Γνώμες Φυσιγγίων Αρχείο

Status
Not open for further replies.
Παίδες μεχρι τωρα στη φασσα εριχνα lambro καφε και θελω να ανεβασω λιγο τη γομωση, θελω να κανω δοκιμες μεταξυ dorkas r12 35 γρ. και jordan μαυρο 35,5γρ. γιατι εχω δει βολες απο συγκυνηγους και μου αρεσαν. Τα εχει ριξει κανεις σε φασσα να μου πει καμια γνωμη, ριχνω με Β425 με διευρυμενους αυλους. Ευχαριστω εκ των προτερων.
Καλησπέρα..... Αν μου επιτρέπεις θα σου πρότεινα το RC 4 SIERE ORO και ενα ακόμη πιο καλό το RIO ROYAL PICHON βγαινει σε νούμερο 6 & 7,5 !!!!
 
Last edited:
Καλησπέρα..... Αν μου επιτρέπεις θα σου πρότεινα το RC 4 SIERE ORO και ενα ακόμη πιο καλό το RIO ROYAL PICHON βγενει σε νούμερο 6 & 7,5 !!!!
Βαγγέλη το δεύτερο στην καινούργια έκδοση νομίζεις ότι είναι ισάξιο με το παλιο ; ( για το παλιο είχαν γραφτεί τα καλύτερα κάποτε ) .
 
Βαγγέλη το δεύτερο στην καινούργια έκδοση νομίζεις ότι είναι ισάξιο με το παλιο ; ( για το παλιο είχαν γραφτεί τα καλύτερα κάποτε ) .
Κωνσταντίνε δεν το έχω δοκιμάσει τώρα ούτε ήξερα ότι άλλαξε ,άρα έχω δοκιμάσει μόνο το παλιο.......... Μια πενταετία πίσω τουλάχιστον!
 
Κωνσταντίνε δεν το έχω δοκιμάσει τώρα ούτε ήξερα ότι άλλαξε ,άρα έχω δοκιμάσει μόνο το παλιο.......... Μια πενταετία πίσω τουλάχιστον!
Να σου πω την αλήθεια Βαγγέλη ούτε το παλιο ούτε το καινουργιο έχω δοκιμάσει ( για το παλιο είχε χυθεί μπόλικο μελάνι ) αλλά δυστηχως δεν διαβάζω ανάλογα για το τωρινό . Το φιλαράκι ο Τάσος έχει ανοίξει θέμα γιαυτο τον λόγο .
https://www.hunterslife.gr/forums/threads/rio-pigeon-uee-vs-rio-pigeon-maxam.2114/
 
Δν τα είχα πάρει ποτέ...δν έτυχε δηλαδή.
Αλλά αν ήταν έτσι το σεταπ του,φτάνει στα ίδια κυβικά με το εξαίρετο winner 36 του Κουτουμάνου...μόνο που αυτό ήταν πιο πατημένο λίγο.
Καλά μην παίρνεις και όρκο ότι όλα τα winner του έχουν mb36 .cofee. ;)
 

Attachments

  • 60_big_RC_JK6_T2.jpg
    60_big_RC_JK6_T2.jpg
    60,4 KB · Προβολές: 10
  • 61_big_RC_JK6_T3.jpg
    61_big_RC_JK6_T3.jpg
    59,9 KB · Προβολές: 10
  • 151_big_RC_JK6_T4_HP.jpg
    151_big_RC_JK6_T4_HP.jpg
    52,8 KB · Προβολές: 10
Αν δεν ειναι παλιό στοκ απο οταν υπηρχε η jk6 φαντάζομαι πως μονο στο ονομα θα ειναι jk6...Ισως κανω και λαθος.
αυτά που βρήκα εγώ είναι παλιό στοκ
η RC ακόμα τα έχει στον κατάλογο της, αλλά με τι πυρίτιδα είναι δεν ξέρω
 
Να σου πω την αλήθεια Βαγγέλη ούτε το παλιο ούτε το καινουργιο έχω δοκιμάσει ( για το παλιο είχε χυθεί μπόλικο μελάνι ) αλλά δυστηχως δεν διαβάζω ανάλογα για το τωρινό . Το φιλαράκι ο Τάσος έχει ανοίξει θέμα γιαυτο τον λόγο .
https://www.hunterslife.gr/forums/threads/rio-pigeon-uee-vs-rio-pigeon-maxam.2114/
Αφου λέει ο Βαγγέλης πριν μια 5ετια η και παραπάνω τότε έχει ρίξει το καινούργιο....
πλέον δε νομίζω να τα φέρνει κάποιος, παλιά είναι
υπάρχουν σε στοκ σε κάποια μαγαζιά σε διάφορα νούμερα, όχι σε όλα και όχι πολλά
Στον Γιαλιτακη τα βρήκες?
Ειχε φέρει κ τα rc piccione κάποτε, που κ αυτα ήταν δυσεύρετα......
 
Αφου λέει ο Βαγγέλης πριν μια 5ετια η και παραπάνω τότε έχει ρίξει το καινούργιο....

Στον Γιαλιτακη τα βρήκες?
Ειχε φέρει κ τα rc piccione κάποτε, που κ αυτα ήταν δυσεύρετα......
Σε μαγαζί στα Γιάννινα τα πήρα πριν πέντε χρόνια......αλλά δεν ξέρω από ποτέ τα είχε αυτός......
 
Σε μαγαζί στα Γιάννινα τα πήρα πριν πέντε χρόνια......αλλά δεν ξέρω από ποτέ τα είχε αυτός......
Δες το κουτι τα παλια..οτιδηποτε αλλο ειναι τα καινουργια...
https://www.hunterslife.gr/forums/threads/Φυσίγγια-για-την-Φάσσα.83/page-184

Και στην επομενη σελιδα θα δεις την εξωτερικη εμφανιση κ τον δυο φυσιγγιων...
Αν τα πηρες απο τον Αλεξιου ενδεχεται να ειναι κ τα παλια γιατι εχει κ και καποια "παλια" φυσιγγια..
 
Ενα 28αρι της συνοικιας πειραια ανεβηκε απο 4.90 στα 5.20 το κουτι με ενημερωσε φιλος που πηρε για το σκοπευτηριο να μου πεις σιγα την αυξηση αλλα το λόγο δεν βλεπω .Σκεφτειται τι θα γινει απο τον αυγουστο και μετά με βλεπω να αγοραζω καμια πεντασταδιακη αφου εχω πουλησει την μεκ και να ξαναρχιζω το γεμισμα
 
Δες το κουτι τα παλια..οτιδηποτε αλλο ειναι τα καινουργια...
https://www.hunterslife.gr/forums/threads/Φυσίγγια-για-την-Φάσσα.83/page-184

Και στην επομενη σελιδα θα δεις την εξωτερικη εμφανιση κ τον δυο φυσιγγιων...
Αν τα πηρες απο τον Αλεξιου ενδεχεται να ειναι κ τα παλια γιατι εχει κ και καποια "παλια" φυσιγγια..
Από τον Αλεξίου τα είχα πάρει......
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top