Γνώμες Φυσιγγίων Αρχείο

Status
Not open for further replies.
Αν οι τουφεκιές σου τώρα στην έναρξη είναι κοντινές (εντός 35m) μια χαρά θα πέσει το τρυγόνι με το 9-10 σε αυτή την απόσταση.....βάλτο σαν 1ο τουλάχιστο... ;)
Με τη όπλο θα τα ρίξεις;;
Με μπενελλι sl 80 σταθερη 2* Κωστα..
 
Αρχές Αυγούστου παρήγγειλα 20 κουτιά φυσίγγια από αυτά που έχει στη ιστοσελίδα του, όχι κάτι ιδιαίτερο. Περίμενα να μου τα αποστείλει άμεσα. Δεν είχε ούτε τα φυσίγγια του. Μου έδωσε το τηλέφωνο του εργαστηρίου για να τα παραγγείλω και μου είπε ότι θα είναι έτοιμα σε 2 ημέρες.

Παίρνω τηλέφωνο στο εργαστήριο και μου λέει ότι θα μου τα φτιάξει και θα μου τα στείλει για να τα παραλάβω μετά το δεκαπενταύγουστο. Του λέω ότι τα θέλω άμεσα διότι το δεκαπενταύγουστο θα έχω φύγει. Ήταν Τρίτη. Μου λέει εντάξει, την Παρασκευή θα τα έχεις. Θα σε πάρω τηλέφωνο όταν θα είναι έτοιμα.

Έρχεται Πέμπτη και δε με έχει πάρει τηλέφωνο. Τον παίρνω εγώ. «Την Δευτέρα δεν είχαμε συνεννοηθεί να σε πάρω για να στα στείλω;» μου λέει. Όχι του λέω, αλλά δεν πειράζει στείλτε τα τη Δευτέρα. «Πώς να πληρώσω;» ρωτάω. «Θα σε πάρω τη Δευτέρα και θα σου πω» μου απαντάει.

Σήμερα έχουμε Τετάρτη. Τηλέφωνο δεν έχει πάρει.

Business made in Greece … .shake hands.



Σε λίγο θα πάω σε κάποιο κατάστημα να αγοράσω φυσίγγια.
Καμιά καλή πρόταση σε 30/9 ;
IMPERIAL 30gr madein Spain.
 
Αθήνα είσαι Θαλή;
Όχι φίλε, Πελόπόνησσο είμαι. Θα αγοράσω από Πύργο ή Καλαμάτα.


Tordo 30 (κίτρινο)... ;)
Ευχαριστώ για την πρόταση!

tordo 30gr ,navaro 30gr ,hit 30gr,oskar 30gr.
Ευχαριστώ! Θα πάρω ένα κουτί απο όλα για να δω τι ταιριάζει σε εμένα και το όπλο μου.

IMPERIAL 30gr madein Spain.
Θα δοκιμάσω και τα imperial, ευχαριστώ!
 
Αρχές Αυγούστου παρήγγειλα 20 κουτιά φυσίγγια από αυτά που έχει στη ιστοσελίδα του, όχι κάτι ιδιαίτερο. Περίμενα να μου τα αποστείλει άμεσα. Δεν είχε ούτε τα φυσίγγια του. Μου έδωσε το τηλέφωνο του εργαστηρίου για να τα παραγγείλω και μου είπε ότι θα είναι έτοιμα σε 2 ημέρες.

Παίρνω τηλέφωνο στο εργαστήριο και μου λέει ότι θα μου τα φτιάξει και θα μου τα στείλει για να τα παραλάβω μετά το δεκαπενταύγουστο. Του λέω ότι τα θέλω άμεσα διότι το δεκαπενταύγουστο θα έχω φύγει. Ήταν Τρίτη. Μου λέει εντάξει, την Παρασκευή θα τα έχεις. Θα σε πάρω τηλέφωνο όταν θα είναι έτοιμα.

Έρχεται Πέμπτη και δε με έχει πάρει τηλέφωνο. Τον παίρνω εγώ. «Την Δευτέρα δεν είχαμε συνεννοηθεί να σε πάρω για να στα στείλω;» μου λέει. Όχι του λέω, αλλά δεν πειράζει στείλτε τα τη Δευτέρα. «Πώς να πληρώσω;» ρωτάω. «Θα σε πάρω τη Δευτέρα και θα σου πω» μου απαντάει.

Σήμερα έχουμε Τετάρτη. Τηλέφωνο δεν έχει πάρει.

Business made in Greece … .shake hands.



Σε λίγο θα πάω σε κάποιο κατάστημα να αγοράσω φυσίγγια.
Καμιά καλή πρόταση σε 30/9 ;
Κάπου είδα ότι είσαι από Πελοπόννησο, αν είσαι από πύργο φίλε μου, τα φυσίγγια τα έχεις μέσα στα πόδια σου και σε τιμή που δεν υπάρχουν πουθενά στον κόσμο;)
 
Αναμένουμε λεπτομέριες αγαπητέ Άρη.
Αν είσαι κοντά φίλε στον πύργο, ΚΑΡΔΑΡΆΣ, πολλά χρόνια στον χώρο, και παράπονο ο κόσμος κανένα, απλά δεν είναι από τις βιοτεχνίες που διαφημίζουν τα πράγματα τούς.
 
Αν είσαι κοντά φίλε στον πύργο, ΚΑΡΔΑΡΆΣ, πολλά χρόνια στον χώρο, και παράπονο ο κόσμος κανένα, απλά δεν είναι από τις βιοτεχνίες που διαφημίζουν τα πράγματα τούς.
Ευχαριστώ Άρη.
Σε ποιό κατάστημα στον Πύργο πωλούνται; Σε εκείνα τα δύο στην Ερμού;
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top