Σωστα τα λες: εχεις αποριες? Παρτο και δοκιμασε το ..Δεν σου κανει? Βαλτο αγγελια, θα πουληθει γρηγορα..
Καθομαστε και διυλιζουμε τον κωνωπα για ενα 100€ του bell, και οταν μας γλενταει πχ ο Στοκας με 7αρια αντι 6αρια στην κουτα φυσιγγια που εχει ιδια λεφτα με το bell τα λεμε και γελάμε στο καφενειο!
Και εγω η αληθεια ειναι πως χθες μπηκα κακως στο τρυπακι να συμμετέχω στην ολη αντιπαράθεση..με συνεπήρε η πρωτη εργασιμη μετα τις γιορτες Δευτερα !.sarcastic.
 
Αυτό ακριβώς ο άνθρωπος δεν έπιασε κανένα με το ζόρι να πάρει θες παίρνεις δεν θες δεν παίρνεις καλώς ή κακώς αυτά κοστίζουν για να μάθεις και μιλάω εγώ που έχουν περάσει από τα χέρια μου 50 60 τσοκ καμιά 20αρια όπλα και Καμί α10αρια Κάνες για να δεις θ πληρώσεις δυστυχώς αυτή είναι η αλήθεια...
 
Αν εβγαινε να αντιπαρατεθει ο Kicks η ο Carlson, το ιδιο νταβαντουρι θα ειχαμε..αλλα απο την αλλη αν δεν απαντουσε ο κ.Σωτηρόπουλος θα τον λεγαμε σνομπ..
Γενικα πιστευω γινεται μια καταχρηση της "προσβασης" στην επικοινωνία με τον κατασκευαστή στην περιπτωση των brain...
Για στειλε ερωτηση στα Kicks για συγκεντρώσεις, πινακες, δοκιμες κτλ και θα βαλουν τα γελια!
Σωστα τα λες: εχεις αποριες? Παρτο και δοκιμασε το ..Δεν σου κανει? Βαλτο αγγελια, θα πουληθει γρηγορα..
Καθομαστε και διυλιζουμε τον κωνωπα για ενα 100€ του bell, και οταν μας γλενταει πχ ο Στοκας με 7αρια αντι 6αρια στην κουτα φυσιγγια που εχει ιδια λεφτα με το bell τα λεμε και γελάμε στο καφενειο!
Και εγω η αληθεια ειναι πως χθες μπηκα κακως στο τρυπακι να συμμετέχω στην ολη αντιπαράθεση..με συνεπήρε η πρωτη εργασιμη μετα τις γιορτες Δευτερα !.sarcastic.
Στέφανε δεν είναι έτσι απλά ούτε το 100€ δεν περισσεύει τουλάχιστον σε εμένα ούτε πουλιέται έτσι εύκολα γιατί δεν θα το δώσεις όσο το πήρες έτσι τώρα για το φαινόμενο Στόκας που λένε πολλοί στα τελευταία το είχε χάσει το παιχνίδι και έκανε ότι νανε μήπως είναι από αυτά τα συγκεκριμένα λέω πάντα.
 
Back
Top