Γνώμες Φυσιγγίων Αρχείο

Status
Not open for further replies.
F2 x34 δεν προλαβενα να πουλάω κουτιά, από Σεπτέμβρη μέχρι τέλος Οκτώβρη κούτες, για υδρόβιο, όλοι τα δούλευαν, μετά άλλαζαν μάρκα, εγώ προσωπικά δεν τα είχα δοκιμάσει
Δυό πράγματα το δικαιολογούν:
1) Το ευήκοο όνομα του στ'αυτιά του ''σύγχρονου '' νεοέλληνα .Έφ ττού .Ίσως το συνέδεαν με έφ δεκάξι ...
2) Η συμπεριφορά αγέλης του ΄΄σύγχρονου'' ανθρώπου .Τρέχει ένας κι'όλοι ξοπίσω μην χάσουν το κελεπούρι ...
 
Αυτό το f2 και γω δεν το χωνεψα....άσε που πολλές φορές με στράβωνε η πυρίτιδα!!! Σε 34 πολύ καλό είναι του oscar....αλλά και πάλι το Lambro καφέ 33gr...δεν έχει ανταγωνισμο από 4-6no που έχω δουλεψει (απλά είναι αλμυρό στην τιμή αν ρίχνεις πολλά).
 
Αυτό το f2 και γω δεν το χωνεψα....άσε που πολλές φορές με στράβωνε η πυρίτιδα!!! Σε 34 πολύ καλό είναι του oscar....αλλά και πάλι το Lambro καφέ 33gr...δεν έχει ανταγωνισμο από 4-6no που έχω δουλεψει (απλά είναι αλμυρό στην τιμή αν ρίχνεις πολλά).
εμένα είναι από τα αγαπημένα μου φυσίγγια
όπου και να το έχω ρίξει
Νο5 σε λαγό, Νο7 σε πέρδικα μια χαρά αποτελέσματα
 
Καυστηριάζει εκεί που περνά το σκάγι ......
Έλα ρε Λάμπη,όχι από σένα τέτοια κουβέντα,άκου καυτηριαζει....τι είναι laser❓οι παππούδες μας πίστευαν κ ένας παπάρας φίλος μου...ότι τα σκάγια κρυώνουν κ δε σκοτωνουν
 
εμένα είναι από τα αγαπημένα μου φυσίγγια
όπου και να το έχω ρίξει
Νο5 σε λαγό, Νο7 σε πέρδικα μια χαρά αποτελέσματα
Αν εννοείς το f2....οκ ναι πάω πάσο. Ο καθένας έχει τις δικές του εμπειρίες και γούστα. Ότι αρέσει και εξυπηρετεί τον καθένα.
 
Αυτό το f2 και γω δεν το χωνεψα....άσε που πολλές φορές με στράβωνε η πυρίτιδα!!! Σε 34 πολύ καλό είναι του oscar....αλλά και πάλι το Lambro καφέ 33gr...δεν έχει ανταγωνισμο από 4-6no που έχω δουλεψει (απλά είναι αλμυρό στην τιμή αν ρίχνεις πολλά).
Σε τι κυνήγι το δουλεύεις φίλε το καφέ της Λάμπρο;;;;
 
F2 x34 δεν προλαβενα να πουλάω κουτιά, από Σεπτέμβρη μέχρι τέλος Οκτώβρη κούτες, για υδρόβιο, όλοι τα δούλευαν, μετά άλλαζαν μάρκα, εγώ προσωπικά δεν τα είχα δοκιμάσει
Κανα σαμαρι πουλαγες??.yelling.
Για λεγε απο τσιχλοφυσιγγα ποια έφευγαν γρηγορα????
 
Σε τι κυνήγι το δουλεύεις φίλε το καφέ της Λάμπρο;;;;
Σε παπιά ποιο πολύ αλλά και σε Φάσσα.....ειδικά το no4 και no6 πραγματικά ότι καλύτερο. Γενικά στα μέρη μου (Άρτα μεριά) το εμπιστεύονται και το δουλεύουν πολλοί κυνηγοι.
 
Και βέβαια....καθόλου απίθανο,αφού γεμίζονται ΑΚΡΙΒΩΣ με τα ίδια υλικά.
Λίγα κουτιά f2 έχω ρίξει ... Η δική μου άποψη είναι πως αυτο το φυσιγγι απεχθάνεται τον καυσωνα...Απο Οκτώβρη κ όσο πλησιάζει ο χειμώνας αποδίδει τα μέγιστα....

Κάποτε είχα συναντησει έναν παλιο κυνηγο που κυνηγουσε με μια 302,που ανέβαινε κάθε Οκτώβρη στα Γιάννενα για φάσσα.. Βγάζει ένα φυσιγγι από την φυσιγγιοθηκη του κ μου λέει είναι πολυ καλο κ αυτό ρίχνω όταν ανεβαίνω πανω.. F2 6αρι ήταν...
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top