Δάσκαλος σκοποβολής στην Θεσσαλονίκη

παιδια, υπαρχει (που δεν νομιζω) καποιος δασκαλος σκοποβολης θεσσαλονικη?
ενδιαφερομαι, ισωσ κια καποιοι φιλοι μου για καποι βασιλα μαθηματα οχι για αγωνες, αλλα ευρεση κυριαχου ματιου-σταθερης επωμισης, μετρα κοντακιου, κ.τ.λ...
ευχαριστω.
 
παιδια, υπαρχει (που δεν νομιζω) καποιος δασκαλος σκοποβολης θεσσαλονικη?
ενδιαφερομαι, ισωσ κια καποιοι φιλοι μου για καποι βασιλα μαθηματα οχι για αγωνες, αλλα ευρεση κυριαχου ματιου-σταθερης επωμισης, μετρα κοντακιου, κ.τ.λ...
ευχαριστω.
Αν πας στο δρακοντειο και ζητήσεις τον Νικο τον προπονητή του σκοπευτηριου, θα σε κατατοπισουν. Ειναι καλος.
 
ευχαριστω παιδια...θυμαμαι πηγα με ενα φιλο κυνηγο, πριν 2-3χρονια, και σαν πρωτη φορα σκοπευτηριο, δεν βλεπαμε που εφευγαν τα πιατα.very funny..very funny.
απλά τωρα θελω να παω, ισως οπως ειπα με καποιος φιλους, για καποια βασικα μαθηματα...
Υπαρχει καποιο τηλ. επικοινωνιας>? η του δασκαλου Νικου?
 
ευχαριστω παιδια...θυμαμαι πηγα με ενα φιλο κυνηγο, πριν 2-3χρονια, και σαν πρωτη φορα σκοπευτηριο, δεν βλεπαμε που εφευγαν τα πιατα.very funny..very funny.
απλά τωρα θελω να παω, ισως οπως ειπα με καποιος φιλους, για καποια βασικα μαθηματα...
Υπαρχει καποιο τηλ. επικοινωνιας>? η του δασκαλου Νικου?
χαχα ολοι την εχουμε πατησει έτσι. Προσωπικά στο πιατο της μπεκατσας!
Δεν εχω το τηλεφωνω Διονυση. Παρε στο σκοπευτηριο και θα σε κανονισουν.
Ωραιο τερραιν, μου έλλειψε .love..shoot.
 
χαχα ολοι την εχουμε πατησει έτσι. Προσωπικά στο πιατο της μπεκατσας!
Δεν εχω το τηλεφωνω Διονυση. Παρε στο σκοπευτηριο και θα σε κανονισουν.
Ωραιο τερραιν, μου έλλειψε .love..shoot.

το τηλ. του σκοπευτηριου?.xm.
 
παιδια, υπαρχει (που δεν νομιζω) καποιος δασκαλος σκοποβολης θεσσαλονικη?
ενδιαφερομαι, ισωσ κια καποιοι φιλοι μου για καποι βασιλα μαθηματα οχι για αγωνες, αλλα ευρεση κυριαχου ματιου-σταθερης επωμισης, μετρα κοντακιου, κ.τ.λ...
ευχαριστω.
εαν θελης δασκαλους τον φιλο freeman και καστοραςςςς,,πιστευω θα σε βαλουν σε καλο δρομο.pop..shoot..shoot..shoot..shoot..shoot.
 
καθε βοηθεια συμβουλή, καλοδεχουμενη..
δεν εχω ομως αδεια σκοπευτη..δεν ξερω εαν μπορω να μπω δρακοντειο....xm.
 
Back
Top