Πάλι κουβά πήγαμε

Status
Not open for further replies.
Δηλαδή αν κάποιος θέλει να δει μια προσφορά του Παρδαλάκη πρέπει να διαβάζει πρώτα 30 ποστς με 10 φωτογραφίες το καθένα; Πολύ απλά στο τέλος δεν θα μπαίνει καν στο θέμα. Το ζητούμενο δεν είναι αυτό όμως. Αλλά η ενημέρωση των κυνηγών.
Bill να με συγχωρέσεις αλλά εδώ είσαι λάθος
Ενημέρωση χωρίς εικόνα και βλέφαρο δεν υπάρχει
Εδώ σουβλάκι πας να αγοράσεις και ψάχνεις στα σχόλια μην φας καμία κατσούλα μαριναρισμενη
πόσο μάλλον για κυνηγετικά είδη που έχουν και μια αξία
Μην κοιτάς εμείς έχουμε το προνόμιο σε μισή μια ώρα να πάμε στο μαγαζί του Αλέξη και να επιλέξουμε
άλλοι Συνάδελφοί όμως από μακριά θέλουν να ρίξουν ένα βλέφαρο ακόμα και από εικόνες
Τώρα αυτό που με μπέρδεψε ποιο πολύ είναι ότι κάποιοι Συμφοριτες δυσανασχετουν με την παρουσίαση που κάνει ο Διαμαντής
Γιατί βρε Άρχοντες τι σας χαλάει ένα κυνηγετικό μαγαζί ενός Αξιοπρεπους Έλληνα Συναδέλφου που προσπαθεί να βγάλει το μεροκάματο
Αν ήταν Γερμαναρας -Καρμποναρας ή Λόρδος και μας παρουσιαζε την πραμάτεια του θα τον χειροκροτουσαμε ή θα είχαμε την ίδια αντιμετώπιση ; .think.
Άρχοντες λίγο αλληλεγγύη σε αξιοπρεπείς καταστηματάρχες δεν βλάπτει
ας τους ενισχύσουμε με όποιον τρόπο μπορούμε για το καλό μας
και ας απομονώσουμε την λιγδα και την σαπιλα του κέρδους και της κοροϊδίας
 
Bill να με συγχωρέσεις αλλά εδώ είσαι λάθος
Ενημέρωση χωρίς εικόνα και βλέφαρο δεν υπάρχει
Εδώ σουβλάκι πας να αγοράσεις και ψάχνεις στα σχόλια μην φας καμία κατσούλα μαριναρισμενη
πόσο μάλλον για κυνηγετικά είδη που έχουν και μια αξία
Μην κοιτάς εμείς έχουμε το προνόμιο σε μισή μια ώρα να πάμε στο μαγαζί του Αλέξη και να επιλέξουμε
άλλοι Συνάδελφοί όμως από μακριά θέλουν να ρίξουν ένα βλέφαρο ακόμα και από εικόνες
Τώρα αυτό που με μπέρδεψε ποιο πολύ είναι ότι κάποιοι Συμφοριτες δυσανασχετουν με την παρουσίαση που κάνει ο Διαμαντής
Γιατί βρε Άρχοντες τι σας χαλάει ένα κυνηγετικό μαγαζί ενός Αξιοπρεπους Έλληνα Συναδέλφου που προσπαθεί να βγάλει το μεροκάματο
Αν ήταν Γερμαναρας -Καρμποναρας ή Λόρδος και μας παρουσιαζε την πραμάτεια του θα τον χειροκροτουσαμε ή θα είχαμε την ίδια αντιμετώπιση ; .think.
Άρχοντες λίγο αλληλεγγύη σε αξιοπρεπείς καταστηματάρχες δεν βλάπτει
ας τους ενισχύσουμε με όποιον τρόπο μπορούμε για το καλό μας
και ας απομονώσουμε την λιγδα και την σαπιλα του κέρδους και της κοροϊδίας
Δεν είμαστε eshop Κώστα.
 
