Γνώμες Φυσιγγίων Αρχείο

Status
Not open for further replies.
σε 5 και 6 θέλω να το ρίξω
μου αρέσει η 206 πυρίτιδα
και η ανοιχτή τουφεκιά
δεν τα πάω τα υπερσυγκεντρωτικά φυσίγγια
αυτό έχει καλό άνοιγμα τουφεκιάς και καλή φονικότητα
σε τι θηράματα τα έριξες? λαγό φαντάζομαι!
Σε φασσα και αγριοπεριστερα το δουλεψα αλλα οχι με πολυ κρυο, σε νο6 το εριχνα, το νο4 το χαλασα κυριως σε δοκιμες Κωστη, αλλα γενικα μου αρεσε αρκετα σαν φυσιγγι.
 
Το εχω καταλάβει :) αλλά σε ρώτησα επειδή ανέφερε ο free για πιο ανοιχτό και απόρησα γιατί το φρένο το αναιρεί αυτό έτσι?
Ο free θελει να πει οτι το νεο 206 δεν εχει αποσπωμενο πατο αλλα απλο συγκ που βγαζει πιο ανοιχτη τουφεκια, μαλλον το ιδιο καταλαβες κι εσυ απλα το γραφω παλι να ειμαστε σουρ...
Το φρενο ναι οπως ειπες το αναιρει αρκετα αυτο το φαινομενο, αν θυαμαι καλα στα 51 μετρα το νο6 μου εβαζε καπου 130 νο6 στον κυκλο, αρκετα καλη τουφεκια δηλαδη, για μενα ειναι ωραιο φυσιγγι Γιαννη.
 
Ο free θελει να πει οτι το νεο 206 δεν εχει αποσπωμενο πατο αλλα απλο συγκ που βγαζει πιο ανοιχτη τουφεκια, μαλλον το ιδιο καταλαβες κι εσυ απλα το γραφω παλι να ειμαστε σουρ...
Το φρενο ναι οπως ειπες το αναιρει αρκετα αυτο το φαινομενο, αν θυαμαι καλα στα 51 μετρα το νο6 μου εβαζε καπου 130 νο6 στον κυκλο, αρκετα καλη τουφεκια δηλαδη, για μενα ειναι ωραιο φυσιγγι Γιαννη.
Οκ .Σε ρωτάω γιατί νέος με kicks και δεν τα δοκίμασα αρκετά εφέτος. .welcome1.
 
Θα τα ευχαριστηθεις σιγουρα οταν τα δοκιμασεις αρκετα.
Έγραψες ...αρκετά καλή τουφεκιά. ..έχεις και κάποιο άλλο καλύτερο κατά την γνώμη σού?
Εφέτος είχα πάρει κάποια και όπως μου είπε ο Alex37. ..αφού τα είχα πάρει ... αποδείχτηκαν αρκετά μέτρια.
 
Έγραψες ...αρκετά καλή τουφεκιά. ..έχεις και κάποιο άλλο καλύτερο κατά την γνώμη σού?
Εφέτος είχα πάρει κάποια και όπως μου είπε ο Alex37. ..αφού τα είχα πάρει ... αποδείχτηκαν αρκετά μέτρια.
Ολη η σειρα nobel με αποσπωμενο πατο, classica speed percorso και super caccia, σταθερη αξια!
Επισης του Ρουμελιωτη το 34 με csb1 παρα πολυ καλο!!
 
Ευχαριστώ. .

Για φασες βέβαια αυτά έτσι?
Και οχι μονο...το classica32 το ριχνεις και τρυγονι σε νο7.5 πχ, αλλοι το ριχνουν και σε τσιχλα...εγω κατα κυριο λαγο για φασσες τα παιρνω και το percorso σε νο4 το εχω ριξει και λαγο.
Κανε δοκιμη ομως να δεις πως τα παει το οπλο σου με το Κικς γιατι πολλα παιδια λενε οτι δεν συμπαθουν τα φρενατα αυτον τον συγκεντρωτηρα...σε μενα συμβαινει το αντιθετο παντως...παρε ενα κουτι και κανε δοκιμη.
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top