Γνώμες Φυσιγγίων Αρχείο

Status
Not open for further replies.
Δν έχω σφαγμένο δυστιχώς,για να ξέρω τη δοσολογία ακριβώς.
Υποθέτω όμως πως κάπου στο 1.50 θα την έχει διότι γεμίζεται σε κάλυκα 67άρι.
Ουτε ζωγραφιστό δε το θέλω, είχα παρει ένα κουτί να το ρίξω με το ποζε και μου κουδουνισε το κεφάλι με το 2-3ο φυσίγγι, τα εριξα με τη καραμπίνα!
 
Ουτε ζωγραφιστό δε το θέλω, είχα παρει ένα κουτί να το ρίξω με το ποζε και μου κουδουνισε το κεφάλι με το 2-3ο φυσίγγι, τα εριξα με τη καραμπίνα!
εγω για τον ιδιο λογο τα απερριψα ολα με Gm3. αν ειναι να φαω κουδουνισμα το προτιμω απο τη C7 που βγαζει ομορφιες στα εμπορικα
 
Σε ιδιογομωση πρωτη κανη παντα S4 σε 36 γρ σε τρεις στρωσεις σκάγια, 10 , 8 1/2 , 7 με φελλό ανάμεσα τους κ κλείσιμο με τζαμακι , 12 γρ η κάθε στοιβάδα σε ισπανικό καλυκα, η δευτερη κανη Tekna στα 38 γρ με σταυρό Gualandi κ σκάγια 9 - 7 σε αναλογία 60 /40 , παλι σε ισπανικό καλυκα κ 8 αστέρι κλείσιμο με 4 άστρα τσοκ


Αυτα δεν ειναι σετ απ.....Ειναι ο αχταρμας της κυρα Κατινας.....
Εαν θελεις να δωσεις σεταπ ΔΩΣΤΑ ΣΩΣΤΑ....
Γραψε δοσολογια πυριτιδας καψουλι....αρχικο υψος καλυκα και τελικο ρελιασμα....οπως κανουν ΟΛΟΙ!!!

Θα παρεις καποιον συναδελφο στον λαιμο σου οπως το πας!!!

Και μην το παρεις σαν αντιπαραθεση.....γιατι ξερεις οτι εχω δικιο!!!
Παντα φιλικα....!!! :)
 
Αυτα δεν ειναι σετ απ.....Ειναι ο αχταρμας της κυρα Κατινας.....
Εαν θελεις να δωσεις σεταπ ΔΩΣΤΑ ΣΩΣΤΑ....
Γραψε δοσολογια πυριτιδας καψουλι....αρχικο υψος καλυκα και τελικο ρελιασμα....οπως κανουν ΟΛΟΙ!!!

Θα παρεις καποιον συναδελφο στον λαιμο σου οπως το πας!!!

Και μην το παρεις σαν αντιπαραθεση.....γιατι ξερεις οτι εχω δικιο!!!
Παντα φιλικα....!!! :)
Εσυ φίλε τι ρόλο ακριβως παιζεις στο φόρουμ ; βλέπεις ότι μαζί σου κ με κάποιους άλλους δεν θέλω καμια σχεση, γιατί συνεχίζεις να με ενοχλείς ; τελευταία φορά που απαντω σε μυνημα σου, αν με θέλεις οτιδήποτε στείλε πμ να βρεθουμε
 
Εσυ φίλε τι ρόλο ακριβως παιζεις στο φόρουμ ; βλέπεις ότι μαζί σου κ με κάποιους άλλους δεν θέλω καμια σχεση, γιατί συνεχίζεις να με ενοχλείς ; τελευταία φορά που απαντω σε μυνημα σου, αν με θέλεις οτιδήποτε στείλε πμ να βρεθουμε


