Γνώμες Φυσιγγίων Αρχείο

Status
Not open for further replies.
Είναι ημίσκληρο προς σκληρό,αρκετά συγκεντρωτικό αλλά όχι με πιο ανοιχτά τσοκ από 2*.Θα δεις λίγα αίματα με νοτιά και κάτω από 0C πούπουλα.Θελει αρκετή προσκόπευση πριν τις 8:00 μετά που θα έχεις ξυπνήσει καλά βγαίνεις νορμάλ.Αν νομίζεις ότι τον έχεις 25 πόντους σκοτώνει στα 75+ μέτρα ακαριαία.
Η εμπειρία μου Μ αυτό το φυσίγγι ήταν εξαιρετικο στις πέρδικες σε Νο 7,5...... Παντός καιρού και εξαιρετικά φονικό χωρίς αίματα....... Επίσης μια μέρα με -13 στις μπεκάτσες όταν δεν δούλευαν αλλά φυσίγγια έτυχε να τα έχω μαζί μου και με ξελασπωσαν γιατί τις είχα πετύχει σε ένα άσφαλτο.......
 
Ασ
Η εμπειρία μου Μ αυτό το φυσίγγι ήταν εξαιρετικο στις πέρδικες σε Νο 7,5...... Παντός καιρού και εξαιρετικά φονικό χωρίς αίματα....... Επίσης μια μέρα με -13 στις μπεκάτσες όταν δεν δούλευαν αλλά φυσίγγια έτυχε να τα έχω μαζί μου και με ξελασπωσαν γιατί τις είχα πετύχει σε ένα άσφαλτο.......
Ασφακωτο ήθελα να γράψω.....
 
Είναι ημίσκληρο προς σκληρό,αρκετά συγκεντρωτικό αλλά όχι με πιο ανοιχτά τσοκ από 2*.Θα δεις λίγα αίματα με νοτιά και κάτω από 0C πούπουλα.Θελει αρκετή προσκόπευση πριν τις 8:00 μετά που θα έχεις ξυπνήσει καλά βγαίνεις νορμάλ.Αν νομίζεις ότι τον έχεις 25 πόντους σκοτώνει στα 75+ μέτρα ακαριαία.
Εντάξει, μου κάνει τότε!
 
Είναι ημίσκληρο προς σκληρό,αρκετά συγκεντρωτικό αλλά όχι με πιο ανοιχτά τσοκ από 2*.Θα δεις λίγα αίματα με νοτιά και κάτω από 0C πούπουλα.Θελει αρκετή προσκόπευση πριν τις 8:00 μετά που θα έχεις ξυπνήσει καλά βγαίνεις νορμάλ.
Ευχαριστώ φίλε !!!
Χρήσιμες πληροφορίες !!!
Αν νομίζεις ότι τον έχεις 25 πόντους σκοτώνει στα 75+ μέτρα ακαριαία.
Κανέναν μάστορα που κάνει καλή επιμήκυνση ξέρεις ;
Φθηνό και καλό πάντα 🤣
 
Η εμπειρία μου Μ αυτό το φυσίγγι ήταν εξαιρετικο στις πέρδικες σε Νο 7,5...... Παντός καιρού και εξαιρετικά φονικό χωρίς αίματα....... Επίσης μια μέρα με -13 στις μπεκάτσες όταν δεν δούλευαν αλλά φυσίγγια έτυχε να τα έχω μαζί μου και με ξελασπωσαν γιατί τις είχα πετύχει σε ένα άσφαλτο.......
Τα αγόρασα για έναν φίλο.
Ευχαριστώ Βαγγέλη.
 
Πάντως υπάρχουν ακόμα στην αγορά κουτιά
B&P Nike 34gr 8και 9νουμερο με €7.8..δεν είναι φθηνό αλλα εκεί που έχουν φθάσει τα επώνυμα 32γρ είναι σχετικά καλή τιμή νομίζω..
πηρα ενα κιβωτιο πέρυσι και ειναι ακομα κλειστο στην αποθηκη, τα εριξε κανεις ; λενε τιποτα;
 
πηρα ενα κιβωτιο πέρυσι και ειναι ακομα κλειστο στην αποθηκη, τα εριξε κανεις ; λενε τιποτα;
Σπύρο εγώ έριξα στις τσίχλες 1.5κουτα φέτος σε περπατητό και καρτέρι και μερικές φορές με υγρασία και το βρήκα αρκετά καλό..Δεν είχα ζωντανά πουλιά ούτε τραυματισμένα..
 
Σπύρο εγώ έριξα στις τσίχλες 1.5κουτα φέτος σε περπατητό και καρτέρι και μερικές φορές με υγρασία και το βρήκα αρκετά καλό..Δεν είχα ζωντανά πουλιά ούτε τραυματισμένα..
πολυ καλο αυτο γιατι η τιμη με τα φετινα δεδομενα ειναι εξαιρετικη και ειναι ευκαιρια αυτην την στιγμη.
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top