ΔΙΕΘΝΕΙΣ ΣΚΟΠΕΥΤΙΚΟΙ ΑΓΩΝΕΣ

Μπράβο στα παλληκάρια!
Γράψτε, αν ξέρετε, και ονόματα γιά να μαθαίνουμε...
Eξ αριστερών Π.Ιωάννου (τεχνικός σύμβουλος ΣΚΟΚ κ πολυπρωταθλητής compak -sporting)κέντρο ο νικητής Νικόλας Βασιλείου κ δεξιά ακόμη ένα μεγάλο ταλέντο Σωτήρης Αντωνίου .
 
Ξέρουμε αποτελέσματα τελικά Γιώργο?

πατάς τον σύνδεσμο που έχει επισυνάψει ο Άρης και διαλέγεις "OPEN"

κατεβαίνεις την σελίδα και βλέπεις ότι ................

χρειάστηκαν δύο shoot off για την πρώτη θέση και ένα για την τρίτη !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

επίσης τα φαβορί που έλεγε ο Άρης σχετικά καταποντίστηκαν.....

SZERDAHELYI 7η θέση 193/200
DIGWEED 15η θέση 191/200
SPADA M. 17η θέση 190/200 ο γιός
SPADA VEN. 42η θέση 186/200 ο πατέρας

1ος Έλληνας Κοσσάρας Γ. 299η θέση 169/200

και να σημειώσω ότι πάλι τα αδέλφια μας οι Κύπριοι είχαν πολύ καλά νούμερα με πρώτο τον Κωνσταντίνου με 189/200 24η θέση.

πάντως από ότι ειπώθηκε από τους έχοντας γνώση , αλλά και από τα σκορ , πρέπει να ήταν δύσκολο πολύ το όλο έργο.

Συγχαρητήρια σε όλα τα παιδιά που συμμετείχαν.
 
πατάς τον σύνδεσμο που έχει επισυνάψει ο Άρης και διαλέγεις "OPEN"

κατεβαίνεις την σελίδα και βλέπεις ότι ................

χρειάστηκαν δύο shoot off για την πρώτη θέση και ένα για την τρίτη !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

επίσης τα φαβορί που έλεγε ο Άρης σχετικά καταποντίστηκαν.....

SZERDAHELYI 7η θέση 193/200
DIGWEED 15η θέση 191/200
SPADA M. 17η θέση 190/200 ο γιός
SPADA VEN. 42η θέση 186/200 ο πατέρας

1ος Έλληνας Κοσσάρας Γ. 299η θέση 169/200

και να σημειώσω ότι πάλι τα αδέλφια μας οι Κύπριοι είχαν πολύ καλά νούμερα με πρώτο τον Κωνσταντίνου με 189/200 24η θέση.

πάντως από ότι ειπώθηκε από τους έχοντας γνώση , αλλά και από τα σκορ , πρέπει να ήταν δύσκολο πολύ το όλο έργο.

Συγχαρητήρια σε όλα τα παιδιά που συμμετείχαν.
Οκ φίλε το είδα...δεν πήγαμε και πολύ καλα,αλλά και πάλι συγχαρητήρια στα παιδιά για την προσπάθεια...την άλλη φορά καλύτερα!
 
σίγουρα θα πάμε καλύτερα , αφου θα συμμετέχει και ο Άρης ............ ;) ;) ;)
Ρε τι πάθαμε στο ίσιωμα.....Ρε τρελέ,χόμπυ κάνω εγώ.Δεν σκοπεύω για πρωταθλητισμό.(Πρέπει να καείς στο ρίξιμο για να πείς ότι κάτι κάνεις)και εμένα δεν μαρέσει αυτό.Μου αρκεί να είμαστε καλά και να ρίχνω μία φορά την εβδομάδα..
Για γράψε σε παρακαλώ εκει που πρέπει, τι έγινε την Κυριακή στα Ψαχνά και γενικά πως τέλειωσε η μέρα μην αρχίσω και μαρτυράω....
 
Last edited:
Ρε τι πάθαμε στο ίσιωμα.....Ρε τρελέ,χόμπυ κάνω εγώ.Δεν σκοπεύω για πρωταθλητισμό.(Πρέπει να καείς στο ρίξιμο για να πείς ότι κάτι κάνεις)και εμένα δεν μαρέσει αυτό.Μου αρκεί να είμαστε καλά και να ρίχνω μία φορά την εβδομάδα..
Για γράψε σε παρακαλώ εκει που πρέπει, τι έγινε την Κυριακή στα Ψαχνά και γενικά πως τέλειωσε η μέρα μην αρχίσω και μαρτυράω....
Τι έγινε είχαμε εκδρομουλα;
 
Back
Top