Bill να με συγχωρέσεις αλλά εδώ είσαι λάθος
Ενημέρωση χωρίς εικόνα και βλέφαρο δεν υπάρχει
Εδώ σουβλάκι πας να αγοράσεις και ψάχνεις στα σχόλια μην φας καμία κατσούλα μαριναρισμενη
πόσο μάλλον για κυνηγετικά είδη που έχουν και μια αξία
Μην κοιτάς εμείς έχουμε το προνόμιο σε μισή μια ώρα να πάμε στο μαγαζί του Αλέξη και να επιλέξουμε
άλλοι Συνάδελφοί όμως από μακριά θέλουν να ρίξουν ένα βλέφαρο ακόμα και από εικόνες
Τώρα αυτό που με μπέρδεψε ποιο πολύ είναι ότι κάποιοι Συμφοριτες δυσανασχετουν με την παρουσίαση που κάνει ο Διαμαντής
Γιατί βρε Άρχοντες τι σας χαλάει ένα κυνηγετικό μαγαζί ενός Αξιοπρεπους Έλληνα Συναδέλφου που προσπαθεί να βγάλει το μεροκάματο
Αν ήταν Γερμαναρας -Καρμποναρας ή Λόρδος και μας παρουσιαζε την πραμάτεια του θα τον χειροκροτουσαμε ή θα είχαμε την ίδια αντιμετώπιση ; .think.
Άρχοντες λίγο αλληλεγγύη σε αξιοπρεπείς καταστηματάρχες δεν βλάπτει
ας τους ενισχύσουμε με όποιον τρόπο μπορούμε για το καλό μας
και ας απομονώσουμε την λιγδα και την σαπιλα του κέρδους και της κοροϊδίας
Κώστα σίγουρα άμα ήταν ξένος δεν θα είχε καμία θέση σε αυτό το φόρουμ να διαφημίζεται δωρεάν!Ο Αλέξης είναι εξαιρετικος επαγγελματίας και άνθρωπος για αυτό φυσικά και έχει θέση στην παρεα μας!
 
μην τον ειδατε τον Παναη :D:D να να μπερδευτηκα Διονυση,Αλεξη , Διαμαντη
Κύριε Νίκο έχει και σελίδα στο φβ ο Αλέξης και αν θες κάτι μα ρωτησεις για τιμή από το μαγαζί του στείλε μου πμ να σου δωσω το κινητό του!
 
Άργησα να καταλάβω τι γουστάρεις, θα πήξεις στο long range shooting από δω και πέρα.
Να σε ρωτήσω, εσύ δεν είχες μανουριασει παλιότερα και στα Τούρκικα όπλα και είχες ξαναφύγει από το φόρουμ; .sarcastic.
Περίμενα 72 ώρες για να διαγραφεί αυτό το ''σχόλιο '' -απειλή ότι θα πήξω στο long range απ'εδώ κ πέρα .
Αντ'αυτού πήρες κ θετική απο τον ένα ''mod ''o_O
Πράγματι τόκανες πράξη κι'είπα να επωφεληθώ κι'εγώ (ΤΟΥΦΕΚΙΕΣ ΣΤΑ ΟΡΙΑ ) .
Μοιραία όμως απο μικρός μόλις διέκρινα ένα ορθογραφικό λάθος σε ότι διάβαζα έχανα την όποια εμπιστοσύνη στο περιεχόμενο .
Ανάγνωση -γραφή είναι τα αδιαπραγμάτευτα μας όπλα για να πάμε μπροστά μετά στις επιστήμες (βλητική - μετεωρολογία - φυσική κλπ)
Έτσι ευτυχώς σταματώντας να τα διαβάζω δεν έπηξα .:cool:
Άντε γειά .....όχι σε όλους !
 
Περίμενα 72 ώρες για να διαγραφεί αυτό το ''σχόλιο '' -απειλή ότι θα πήξω στο long range απ'εδώ κ πέρα .
Αντ'αυτού πήρες κ θετική απο τον ένα ''mod ''o_O
Πράγματι τόκανες πράξη κι'είπα να επωφεληθώ κι'εγώ (ΤΟΥΦΕΚΙΕΣ ΣΤΑ ΟΡΙΑ ) .
Μοιραία όμως απο μικρός μόλις διέκρινα ένα ορθογραφικό λάθος σε ότι διάβαζα έχανα την όποια εμπιστοσύνη στο περιεχόμενο .
Ανάγνωση -γραφή είναι τα αδιαπραγμάτευτα μας όπλα για να πάμε μπροστά μετά στις επιστήμες (βλητική - μετεωρολογία - φυσική κλπ)
Έτσι ευτυχώς σταματώντας να τα διαβάζω δεν έπηξα .:cool:
Άντε γειά .....όχι σε όλους !
 
ότι χειρότερο έχω δεί σε διαφήμιση όπλου
ρίχνει μουκάλια σκουπίδια στο νερό,γεμίζει αρκετή με ύφος Ράμπο και τουφεκάει σύντομα με ύφος μαλ@κα .no.
Τρομερή δοκιμή.. βγαίνουν ασφαλέστερα συμπεράσματα για την βλητικη αξία του όπλου... αφού οι άνθρωπο αυτοί είναι άσχετοι και έχουν την βρωμια στο dna τους τι ψάχνουμε να βρούμε;!:rolleyes:
 
Last edited:
ότι χειρότερο έχω δεί σε διαφήμιση όπλου
ρίχνει μουκάλια σκουπίδια στο νερό,γεμίζει αρκετή με ύφος Ράμπο και τουφεκάει σύντομα με ύφος μαλ@κα .no.
Εεεεε ρε και ξεπροβαλλει κανενα νεροφιδο απο το ρεμα να δεις πως ξεφουσκωνει ο γαλος ;)
 
Ρε παιδιά τον ζαλισατε τον ανθρωπο κάθετε όλη μέρα και σας αναλύει και το παραμικρό, μονο το μηχανιμα δεν του ζητησατε να φτιάξετε μόνοι σας τσοκ. Σιγά μη ασχολούνταν έτσι ο Muller o kicks και ο καθένας. Εγώ έχω bell και με έχει κανει κυνηγό τουφεκαω με κληστα μάτια, δεν χρειάζεται να μου αποδείξει τίποτα άλλο.
 
