Διάφορα θέματα

Status
Not open for further replies.
Όνομα
Stelios
Και εγώ είχα δει τον Κεντέρη που έκανε ~19,80 στο 200άρι με ψηλά τα χέρια στα τελευταία μέτρα. Σαν να μην ήθελε να "καρφωθεί" με ακόμη πιό απίστευτο χρόνο.
Κάποιοι "αλήτες" μολις έπεσε (???) απο την μηχανή αργότερα (το 2004) όταν τους ψάχνανε για έλεγχο ντόπινγκ μαζί με την άλλη χρυσή ελπίδα μας την Θάνου είπανε ψέματα!!!! Ότι έπερναν λέει, ...ληγμένα.
Αλλοι οτι έπερναν από τα χάπια της Άρσης Βαρών που έστειλε κατά λάθος από την Κίνα η Σου Λή (???) όταν αργότερα πιάσανε σχεδόν όλη μας την ομάδα ντοπαρισμένη.
Εγώ πιστεύω ότι είχε φάει ελληνική φασολάδα και είχε πυραυλική ...υποβοήθηση.
Όλοι οι αντίπαλοι εξαντλημένοι (και αυτοί ...καθαροί!!!) και ο Κωστάκης έτοιμος για Μαραθώνιο!!!!

Τελικά ήταν το 2002 στο Μόναχο, 19,86 ο χρόνος.

Δυστυχώς πολύ καλό για να είναι τελικά αληθινό!!!
Φίλε όλοι έπερναν και έπερνε και ο κεντερης.

Και ναι ήταν τεράστιος και γι αυτό τον έφαγαν.

Δεν μπορούσαν να δεχτούν ότι ένας άσπρος τους γ@μουσε.

Ασχετο αλλα Νομίζω ότι έχει αθωωθεί στο δικαστήριο.

Κοίτα.......δεν υπάρχει άνθρωπος με τέτοιες επιδόσεις που μοιάζουν με αλογου νορμάλ.

Τα κόβουν όταν ο έλεγχος είναι μιλημενος ή περνούν ουσίες που δεν ανιχνευονται ή που ακόμη δεν έχουν χαρακτηριστεί παράνομες.

Όνομα
Λευτέρης
Ολοι ανεξαιρέτως οι πρωταθλητές παίρνουν. Η διαφορά είναι πως Κεντερης , Θανου <δόθηκαν> απο την ολυμπιακη κλικα τότε κατ ' απαίτηση των αμερικανών. Στα σπριντ που είναι υπόθεση γοήτρου δεν το αντεχε ο σωβινισμος τους . Με τους τζαμαικανους είναι αλλιως οταν είναι προιοντα των δικων τους γυμναστηριων οπως Μπολτ , διαφορετικά εχουν την τυχη των Παουελ , Τζονσον. Θυμηθείτε τον Μπολτ αμεσως μετά την δηλωση του πως σταματάει ποση μυϊκή μαζα ειχε χάσει. Σαν τους σφιχτες οταν κοβουν τα < συμπληρωματα διατροφης>.

Όνομα
Stelios
Ολοι ανεξαιρέτως οι πρωταθλητές παίρνουν. Η διαφορά είναι πως Κεντερης , Θανου <δόθηκαν> απο την ολυμπιακη κλικα τότε κατ ' απαίτηση των αμερικανών. Στα σπριντ που είναι υπόθεση γοήτρου δεν το αντεχε ο σωβινισμος τους . Με τους τζαμαικανους είναι αλλιως οταν είναι προιοντα των δικων τους γυμναστηριων οπως Μπολτ , διαφορετικά εχουν την τυχη των Παουελ , Τζονσον. Θυμηθείτε τον Μπολτ αμεσως μετά την δηλωση του πως σταματάει ποση μυϊκή μαζα ειχε χάσει. Σαν τους σφιχτες οταν κοβουν τα < συμπληρωματα διατροφης>.
Μόνο μυϊκή μάζα.

Όταν ήταν να σταματήσει τον περνούσαν όλοι.

Ο τζαστιν γκατλιν ο αμερικανός πόσες φορές έχει πιαστεί και νομίζω ακόμη τρέχει.

Οι χρόνοι αυτοί είναι εκτός πραγματικότητας.

Και επειδή η αλήθεια είναι ότι είμαστε πολύ οφφ δεν σχολιάζω ξανά εδώ γι αυτά.

Ευχαρίστως σε άλλο θέμα.

Περιοχή
γορτυνια - πετρουπολη
Όνομα
τακης
Φίλε όλοι έπερναν και έπερνε και ο κεντερης.

Και ναι ήταν τεράστιος και γι αυτό τον έφαγαν.

Δεν μπορούσαν να δεχτούν ότι ένας άσπρος τους γ@μουσε.

Ασχετο αλλα Νομίζω ότι έχει αθωωθεί στο δικαστήριο.

Κοίτα.......δεν υπάρχει άνθρωπος με τέτοιες επιδόσεις που μοιάζουν με αλογου νορμάλ.

Τα κόβουν όταν ο έλεγχος είναι μιλημενος ή περνούν ουσίες που δεν ανιχνευονται ή που ακόμη δεν έχουν χαρακτηριστεί παράνομες.
Σωστός...η πλάκα είναι ότι οι Έλληνες κατέκριναν Κεντέρη και Θάνου....και στο στάδιο αποθέωσαν τα αμερικανακια που ήταν ποτισμένα μέχρι τις πατούσες!

Status
Not open for further replies.