Γνώμες Φυσιγγίων Αρχείο

Status
Not open for further replies.
Σ αυτό ρε παίδες τι φταίει??? Υπάρχει περίπτωση να φταίει όπλο το οποίο είναι ακαθάριστο??? Γιατί προχθές τα έφαγα κανονικά στη μαπα κ ψιλοστραβόθηκα.
Τα φυσιγγια..η τα φυσιγγια και ο καιρός που ρίχτηκαν...
 
Σ αυτό ρε παίδες τι φταίει??? Υπάρχει περίπτωση να φταίει όπλο το οποίο είναι ακαθάριστο??? Γιατί προχθές τα έφαγα κανονικά στη μαπα κ ψιλοστραβόθηκα.
Όχι, δεν καίγεται τελείως όλη η μπαρούτι και έρχονται φυλιδια στα μάτια. Γίνεται πιο έντονο στις royal. Μπορεί να καρφωθεί η γωνία του φυλίδιου στο μάτι και να χρειαστεί οφθαλμίατρος να το τραβήξει. Σπάνιο αλλά έχει συμβεί σε φίλο.
 
Όχι, δεν καίγεται τελείως όλη η μπαρούτι και έρχονται φυλιδια στα μάτια. Γίνεται πιο έντονο στις royal. Μπορεί να καρφωθεί η γωνία του φυλίδιου στο μάτι και να χρειαστεί οφθαλμίατρος να το τραβήξει. Σπάνιο αλλά έχει συμβεί σε φίλο.
Με μια ρεμ ...once upon a time....κόντεψα να γίνω φλαμπε....κ μπαρούτι κ φλογαρα...nsi classica το φυσιγγιο
 
Με μια ρεμ ...once upon a time....κόντεψα να γίνω φλαμπε....κ μπαρούτι κ φλογαρα...nsi classica το φυσιγγιο
Ελατοματικο καψιλι. Εγώ αριστερόχειρας με δεξιά καραμπίνα μου ήρθαν φλόγες στα μούτρα από κακό καψιλι. Έτυχε να είναι κ το τελευταίο κ Εμινέ το κλιστρο ανοιχτό:eek:
 
Απο τα αγαπημενα μου. Φερεται καλα σε ευρυ χρονικο - θερμοκρασιακο φασμα. Σε ν7ή8 στο τρυγονι , ν6 σε περδικα και λαγο σε κρητη και νησια και ν8 σε κυριαρινες ( υπο χιονονερο ν7). Σταθερα το βαζω χρονια , απο τωρα και μετα , την πρωτη ωρα στις τσιχλες ν8 σε αττικοβοιωτια(μετα 32 ν9) Παλιιοτερα τη δεκαετια '00 για ολες αυτες τις χρησεις ειχα κυριως το 3Α Δορκας. Θα το ηθελα και 7 1/2 (2,4) , γιατι λειπει ενα τετοιο 33-34 γρ σε λογικη τιμη απο την ελληνικη αγορα
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top