Ορίστε μια απλή ντουφεκια που βρήκα...γιατί εδώ λοιπόν φενεται ξεκάθαρα η υπέροχη του kikcs? Πως γίνεται λοιπόν να μιλάμε για το καλύτερο στον κόσμο;;; Υπέροχη κατανομή και περισσότερα σκάγια... γιατί εδώ δεν απέδωσε τα μεγιστα με αυτο το φυσιγγι ενώ το kikcs τα πήγε καλύτερα;;;; ορίστε ένα καλύτερο από τα brain...

Αχαχαχαχαχαχαχαααααα! Νάσαι καλά ρε george, με έκανες και γέλασα.....
Λοιπόν, και τυφλός να είναι κάποιος, όχι να έχει και εμπειρία δοκιμών, βλέπει ξεκάθαρα ότι η τουφεκιά του BRAIN έχει φύγει ΔΕΞΙΑ ΚΑΙ ΠΑΝΩ. Κοίτα τώρα και το τμήμα που έχει πάρει σκάγια που αν και περιφερειακό έχει μεγαλύτερη πυκνότητα από το κέντρο του Kicks!

Εξάλλου από ότι φαίνεται αγνόησες αυτό που έγραψα πριν λίγες μέρες "Για το BΧ : Αλέξανδρος και Teo Virginia έχουν δίκηο, έχω κουραστεί να λέω σε αυτούς που μου το ζητάνε πως ως ειδικό τσοκ θέλει και ειδικά φυσίγγια δηλ. τάπα από σκληρό υλικό, σκάγια υψηλού αντιμονίου και οπωσδήποτε buffering. Χωρίς αυτά, θα δώσει μία "εξαιρετικά κλειστή τουφεκιά έξτρα φουλ", με αυτά όμως...ιδιογομωτής στη Κρήτη έβγαλε κύκλο 90 εκ στα 70 μέτρα!" Και τώρα πες μας τώρα ότι είχες buffer!

Που είναι ο πίνακας 1μ χ 1μ που χαρακτηρίζει κάθε σοβαρή δοκιμή και που θα φαινόταν όλη η τουφεκιά;

Και πάλι νάσαι καλά βρε συ! Σε καλό μας!

Πλέον εδώ θα ασχολούμαι μόνο με απορίες σχετικά με τα BRAIN. Αποδείξεις, επιστήμες, κριτικές για άλλα τσοκ, πονηρά σχολιάκια και συναφή θα μένουν αναπάντητα. Watch me.

Χρήστος Σωτηρόπουλος
BRAIN Chokes
 
Last edited:
Ρε παιδιά έχοντας διαβάσει όλα τα παραπάνω σχόλια προς τα τσόκ brain και ως προς το πρόσωπο του κυρίου Σωτηροπούλου πιστεύω ότι πρώτον τον έχετε τρελάνει στις ερωτήσεις και δεύτερο το λέει και ο ίδιος οποίος θέλει αγοράζει και ρωτάω εγώ εσείς που έχετε αλλά τσόκ και άλλη φιλοσοφία (ΞΕΝΟΜΑΝΙΑ) να μας απαντήσει και ο κατασκευαστής των ξένων προϊόντων στις απορίες μας. ΥΓ Κανένας δεν αγιασε στο τόπο του.........
Ο κ.σωτηροπουλος μπήκε στο φόρουμ και θέλησε να συμμετάσχει αν το έκανε η pm ή ο muller θα γινόντουσαν και σε αυτούς οι ιδιες ερωτησεις!εμεις έχουμε και αλλά τσοκ αλλά και brain,εσυ;
 
Παιδιά το έγραψα και πριν ο κύριος Σωτηρόπουλος απαντάει σε όλες τις ερωτήσεις και είναι πολύ γνώστης, είναι κρίμα να γράφετε κακίες,κάποια περίοδο τον αναγκασαμε να σταματήσει να μας βοηθάει και να μας εξηγεί πραγματα επειδή κάποιοi του πηγεναμε κόντρα. Αυτους τους ανθρώπους τους χρειαζόμαστε στο forum
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top