Γνώμες Φυσιγγίων Αρχείο

Status
Not open for further replies.
Ενα 28αρι της συνοικιας πειραια ανεβηκε απο 4.90 στα 5.20 το κουτι με ενημερωσε φιλος που πηρε για το σκοπευτηριο να μου πεις σιγα την αυξηση αλλα το λόγο δεν βλεπω .Σκεφτειται τι θα γινει απο τον αυγουστο και μετά με βλεπω να αγοραζω καμια πεντασταδιακη αφου εχω πουλησει την μεκ και να ξαναρχιζω το γεμισμα
Και πολυ που αργησες
 
Ενα 28αρι της συνοικιας πειραια ανεβηκε απο 4.90 στα 5.20 το κουτι με ενημερωσε φιλος που πηρε για το σκοπευτηριο να μου πεις σιγα την αυξηση αλλα το λόγο δεν βλεπω .Σκεφτειται τι θα γινει απο τον αυγουστο και μετά με βλεπω να αγοραζω καμια πεντασταδιακη αφου εχω πουλησει την μεκ και να ξαναρχιζω το γεμισμα
Στο κασονι είναι 6€. Σε ένα υποθετικό σενάριο που μας αφήνουν όλο το χρόνο και έχει πουλιά όπως το 16-17 θα τα πανε τα τσιχλοφυσιγγα 15€ το κουτι....
 
Τον τσιπούρα, καλός και ωραίος, αλλά τα συγκεκριμένα τα ξέρουμε;
Ο φίλος σου ο @Kostas ContraDosi τα έχει από αγάπη τα πιο λίγα γραμμάρια, για τα συγκεκριμένα δεν ξέρω, αλλά επειδή μου αρέσουν και εμένα σαν φυσίγγια από γενικής άποψης θα ήθελα να τα δοκιμάσω.
 
Ο φίλος σου ο @Kostas ContraDosi τα έχει από αγάπη τα πιο λίγα γραμμάρια, για τα συγκεκριμένα δεν ξέρω, αλλά επειδή μου αρέσουν και εμένα σαν φυσίγγια από γενικής άποψης θα ήθελα να τα δοκιμάσω.
Τον ρώτησα,δεν τα ξέρει σίγουρα, το βρήκα στην Ποταμιά παλιό είναι βέβαια
 
Λεβέντες καλησπέρα.Χαζευα σήμερα έτσι για φυσιγγια του εμπορίου και έπεσα πάνω στα duck shoot 33 gr του Μητσακου.Εχει κανένας εμπειρία η κάποιος που να το έχει ανοίξει έστω να μας πει υλικά και τι το διαφορετικό έχει ???
 
Λεβέντες καλησπέρα.Χαζευα σήμερα έτσι για φυσιγγια του εμπορίου και έπεσα πάνω στα duck shoot 33 gr του Μητσακου.Εχει κανένας εμπειρία η κάποιος που να το έχει ανοίξει έστω να μας πει υλικά και τι το διαφορετικό έχει ???
Κ για το speed το 36αρι εάν γνωρίζετε
 
εχω διαβασει πολλες σελιδες σε διαφορα θεματα για το f2 και τις εντυπωσεις πολλών μελων. τελικα τελευταια διαβασα πως δεν κανουν ουτε για κρυο! ε τελικα για ποιες συνθηκες προοριζεται η χρηση τους?
εχει αλλαξει κατι πλέον?

εγω να σας πω την αληθεια μου θεματα στο κρυο δεν ειδα να εχουν. σε νο 7 6 και καποιες φορες σε 5 που τα επαιρνα
 
εχω διαβασει πολλες σελιδες σε διαφορα θεματα για το f2 και τις εντυπωσεις πολλών μελων. τελικα τελευταια διαβασα πως δεν κανουν ουτε για κρυο! ε τελικα για ποιες συνθηκες προοριζεται η χρηση τους?
εχει αλλαξει κατι πλέον?

εγω να σας πω την αληθεια μου θεματα στο κρυο δεν ειδα να εχουν. σε νο 7 6 και καποιες φορες σε 5 που τα επαιρνα
Δημήτρη το F2×34 το είχα ρίξει παλιότερα στο τρυγόνι (αύγουστο) κ 2 πουλιά που πήρα ήταν ζωντανά κ μπούρα στο αίμα....στο νορμάλ κρύο κ στα παπιά τα ρίχνει ένας γνωστός μου κ του δουλεύουν μια χαρά.
Είναι χειμωνιάτικο φυσίγγι κατα τη γνώμη μου.
 
εχω διαβασει πολλες σελιδες σε διαφορα θεματα για το f2 και τις εντυπωσεις πολλών μελων. τελικα τελευταια διαβασα πως δεν κανουν ουτε για κρυο! ε τελικα για ποιες συνθηκες προοριζεται η χρηση τους?
εχει αλλαξει κατι πλέον?

εγω να σας πω την αληθεια μου θεματα στο κρυο δεν ειδα να εχουν. σε νο 7 6 και καποιες φορες σε 5 που τα επαιρνα
έριχνα το Νο5 σε λαγό όλη τη σαιζόν
απλά πολύ καλό
 
Τα διασποράς f2 τα έχει ρίξει κάποιος να μας πει εντυπώσεις?

F2 SHORT RANGE DISPERSANTE,
Φυσίγγια B&P (BASCHIERI & PELLAGRI)
https://www.kalkantzakos.com/Produc...-dispersante,-fusiggia-b-p-baschieri-pellagri
Εχω δυο κασετινες να μου περνουν χωρο
Αγορασμενα απο το 2016
Στον πινακα ηταν καλα
Στο κινηγι δεν μου αρεσαν καθολου

Οπως και ποτε κανενα τις εταιρειας αυτης

Δεν τε χω ριξει με αυλο πανω απο 18.5
Φιλοι μου με αυλους 18.7-18.8 αλλα και μικροτερους τα λατρευουν(μπερετα σιλβερ πιτζεον και μπραουνιγκ 725)

δεν ειναι καθαροαιμα διασπορας
Γκουαλαντι εχουν μεσα
 

Attachments

  • 700x700-fysiggia-cheddite-diasporas-regina-dispersante--pr--6593.jpg
    700x700-fysiggia-cheddite-diasporas-regina-dispersante--pr--6593.jpg
    66,7 KB · Προβολές: 4
Status
Not open for further replies.
Back
Top