Γυαλιά προστασίας.

Όνομα
Τολης
Έγινε αυτό που λένε.......
Ότι κανονικά δεν πρεπει να ρίχνουμε χωρίς σκοπευτικα γυαλια..........
Αστο φιλε το καλυτερο δε σου το ειπα τα εβγαλα για λιγο αστα να πανε εχω δυο παντα διαφανες κ μαυρα εκτως της ασφαλειας με βοηθουν να κραταω ορθιο το κεφαλι και δες τι εγινε

Όνομα
panagiotis
Αστο φιλε το καλυτερο δε σου το ειπα τα εβγαλα για λιγο αστα να πανε εχω δυο παντα διαφανες κ μαυρα εκτως της ασφαλειας με βοηθουν να κραταω ορθιο το κεφαλι και δες τι εγινε
Toli λυπαμαι φιλε μου αλλα οπως λεει και ο Τασος δεν πρεπει να ριχνουμε χωρις γυαλια γιατι μια φορα γινεται το κακο.Να το εχουμε ολοι μας ως αρχη και να μην ντρεπομαστε οπως αρκετοι συναδελφοι θεωροντας οτι εαν μας δουν στο πεδιο με σκοπευτικα γυαλια ισως να μας εμπεζουν λιγο μεσα τους [Να ο σκοπευταρας] εχει συμβει αυτο και το αναφερω αλλα εμεις ποσως τα μετρα ασφαλειας να τηρουμε για την ασφαλεια μας. Εγω επειδη φοραω γυαλια στραβομαρας με εχουν σωσει απο μεγαλο κακο επανιλειμενα.Περαστικα φιλε μου.

Περιοχή
Perth Western Australia/Kavos Corfu
Όνομα
Μαριος
Εγω παλι ειμαι δεξιος με δεξιο κυριαρχο με δεξιο οπλο και προχθες εριξα μια επιτυχιμενη βολη με σωστη επωμηση κεφαλι καλα πατιμενο στο κοντακι και γεμισαν αερια και τα δυο μου ματια με το αριστερο να επαθε χειροτερη ζιμια μιλαμε αιματομα αντε τωρα πες εσυ τι εγινε
https://www.car.gr/xyma/view/33833619-browning-plus-bps-special

Να Τολη...αυτή είναι για σένα...τα λάδια τα πετάει κάτω για να λαδώνει το «άλλο».