Πάλι κουβά πήγαμε

Status
Not open for further replies.
Τελικά είχα δίκιο όταν έγραφα: "Πάει ξεμωράθηκε ο παππούς και στριγκλίζει σαν .... ιτσα ". Εκφράζεις το κόμπλεξ σου με οποιαδήποτε αφορμή. Αν είναι να χάσει μέλος το hunterslife, ασ χάσει εμένα, διότι με τέτοιον κομπλεξάρα ουδέποτε συνυπάρχω. ΑΝΤΕ ΓΕΙΑ ΛΟΙΠΟΝ, να σε χαίρεται το hunterslife
 
Μετά από τα υπονοούμενα και τις ειρωνείες που εκφράζουν μέλη του FORUM σε σχόλιά μου, δεν απομένει παρά να αποχωρήσω.

Ευχαριστώ όλους όσους αντάλλαξαν απόψεις και θέσεις μαζί μου καθώς και όσους εμπλούτισαν τις εμπειρίες μου και τις γνώσεις μου.

Αν κάποιους ενοχλούν οι λέξεις: Πλαστουργός Ανδρέας, Ντίνος Παπατσαρούχας, Βαγγέλης Σκριβάνος, Κώστας Θ. Παπαϊωάννου, Χρηστάκος, Λιάκος και άλλα ονόματα καταξιωμένα στον χώρο τους, τότε ας γίνεται συζήτηση με το "σεις και το σας" περί ανέμων και υδάτων.

Όσοι με γνωρίζουν ξέρουν πως θα με βρουν και όσοι δεν με γνωρίζουν θα τα καταφέρουν εύκολα ρωτώντας τους άλλους.

ΚΑΛΗ ΣΥΝΕΧΕΙΑ στο FORUM
 
Οι Yamaha, Suzuki, Honda κλπ. είναι πιο γρήγορες, επιταχύνουν καλύτερα, φρενάρουν καλύτερα, είναι σύγχρονες με τεχνολογία, κλπ.

Ο θρύλος ακούει στο όνομα Harley Davidson...

Το ίδιο ισχύει και για τις Remington και δεν είναι ανάγκη να το καταλαβαίνουν όλοι αυτό
 

Attachments

  • il_fullxfull.947397000_r3st.jpg
    il_fullxfull.947397000_r3st.jpg
    108,1 KB · Προβολές: 42
  • IMG_5161A.JPG
    IMG_5161A.JPG
    220,1 KB · Προβολές: 45
  • REM-1-Ten-Million-870-_1.jpg
    REM-1-Ten-Million-870-_1.jpg
    159,8 KB · Προβολές: 44
Το μόνο που αξίζει στις Harley είναι ο ήχος...κατά τα άλλα ...είναι σαν να είσαι Καβάλα σε ελικόπτερο, σου γα,μει τη μέση...θρύλος????ε με τόσες ταινίες στο background...πώς να μη γίνει???θρύλος η harley...θρυλικός κ ο zippo...ασχετο...ότι είχε προέλευση αμερικανική δύσκολα να μη γίνει θρύλος....
Εδώ και ο ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ θρύλος έγινε, στη Remington και την Harley Davidson θα κολλήσουμε.... ??
 
Και τα δικα σου λινκ ALEX 37 ME αριθμο 39 και 45 αναφερονται στο θεμα της σκοπευσης, που ειναι θεωρω αρρηκτα συνδεδεμενη με την σωστη επωμιση!!!!Σωστη επωμιση λαθος σκοπευση αποτελεσμα μηδεν οπως και το αντιθετο. λαθος επωμιση σωστη σκοπευση παλι μηδεν!!!!!Εν πασει περιπτωσει,αφου δεν μας αρεσει η ανταλλαγη αποψεων σε αυτη την ενοτητα τοτε θα παμε αλλου!!!!Δεν παρατηρω και συμφορηση μυνηματων....δεν ειναι προβλημα!!
 
Και τα δικα σου λινκ ALEX 37 ME αριθμο 39 και 45 αναφερονται στο θεμα της σκοπευσης, που ειναι θεωρω αρρηκτα συνδεδεμενη με την σωστη επωμιση!!!!Σωστη επωμιση λαθος σκοπευση αποτελεσμα μηδεν οπως και το αντιθετο. λαθος επωμιση σωστη σκοπευση παλι μηδεν!!!!!Εν πασει περιπτωσει,αφου δεν μας αρεσει η ανταλλαγη αποψεων σε αυτη την ενοτητα τοτε θα παμε αλλου!!!!Δεν παρατηρω και συμφορηση μυνηματων....δεν ειναι προβλημα!!
Δεν ηταν αναγκη να μπεις στον κοπο συναδελφε.Εχω εικονα για ολο το φορουμ
απο αυτη την θεση,ευχαριστω παντως.Γιαυτο ειπα ΕΧΟΥΜΕ ΒΓΕΙ..Πληθυντικος!!
 
Δεν ηταν αναγκη να μπεις στον κοπο συναδελφε.Εχω εικονα για ολο το φορουμ
απο αυτη την θεση,ευχαριστω παντως.Γιαυτο ειπα ΕΧΟΥΜΕ ΒΓΕΙ..Πληθυντικος!!
Δεν μου ειναι καθολου κοπος η ανταλαγη αποψεων με συναδελφους,απεναντιας ειναι ευχαριστηση μου,σε οποια ενοτητα και αν γινετε αυτο!!!!!ισως θα ηταν φρονιμο να προσθεσετε στην εν λογω ενοτητα και τις τεχνικες σκοπευσης,που εχουν αμεση σχεση με το θεμα!!
 
Δεν μου ειναι καθολου κοπος η ανταλαγη αποψεων με συναδελφους,απεναντιας ειναι ευχαριστηση μου,σε οποια ενοτητα και αν γινετε αυτο!!!!!
Και σε εμας κυριε Σπυρο!Υπαρχουν ενοτητες για ολα τα θεματα.
Επισης εκτος απο το συμβουλες ιδιογομωσης υπαρχει και το θεμα
τροποι κλεισιματος φυσιγγιων.Ευχαριστω. topic.
 
Και σε εμας κυριε Σπυρο!Υπαρχουν ενοτητες για ολα τα θεματα.
Επισης εκτος απο το συμβουλες ιδιογομωσης υπαρχει και το θεμα
τροποι κλεισιματος φυσιγγιων.Ευχαριστω. topic.
Συγνωμη αλλα δεν καταλαβαινω τι εννοεις??
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top