Γρατζουνιές απο Scotch Brite

Μην το ψιλαφιζεις Ηρακλή..Το όπλο σου δεν εχει υποστεί τίποτα..
Η κατανομές του θα είναι η ίδιες..
Εγώ στην θέση θα το άφηνα όπως ακριβώς είναι..
Κίνδυνος ασφαλείας δεν υπαρχει όποτε συνέχισε ...hunter.
Απλά άλλη φορά που θα σου συμβεί το ίδιο με επίμονα κατάλοιπα τώρα ξέρεις..;)
 
Αυτή η ναπιερ είναι καλή? Τα βγάζει τα πλαστικά τα καμένα? Από θέμα ασφάλειας είναι ένταξη? Έχει δοκιμάσει κανείς ? Να πάω να την τσιμπήσω αν είναι αλλά να κάνει δουλειά σωστή γιατι με την οριχαλκινη ελικοηδη που έχω μόνο τα πλαστηκα μένουν ακόμα και με νιτρο
 
οι "βασίλισσες" έχουν τη δυνατότητα να είναι ευέλικτες........δεν έχεις θέμα, κανένα.............το χρησιμοποιείς όπως πάντα, απλά φρόντισε τα φιλαράκια σου να κρατούν τη σωστή απόσταση από τη σκοπευτική σου γραμμή .shake hands.
 
Αυτή η ναπιερ είναι καλή? Τα βγάζει τα πλαστικά τα καμένα? Από θέμα ασφάλειας είναι ένταξη? Έχει δοκιμάσει κανείς ? Να πάω να την τσιμπήσω αν είναι αλλά να κάνει δουλειά σωστή γιατι με την οριχαλκινη ελικοηδη που έχω μόνο τα πλαστηκα μένουν ακόμα και με νιτρο
Απ τις καλύτερες..Αξίζει τα λεφτά της.
Άσε που η ορειχάλκινες της πλάκας χαλάνε εύκολα..
Στραβώνουν κ κάθονται οι τριχες..
 
οι "βασίλισσες" έχουν τη δυνατότητα να είναι ευέλικτες........δεν έχεις θέμα, κανένα.............το χρησιμοποιείς όπως πάντα, απλά φρόντισε τα φιλαράκια σου να κρατούν τη σωστή απόσταση από τη σκοπευτική σου γραμμή .shake hands.

Ο ναι θα το φροντίσω .
 
Αυτή η ναπιερ είναι καλή? Τα βγάζει τα πλαστικά τα καμένα? Από θέμα ασφάλειας είναι ένταξη? Έχει δοκιμάσει κανείς ? Να πάω να την τσιμπήσω αν είναι αλλά να κάνει δουλειά σωστή γιατι με την οριχαλκινη ελικοηδη που έχω μόνο τα πλαστηκα μένουν ακόμα και με νιτρο
Μου θύμισες το ανέκδοτο με την φεράρι ... φιλαράκο σου έχει βγει καλό, γιατί δεν βλέπω να κυκλοφορούν και πολλά .... .very funny. Πάρτην και μην φοβάσαι ... ;) Αν μπορείς βάλε μια φώτο της "ορειχάλκινης ελικοειδής" που λες ότι χρησιμοποιείς γιατί πολύ μου κέντρισες το ενδιαφέρον.
 
Καλησπέρα παιδιά έκανα κι εγώ το λάθος και χρησιμοποίησα ατσάλινη βούρτσα σε αχρωμιοτες κάννες , όπλο του 1972 που το χρησιμοποιώ ανελλιπώς. Μου έκανε γρατσουνιτσες και στις 2 κάννες. Όπως διαβάζω παραπάνω λογικά δεν επηρεάζει τη βλητική απόδοση σωστά????
 
Καλησπέρα παιδιά έκανα κι εγώ το λάθος και χρησιμοποίησα ατσάλινη βούρτσα σε αχρωμιοτες κάννες , όπλο του 1972 που το χρησιμοποιώ ανελλιπώς. Μου έκανε γρατσουνιτσες και στις 2 κάννες. Όπως διαβάζω παραπάνω λογικά δεν επηρεάζει τη βλητική απόδοση σωστά????
Μην αγχώνεσαι ... Όλα τα όπλα μου με γρατζουνιές είναι εκτός από το καινούργιο :)

Παίζει όμως να τις είχες ή να νομίζεις ότι έγιναν.
Πέρνα μερικά στεγνά καθαρά πανιά από μέσα και κοίτα την στο φως, λίγο στο πλάι.
 
Μην αγχώνεσαι ... Όλα τα όπλα μου με γρατζουνιές είναι εκτός από το καινούργιο :)

Παίζει όμως να τις είχες ή να νομίζεις ότι έγιναν.
Πέρνα μερικά στεγνά καθαρά πανιά από μέσα και κοίτα την στο φως, λίγο στο πλάι.
Το έκανα έβαλα και λάδι και πέρασα με μάλλινη βούρτσα πολλές φορές... Δυστυχώς παραμένουν
Με τις τουφεκιές και το χρόνο ελπίζω να γεμίσουν κ να σβήσουν όπως διάβασα παραπανω
 
Εμένα στο verney carron οι χρωμιωμένες καννες έχουν πολυ μικροσκοπικες γρατσουνιες σε ολο το μηκος και η πανω μετα τον κωνο ενα γενναιο θαμπωμα. Τα συνηθησα και ολα οκ. .big smile.
 
Back
Top