Δημιουργία βίντεο με κυνηγετικά στιγμιότυπα των μελών.

K

kastoras

Γειά σας,
Απο ότι έχω παρατηρήσει όλο και περισσότερα άτομα εδω μέσα παίρνουν κάμερες για να καταγράφουν κυνηγετικά στιγμιότυπα.
Σκέφτηκα ότι θα μπορούσε το κάθε μέλος να στείλει 2-3 τέτοια στιγμιότυπα και κάποιος να αναλάβει να τα μοντάρει σε hunterlife βίντεο, με αποσπάσματα απο όλη την ελλάδα.Σε κάθε στυγμιότυπο θα αναγράφεται το nickname του μέλους και αν επιθυμεί η περιοχή π.χ κρήτη. Ετσι θα φανεί το πόσο ενεργά μέλη υπάρχουν και ίσως μεγαλώσει η οικογέννεια αυτή..
*Εαν μου υποδείξει κάποιος, μπορώ να αναλάβω εγώ το μοντάρισμα του βίντεο,εκτος αν θέλει κάποιος άλλος που είναι περισσότερο γνώστης του θέματος.
Πως σας φαίνεται;
 
Γειά σας,
Απο ότι έχω παρατηρήσει όλο και περισσότερα άτομα εδω μέσα παίρνουν κάμερες για να καταγράφουν κυνηγετικά στιγμιότυπα.
Σκέφτηκα ότι θα μπορούσε το κάθε μέλος να στείλει 2-3 τέτοια στιγμιότυπα και κάποιος να αναλάβει να τα μοντάρει σε hunterlife βίντεο, με αποσπάσματα απο όλη την ελλάδα.Σε κάθε στυγμιότυπο θα αναγράφεται το nickname του μέλους και αν επιθυμεί η περιοχή π.χ κρήτη. Ετσι θα φανεί το πόσο ενεργά μέλη υπάρχουν και ίσως μεγαλώσει η οικογέννεια αυτή..
*Εαν μου υποδείξει κάποιος, μπορώ να αναλάβω εγώ το μοντάρισμα του βίντεο,εκτος αν θέλει κάποιος άλλος που είναι περισσότερο γνώστης του θέματος.
Πως σας φαίνεται;
Μπράβο φίλε πολύ όμορφη ιδέα! Ελπίζω κάποιος από την διαχείριση να έχει όρεξη να ασχοληθεί ή να "επιτρέψει" να το κάνει κάποιος άλλος...
 
να "επιτρέψει" να το κάνει κάποιος άλλος...

Γιατι να μην επιτρεψει??? Ισα ισα που ειναι πολυ ωραια ιδεα και με μια καλη "σκηνοθεσια" και μονταζ θα εδειχνε πολυ ωραιο κ θα ειχε κ μεγαλη θηραματικη ποικιλια...
Ειναι τιμη για το φορουμ νομιζω να αισθανονται τα μελη "περηφανα" που ανηκουν σε αυτο κ να εχουν διαθεση να το αναδεικνυουν... .shake hands.
 
Γειά σας,
Απο ότι έχω παρατηρήσει όλο και περισσότερα άτομα εδω μέσα παίρνουν κάμερες για να καταγράφουν κυνηγετικά στιγμιότυπα.
Σκέφτηκα ότι θα μπορούσε το κάθε μέλος να στείλει 2-3 τέτοια στιγμιότυπα και κάποιος να αναλάβει να τα μοντάρει σε hunterlife βίντεο, με αποσπάσματα απο όλη την ελλάδα.Σε κάθε στυγμιότυπο θα αναγράφεται το nickname του μέλους και αν επιθυμεί η περιοχή π.χ κρήτη. Ετσι θα φανεί το πόσο ενεργά μέλη υπάρχουν και ίσως μεγαλώσει η οικογέννεια αυτή..
*Εαν μου υποδείξει κάποιος, μπορώ να αναλάβω εγώ το μοντάρισμα του βίντεο,εκτος αν θέλει κάποιος άλλος που είναι περισσότερο γνώστης του θέματος.
Πως σας φαίνεται;
Πολλή καλή ιδέα. Οταν είμαστε έτοιμοι μας λέτε που μπορούμε να στέλνουμε τα βιντεακια μας.
 
Γιατι να μην επιτρεψει??? Ισα ισα που ειναι πολυ ωραια ιδεα και με μια καλη "σκηνοθεσια" και μονταζ θα εδειχνε πολυ ωραιο κ θα ειχε κ μεγαλη θηραματικη ποικιλια...
Ειναι τιμη για το φορουμ νομιζω να αισθανονται τα μελη "περηφανα" που ανηκουν σε αυτο κ να εχουν διαθεση να το αναδεικνυουν... .shake hands.
Άρι το επιτρέψει το είπα γιατί θα μπει και το λογότυπο του φόρουμ..
 
Το καταλαβα Βασιλη, αλλα τετοιες ενεργειες κ συλλογικες προσπαθειες ειναι τιμη για το φορουμ, για μενα ειδικα, φτανει το αποτελεσμα να ειναι και αυτο αναλογο... .shake hands.
Εγω καμερουλα δεν εχω, αλλα 2-3 τουφεκιτσες με την Shotkam του Γιωργου τις προσφερω χωρις δευτερη σκεψη... .shake hands.
 
Και τα δικά μου βίντεο από το γιουτιουμπι είναι στην διάθεση σας.
Εμενα μου αρεσει αυτο που λεει... "μακριαααααααααααααα????? Ποτε δεν ειναι μακρια..." .buy buy..buy buy..buy buy..yelling..yelling..yelling.
Σορρυ για το .off topic. δεν αντεξα... .my man.

Σορρυ...... "Δεν υπαρχει μακρια" απαντα ο σκοπευτης... .ha ha ha..sarcastic.
 
Back
Top