Γνώμες Φυσιγγίων Αρχείο

Status
Not open for further replies.
Σε Αγγλοσαξονικό ή Μετρικό σύστημα τις μετράτε ρε παίδες?Είναι δυνατόν κάθε τρείς και λίγο να διαβάζουμε κόντρες?Έλεος δηλαδή!

Εχεις ΔΙΚΙΟ...Σε κανεναν δεν αρεσουν οι αντιπαρεθεις....
Ωστοσο δεν θα δεχτω απο κανεναν να θελει να με θιξει....λεγοντας οτι παρουσιαζω τα εμπορικα φυσιγγια
για δικα μου....κτλ κτλ...
Και σταματω εδω.
 
Καμία γνώμη για αυτά??
View attachment 70947
Μπορώ να μιλήσω για το r12 που το χρησ αρκετά.αν γεμίζεται ακόμα με psb1 είναι πάρα πολύ καλό.μου έχουν μείνει ακόμα κάποια κουτιά που είχα πάρει πριν 2-3 χρόνια.τωρα δεν ξέρω αν ακόμα χρησ psb1.περυσινη παρτίδα express 32 γεμιστηκε με aquila από psb1
 
Εγώ πάντως σημερα έστειλα ερώτηση στην δορκας να μου απαντήσει με τι γεμίζεται τώρα το express 32. Αν μου απαντήσουν θα ενημερώσω..
Λιγα που εριξα φετος ηταν με aquila(τα ειχα απο περσυ)μου αρεσαν περισοτερο απο τα παλιοτερα.
 
καλησπερα παιδια, μηπως εχουμε γνωμες για το navaro 30gr. ? το εχει δοκιμασει κανεις???
Τα προπέρσινα ήταν καλά ... τα περσινά δεν τα έχω ρίξει ... @outlander @DimDre οι ειδικoί επί παντός εμπορικού κυκλοφορεί...
 
Last edited:
καλησπερα παιδια, μηπως εχουμε γνωμες για το navaro 30gr. ? το εχει δοκιμασει κανεις???
Τα παλιά με καλυκα μαξαμ και csb πολύ καλά ,τα καινούργια με φιόκι και psb Καλά αλλά Όχι όσο τα παλιά για μένα ακόμα, είναι Και πιο δυνατό. Καρτέρι η περπατητο? Τιμή?
 
Αν ψάχνετε σταθερά εμπορικά φυσίγγια (πλην Remington express long range που παραμένει ίδιο σε απόδοση εδώ και 100 χρόνια) τότε η Β&P είναι μονόδρομος!!! @outlander συμφωνείς?!!😎🤣
Αι στο καλό ρε σατανά! Με επνιξες!!! Μου βγήκε ο καφές απο την μύτη!!!
 
Τα παλιά με καλυκα μαξαμ και csb πολύ καλά ,τα καινούργια με φιόκι και psb Καλά αλλά Όχι όσο τα παλιά για μένα ακόμα, είναι Και πιο δυνατό. Καρτέρι η περπατητο? Τιμή?
τα πηρα σημερα απο καλκαντζακο 7.60 το κουτι , και για καρτερι και περπατητο... μηπως ξερουμε συνταγη???
 
τα πηρα σημερα απο καλκαντζακο 7.60 το κουτι , και για καρτερι και περπατητο... μηπως ξερουμε συνταγη???
Άμα είναι τα καινούργια με psb είναι ο Στέλιος θα ξέρει σίγουρα. ( στο περπατητο τραβά λίγο παραπάνω μπροστά το όπλο είναι λίγο πιο αργό από το παλιό, πολύ καλή τιμή τα πήρες. )
 
Η δικια μου εμπειρια με αυτα (μετριος σκοπευτης στην καλυτερη) πηρα τα περισσοτερα πουλια φετος με το ενα κουτι που εριξα αλλα πολλα ζωντανα. Λογικα τα χτυπουσε η περιφερεια αλλα μαλλον θα τα ξαναδοκιμασω γιατι στην σκοπευση μου ερχονταν γαντι
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top