Γυναίκες και Κυνήγι

Εγώ όταν βρω γυναίκα μαυρομαλα η κοκκινομαλλα ασπρο δερμα κόκκινο κραγιόν 1.70 σωστές αναλογίες(πεταχτο ράκι, ζάκι) να μην γκρινιάζει να είναι πιστή να οδηγάει μπουσα να φοράει δερμάτινο και να αγαπάει τα όπλα την παντρεύομαι και πάω και σόγαμπρος!
Βρέθηκε η νύφη !!!! .big smile.

https://www.youtube.com/user/fytnessfanatik/playlists
 
Αρα εγω θεωρουμε προνομιουχος!!!! χαχαχα Μονο στον λαγο δεν την παιρνω μαζι μου.....κανει θορυβο
η ''ρουφιανα'' και χαλαει το κυνηγι.. Φασσα , τσιχλοκοτσυφα , περπατητο , παντα με συντροφευει χωρις οπλο στα δε
δισκακια χειριζεται τον εκτοξευτη!!!! ;):):)
ΥΓ.1. Η τραπεζαρια του σπιτιου ειναι εργαστηρι ιδιογομωσης!!! Ολα τα καλά μου εδωσε ο Θεος!!!!!!!!!
ΥΓ.2 Δεν εχει και αδελφη να σας την προξενεψω!!!!.sarcastic.
 
Μόνο γουρούνια!
Α, οκ! Γουρούνια δεν έχω κυνηγήσει ποτέ! Μια φορά μου βγήκε ένα γύρω στα 20-25 μέτρα και ήταν η μοναδική φορά που δεν είχα δράμια μαζί μου... Με ν8 που είχα μέσα δεν έριξα καν... Οπότε αυτό το θήραμα απ' όσο φαίνεται, δεν με θέλει!!!!!!!
 
Είναι να μην ερωτεύεται κανείς μέρα που ειναι;

Καλά εδώ καμία γυναίκα κυνηγο δεν εχουμε;
View attachment 66919
Τη να κανει εδω μεσα ρε, η κάθε γυναικα κυνηγός;;
Να βρει γαμπρό;;;
Δεν θα προλαβαινει να ποσταρει δημοσια, γιατι τα Π.Μ θα πηγαινουν κ θα'ρχονται...
 
"ελα μωρο μου !πως σε λενε?θες να σε παω για καμμια τσιχλιτσα στην αταλαντη?""
Ποια Αταλάντη ρε;;;
Μετα, εδω μεσα, θα φανερωθούν καρτερια, που δεν ειχαν γραφτει απο κανεναν, καβατζες τσιχλοκοτσυφων, υδροβίων κ.τ.λ.
Μεχρι κ σκυλοι με Pedigree θα δωριστουν να πούμε.... .sarcastic.
 
Τη να κανει εδω μεσα ρε, η κάθε γυναικα κυνηγός;;
Να βρει γαμπρό;;;
Δεν θα προλαβαινει να ποσταρει δημοσια, γιατι τα Π.Μ θα πηγαινουν κ θα'ρχονται...
Δεν είναι είναι ότι δεν υπάρχει γι αυτό.
Δεν υπάρχει γιατί είμαστε κυνηγετικά πίσω.
 
Back
Top