Απλο μελλος του φορουμ ειμαι.....και ιδιογομωτης....Δεν παιζω ΚΑΝΕΝΑ ρολο.....και οπως θα εχεις
διαπιστωσει....τα ΣΕΤΑΠ μου Παντα πεντακαθαρα με λεπτομερη αναλυση για την αποφυγη λαθους!!!
Πραγμα που εσυ δεν κάνεις.....και το αποτελεσμα ειναι να κινδυνεψει καποιος φιλος η συναδελφος...
Εαν αυτο που σου λεω σε ''ενοχλει'' ......θα στο λεω συνεχεια μεχρι να μαθεις να γραφεις ΣΩΣΤΑ τα
σεταπ....ωστε να ΜΗΝ κινδυνεψει κανείς!!!!

Και για να μην εχεις αμφιβολιες.....Ριξε μια ματια στο θεμα Παρουσιασεις φυσιγγιων....ΣΕΔΙΔΑ 64....Να
δεις τα δικα μου διασπορας!!!

ΥΓ, Τι να σε κανω...και τι να θελω ??? Για ποιον λογο ΠΜ ???
ΥΓ.2 Οταν ξερεις τι και τι κλεινεις.....τα γραφεις ολα αναλυτικα....Οταν ομως τα εχεις ΄΄ακουστά''....τοτε
απαντας με μισολογα!!! ;)
 
Last edited:
Μισο,περιμενετε με...
View attachment 34810

Ετοιμος.
Για παμε:cool:

Θοδωρα καλα κανεις και το Διακωμωδεις...Δικαιωμα σου !!! Αλλα......Οταν εχουμε να κανουμε με πυρομαχικα....τα
πραγματα ειναι σοβαρα φιλε!!!! :cool:
 
Θοδωρα καλα κανεις και το Διακωμωδεις...Δικαιωμα σου !!! Αλλα......Οταν εχουμε να κανουμε με πυρομαχικα....τα
πραγματα ειναι σοβαρα φιλε!!!! :cool:
Συμφωνω οτι ειναι σοβαρα...
Προστριβες ομως δεν χρειαζονται...
Γι αυτο το διακωμωδω...
Γενικα μιλαω....
 
Κυριοι προτεινω να λειτουργουμε καλοπροερετα με σεβασμο και σοβαροτητα μεταξυ μας διοτι οι αποψεις που μοιραζομαστε επηρεάζουν ενιοτε τα μελη του φορουμ και σε καμια περιπτωση δεν πρεπει να οδηγηθουμε σε αστοχια και ιδιαιτερα σε καποιο πιθανο κινδυνο.Η αντιπαλοτητα δεν οδηγει πουθενα απεναντιας η εμπειριστατομενη και σοβαρη προσφορα παντα βοηθαει και δυνει λυσεις.Με αγαπη ειπα την αποψη μου αλλα αν καποιος μπορει να μου δωσει μια γνωμη για το Lambro σειρα 5 28γρ πως αποδιδει αυτο το φυσιγγιο.
 
Κυριοι προτεινω να λειτουργουμε καλοπροερετα με σεβασμο και σοβαροτητα μεταξυ μας διοτι οι αποψεις που μοιραζομαστε επηρεάζουν ενιοτε τα μελη του φορουμ και σε καμια περιπτωση δεν πρεπει να οδηγηθουμε σε αστοχια και ιδιαιτερα σε καποιο πιθανο κινδυνο.Η αντιπαλοτητα δεν οδηγει πουθενα απεναντιας η εμπειριστατομενη και σοβαρη προσφορα παντα βοηθαει και δυνει λυσεις.Με αγαπη ειπα την αποψη μου αλλα αν καποιος μπορει να μου δωσει μια γνωμη για το Lambro σειρα 5 28γρ πως αποδιδει αυτο το φυσιγγιο.

το έχω ρίξει στο σκοπευτήριο. Να σου πω την αλήθεια για χαλαρή προπόνηση που κάνω εγώ πιο πολύ μου άρεσε το series 2.
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top