Πάλι κουβά πήγαμε

Status
Not open for further replies.
Και μη σκωτονεστε για το πια σκωτωνει πιο μακρυα ολες την αξιοπιστια διαφημιζουν σαν το μεγαλο ατου ρε παιδια καμια δε λεει οτι βγαζει μακρυνοτερες τουφεκιες λετε να μην πουλαει το μεγαλο βελινεκες αν αυτου βγαλανε τα tungsten shot και κατεβαζουν τα συνεφα με αριθμους και αποδειξης ολα και πολλα $$$$$$$$
 
Και μη σκωτονεστε για το πια σκωτωνει πιο μακρυα ολες την αξιοπιστια διαφημιζουν σαν το μεγαλο ατου ρε παιδια καμια δε λεει οτι βγαζει μακρυνοτερες τουφεκιες λετε να μην πουλαει το μεγαλο βελινεκες αν αυτου βγαλανε τα tungsten shot και κατεβαζουν τα συνεφα με αριθμους και αποδειξης ολα και πολλα $$$$$$$$
Φίλε Τόλη ένα cal10 μας σώζει μόνο. Εγώ τουλάχιστον το έχω στόχο.
 
Και πάλι θα είναι πίσω. Δεν θα φτάσει τα μαμά οπλα
Φιλε εδω λενε ανθρωποι σωβαροι πουωεχουν τετιο οπλο οτι μαμουν και δερνουν εχουνε και βιντεακια και μας το δειχνουν εσυ μας εχεις φλομοση στα λογια και ρισαι αντι μπενελικος φουλ οποτε θες ελα να σε παω σε κανα καρτερι να μου δειξεις αυτα που λες και θα σε παραδεχτω μεχρι τοτε πατακουμπια και διαβαζε αρθρα για τα αμερικανικα και μη λμιλας πολυ για τη v3 μπενελι συστημα εχει και καταφρρε να γινει οπλο και να πιασει στην αγορα
 
Σε αυτό μάρτυρες είναι οι κάτοχοι... Οι διαφορές είναι πολύ πολύ μικρές αλλά αισθητές σε συγκεκριμένες συνθήκες όμως πιο ορατες, μειωμένες θερμοκρασίες κλπ. Εκεί τα κλειστρα αδράνειας σέρνονται σταθερά με την ίδια αξιοπιστία της benelli....

Το έχω παρακουθησει στον Έβρο και σε κυνήγι στην Βουλγαρία με εμπορικά φυσίγγια. Η απόδοση σε μεσαίες αποστάσεις ήταν μέτρια, ζωντανά πολύ λίγα. Η απόδοση μιας Β2000 και μιας super sport με κάννη από κάποια άλλη raffaello (οχι crio) στα μακρυνα πουλιά ήταν όχι μέρα με τη νύχτα, αλλά διαφορά ηλιουμεσονυχτιου με καφτο καλοκαίρι στη Μύκονο.

Απόδοση καλύτερη μια benelli επετειακή σειράς παραγωγής.

Κανένα αδράνειας με συμβατική κάννη δε μπορεί να βάλει σε απόδοση κάτω την ASTRO αλλά και την Vitoria... Καλές και οι παλιές 121 με γαλλικές κάννες,οχι Breda.
1 ποτε πηγες στον εβρο δε νομιζω
2 αν ενας εχει να αλαξει επανατατικο 30 χρονια δε λεει κατι
3 με πιο τροπο διαπιστωσες οτι αυτος που δεν εκοβε η μπενελλι ηταν πανω στα πουλια
 
Πολοι διβασμενοι με προφισιενση πηγαν στο λονδινο κι ομωσ δε καταλαβανε χριστο απ οσα λεγανε οι αγγλοι το δια ταυτα ειναι εχεις κατι να μας πεις τι κανεις κατι εστω κανα χαρτονι ρε φιλε μετα θα σε ασπαστω αχαχαχαχα
 
Ποντικοφαρμακο εβαλες ρε η τη σκωτοσες με τη ρεμη και εβγαλες φοτο με τη κριο μετα εισαι πολυ κακουλης
Αυτήν την τουφεκισε φίλος με Ρεμί στα 140 μέτρα ύψος και έπεσε μπροστά και την σκότωσα με το κοντάκι...
 
Αυτήν την τουφεκισε φίλος με Ρεμί στα 140 μέτρα ύψος και έπεσε μπροστά και την σκότωσα με το κοντάκι...
Προσεχε ρε μαλακα δυο χρονια εκανες μια φλαντζα να βαλεις θες να το σπασεις τωρα αχαχαχαχαχαχ
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top