Γνώμες Φυσιγγίων Αρχείο

Status
Not open for further replies.
Όλοι έτσι είμαστε αδέρφια... Πλέον έχω αρχίσει να διώχνω ρούχα για να έχω χώρο να τα βάζω στις ντουλάπες, γιατί το υπόγειο γέμισε...View attachment 16178
3 ντουλαπες διφυλλες + 1 τριφυλλη με το ζορι οπλα,εξοπλισμο,ρουχα.
Μετα λεμε για τις γυναικες....Ευτυχως η γατα δεν εχει ρουχισμο .sarcastic.
 
3 ντουλαπες διφυλλες + 1 τριφυλλη με το ζορι οπλα,εξοπλισμο,ρουχα.
Μετα λεμε για τις γυναικες....Ευτυχως η γατα δεν εχει ρουχισμο .sarcastic.
Εμείς όμως δεν πρόκειται να τα πετάξουμε επειδή πέρασε η μόδα ούτε να τα βαρεθούμε... Αντίθετα, εμείς τα βγάζουμε έξω και κάνουμε φυσιγγοντούζ και φυσιγγοβουτιές όπως ο σκρουτζ μακ ντακ με τις χρυσές λίρες...

1600367152253.png

.sarcastic. .sarcastic. .sarcastic. topic.
 
Εμείς όμως δεν πρόκειται να τα πετάξουμε επειδή πέρασε η μόδα ούτε να τα βαρεθούμε... Αντίθετα, εμείς τα βγάζουμε έξω και κάνουμε φυσιγγοντούζ και φυσιγγοβουτιές όπως ο σκρουτζ μακ ντακ με τις χρυσές λίρες...

View attachment 16179

.sarcastic. .sarcastic. .sarcastic. topic.
Οπως λεει και η μανα μου...Ποτε θα σοβαρευτεις να παντρευτεις?
Δεν χωραμε στο σπιτι ρε μανα,σφηνωσαμε εγω και η γατα .sarcastic.
 
Οπως λεει και η μανα μου...Ποτε θα σοβαρευτεις να παντρευτεις?

Σε αυτή την ερώτηση έχω βρει απάντηση όπως η Πηνελόπη του Οδυσσέα... "Όταν μείνω από φυσίγγια μάνα" της λέω, και αυτόματα αγοράζω και μια 500δα να βρίσκεται... Σίγουρα πράγματα...
 
Καλοκαυτα να είναι μάγκες. Εγώ φέτος πήρα αρκετά 28αρια. Αύριο περιμένω κάτι νέα από τον Ανδρέα και με πρώτη ευκαιρία θα πάω να τα δοκιμάσω στο σκοπευτήριο και έπειτα στα μπασιματα. Δεν έχω πολλά κουτιά κάπου 25 όλων των ειδών.
 
Καλοκαυτα να είναι μάγκες. Εγώ φέτος πήρα αρκετά 28αρια. Αύριο περιμένω κάτι νέα από τον Ανδρέα και με πρώτη ευκαιρία θα πάω να τα δοκιμάσω στο σκοπευτήριο και έπειτα στα μπασιματα. Δεν έχω πολλά κουτιά κάπου 25 όλων των ειδών.
αν ειχα κι εγώ μπενελακι μπιμπελο μόνο 28αρια θα εριχνα, τωρα με το μπουρι μόνο μαγκνουμ μπας και πετύχω τιποτα
 
αν ειχα κι εγώ μπενελακι μπιμπελο μόνο 28αρια θα εριχνα, τωρα με το μπουρι μόνο μαγκνουμ μπας και πετύχω τιποτα

Μπα φίλε τσίχλα με 30αρι θέλω να κυνηγάω. Ίσως να κλανουν λίγο τα 28αρια στους δύσκολους καιρούς.
 
