Γνώμες Φυσιγγίων Αρχείο

Status
Not open for further replies.
αφου σε αλλα topics του forum μιλαμε για φυσιγγια ας γραφει ο καθενας την αποψη του για τα φυσιγγια που χρησ.εδω και ανοιγοντας το θεμα θα ηθελα ν ακουσω τις γνωμες σας για τα καφε του λαμπρου.επισης αν θελουμε μπορυμε να γραφουμε και τι φυσιγγια χρησ. στο καθε θηραμα
 
Ευρυπιδη τσιχλα Lambro Euromix, B&P MB classic, B&P Nike. Σε πολυ αγριους καιρους οπως απολυτη υγρασια η παγωνια η και τα δυο B&P F2 classic. Στα παπια οσο κυνηγουσα με μολυβδινα Β&P F2 classic, B&P F2 long range και Β&P Winter. Τωρα με τα ατσαλινα ειμαι ακομη στο ψαξιμο.
 
Ποτε μου δεν τα συμπαθησα. Ιδιαιτερα σε σφιχτο καιρο κοντεψα να σπασω το οπλο απο τα νεύρα μου. Δοκιμασμενα σε 8αρι
 
Ποτε μου δεν τα συμπαθησα. Ιδιαιτερα σε σφιχτο καιρο κοντεψα να σπασω το οπλο απο τα νεύρα μου. Δοκιμασμενα σε 8αρι
Eχεις δικιο σημερα τα δοκιμασα για τσιχλες με καραμπινα benelli απογοητευτηκα...Θα συνεχησω με τα Euromix 8-9 τα οποια για ακομη μια χρονια ειναι πολυ καλα..
 
Ευριπίδη δεν ξέρω αν τα έχουν αλλάξει αλλά παλιά που τα έριχνα τα συγκεκριμένα της nsi είχα καλή εντύπωση.
καλα το λες και συμφωνω. παλια τα εριχνα κι εγω οταν λεγοταν gm3 fast και το κουτι ειχε απ εξω εναν κυνηγο αν θυμαμαι καλα. εκεινη επισης την εποχη εβγαζε και το tordo με την τσιχλα απ εξω απ το κουτι κι αυτο με gm3. μετα που τα σταματησε και τα 2 εβγαλε τα τωρινα που δεν κανουν τιποτα. μονο ξεπουπουλιαζουν
 
Καλησπερα,εχει δοκιμασει καποιος τα συγκεκριμενα φυσιγγια?
Με ενδιαφερουν ιδιαιτερα τα 36 γραμ για τα υδροβια αλλα δεν εχω ακουσει καποιες αποψεις!
Καθε αποψη ευπροσδεκτη .shake hands.
Απ τα καλυτερα εμποριου,γιατι ειναι μερακλης ο ιδιος,καλη επιλογη,κλεινει και 8αστερα απο οτι θυμαμαι,αξιζει ο κοπος να τα δοκιμασεις.
 
Απ τα καλυτερα εμποριου,γιατι ειναι μερακλης ο ιδιος,καλη επιλογη,κλεινει και 8αστερα απο οτι θυμαμαι,αξιζει ο κοπος να τα δοκιμασεις.
Ενδιαφερομαι για μεγαλη παραγγελια μια και η τιμη των 36 γραμ ειναι ακρως δελεαστικη απλα δεν τα εχω δοκιμασει ποτε και ουτε εχω την ευχερεια να τα βρω εδω στην κομοτηνη!
 
Νίκο γενικά σαν κατασκευάστρια εταιρία φυσιγγίων έχω ακούσει τα καλύτερα. Φέτος δοκίμασα τα ALECTORIS Διασποράς, 32gr που μου πήρε ο Μάκης (Μάκης) στα ορτύκια και έμεινα υπερευχαριστημένος. Αν εσύ εννοείς τα ALECTORIS Speed, 36gr τα έχω προμηθευτεί ένα κουτί φέτος μετά την ευγενική προσφορά του Πάνου (PANOUTSOS) τα οποία δεν έχω δοκιμάσει ακόμη. Αν ταιριάξει και βρεθούμε όπως λέγαμε θα σου δώσω μερικά να δοκιμάσεις.
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top