Γνώμες Φυσιγγίων Αρχείο

Status
Not open for further replies.
Μην ξεχνας τοσο γρηγορα μωρεεε.. .yelling.
https://www.hunterslife.gr/forums/threads/Τεχνολογία-φυσιγγίων-καινούργια-προϊόντα.950/page-54

Δεν ειχε μονο η nsi percorso...my man.
Πεσμου οτι δεν τα θυμασε κ αυτα....yel..yel.

View attachment 6765
ποιο πολυ μου αρεσαν αυτα φιλαρακι παρα της nobel sport.shake hands.[και το standard που δεν μπορουμε να το βρουμε ουτε αυτο]
 
Υπαρχει γνωμη για τα sidna super που βγαζει ο κυργιας?
Καταρχας επεσα καποια στα χερια μου χθες σε νο5 και να πω οτι.ειναι το 3ο κατα σειρα φυσιγγι της εταιριας που εχει αλλο νο σκαγιων μεσα.αν θυμαστε ειχα γραψει και παλαιοτερα
 
Υπαρχει γνωμη για τα sidna super που βγαζει ο κυργιας?
Καταρχας επεσα καποια στα χερια μου χθες σε νο5 και να πω οτι.ειναι το 3ο κατα σειρα φυσιγγι της εταιριας που εχει αλλο νο σκαγιων μεσα.αν θυμαστε ειχα γραψει και παλαιοτερα
Τι νουμερο ειχε μεσα?
 
Υπαρχει γνωμη για τα sidna super που βγαζει ο κυργιας?
Καταρχας επεσα καποια στα χερια μου χθες σε νο5 και να πω οτι.ειναι το 3ο κατα σειρα φυσιγγι της εταιριας που εχει αλλο νο σκαγιων μεσα.αν θυμαστε ειχα γραψει και παλαιοτερα
Μάριε τα έριξα 5 κουτάκια το 2016 σε Νο5 κ Νο6 στα παπιά σε πρωινό καρτέρι με τη Baikal.....
Σε παγετό ή βροχή, όπου γύριζα ντουφέκι, το παπί....στουπί....από 15 ως 45m....ποτέ κανένα ζωντανό.....μου είχε τεροιάξει απίστευτα σε προσκόπευση...;)
Σε κάλυκα fiocchi italy (T4)...χωρίς να είμαι σίγουρος, πυρίτιδα νομίζω έχουν την psb 1...χώρισαν οι δρόμοι μας λόγο των 9.00€ και επιδεί τα έβρισκα και τα έπερνα από κατάστημα εκτός Αμαλιάδας....
 
Υπαρχει γνωμη για τα sidna super που βγαζει ο κυργιας?
Καταρχας επεσα καποια στα χερια μου χθες σε νο5 και να πω οτι.ειναι το 3ο κατα σειρα φυσιγγι της εταιριας που εχει αλλο νο σκαγιων μεσα.αν θυμαστε ειχα γραψει και παλαιοτερα
Κάνε μια δοκιμή ρε συ... χαρτόνι anaconda και βάρα .sarcastic.
 
Μπορεί να είναι 5αρη βελγικό, 2.8 ,μετρα
πρώτα... πριν τον κραξουμε....
Εχω ανεβασει αλλα 2 φυσιγγια του το 36 σε νο 3 που ειχε τσαλακωμενα 4αρια η 5αρια το πορτοκαλι 34 το οποιο ειχε νο 7,5 ετσι οπως ειχα δει κι αυτο. Οταν τα ειπα στον υπαλληλο δεν ειπε τιποτα για νουμερο
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top