Μπα φίλε τσίχλα με 30αρι θέλω να κυνηγάω. Ίσως να κλανουν λίγο τα 28αρια στους δύσκολους καιρούς.
ο πατερας μου με την ss στην κονιτσα μια χρονια με - 10 εριχνε saga 28αρια που του ειχα πει, με πηρε τηλ ενω ημουν στη δουλεια κατουρημενος απ τη χαρα του για το που εκοβε τα κοτσυφια
 
ο πατερας μου με την ss στην κονιτσα μια χρονια με - 10 εριχνε saga 28αρια που του ειχα πει, με πηρε τηλ ενω ημουν στη δουλεια κατουρημενος απ τη χαρα του για το που εκοβε τα κοτσυφια

Φέτος θα το κάνω το ταξίδι στην Κόνιτσα και πάλι. Οκ δεν επιμένω γτ δεν τα εχω κυνηγήσει πολύ τα 28αρια. Πάντως Κόνιτσα οι τουφέκιες ήταν κοντινές στα κοτσυφια όταν είχα πάει εγώ. Αλλες εποχές βέβαια.
 
Φέτος θα το κάνω το ταξίδι στην Κόνιτσα και πάλι. Οκ δεν επιμένω γτ δεν τα εχω κυνηγήσει πολύ τα 28αρια. Πάντως Κόνιτσα οι τουφέκιες ήταν κοντινές στα κοτσυφια όταν είχα πάει εγώ. Αλλες εποχές βέβαια.
αν κανει καιρο και εχει πουλια αξίζει, τα τελευταια χρονια δεν ειχε τα αναμενομενα... δεν είναι ψηλωμενα αλλα ωρες ωρες περνανε ανοιχτες τραβερσες και θελουν κατι παραπάνω
 
Καλημέρα σε όλους τους φίλους από την βροχερή Ηλεία, τα φυσίγγια του φίλου του Ζαραλή, έχει κανένας δοκιμάσει;;;; έχει κανείς γνώμη;;;;στα συγκεκριμένα παράδειγμα που τα 32 γραμμάρια έχουν 9,00€!!!!!Screenshot_2020-09-18-09-33-08-932_com.android.chrome.jpg
 
Καλημέρα σε όλους τους φίλους από την βροχερή Ηλεία, τα φυσίγγια του φίλου του Ζαραλή, έχει κανένας δοκιμάσει;;;; έχει κανείς γνώμη;;;;στα συγκεκριμένα παράδειγμα που τα 32 γραμμάρια έχουν 9,00€!!!!!View attachment 16183
Αν εξαιρέσεις την τιμή πολύ ωραία φυσίγγια και συγκεντρωτικα
 
Καλημέρα σε όλους τους φίλους από την βροχερή Ηλεία, τα φυσίγγια του φίλου του Ζαραλή, έχει κανένας δοκιμάσει;;;; έχει κανείς γνώμη;;;;στα συγκεκριμένα παράδειγμα που τα 32 γραμμάρια έχουν 9,00€!!!!!View attachment 16183
Προσεγμένη ποιότητα και σταθερή απόδοση.
Με φανατικούς πελάτες, ξέρω σε Αθήνα, Μεσολόγγι, Β. Ελλάδα.
Τα ξέρω και τα ρίχνω απο το 2011, τα Vespa φθινόπωρο και με λίγο κρύο, ακόμη και με υγρασία και ψιχάλα και τα Real με κρύο.
Έντιμος και συνεπής επαγγελματίας, κάνει και αυτός παραδόσεις, αρκεί να του τηλεφωνήσεις έγκαιρα ώστε να σε συμπεριλάβει στην επόμενη "βόλτα" απο τα μέρη σου.
 
Κατά την ταπεινή μου γνώμη, ακριβός γι αυτά που προσφέρει. Υπάρχουν και αλλού πορτοκαλιές... .sarcastic.
Με 9€ τα 32 γραμ. είναι 50% πανω από τους κυρίους ανταγωνιστές, άρα και εκτός αγοράς πρακτικα, όχι απλά ακριβός...
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top