Γνώμες Φυσιγγίων Αρχείο

Status
Not open for further replies.
Αν σου πω δεν το εχω ριξει ποτε....ειμαι απαραδεκτος.sarcastic.
Έτσι και εγώ, αλλά μίας και έτυχε να πέσει στα χέρια μου και έτυχε να έχω και από τα παλιά, είναι το ίδιο φίλε,αν εξαιρέσουμε ότι έχει αλλάξει το σχέδιο της PSB,
 
Το condor εγινε κοκκινο?
Ναι εδώ και καιρό, αλλά είναι εξίσου πολύ καλό,
Ήταν κίτρινο....έγινε κόκκινο.....έγινε πορτοκαλί.....και τώρα πάλι κόκκινο....Σίγουρα είναι νέα παρτίδα Άρη....;;;
 
Μόνο που δεν βλέπω να βρίσκουμε το στροφείο του ffff
Τη να το κάνεις το στροφείο του ρε....Τράβα πάρε έτοιμα από τν Καρδαρά Falccoci 36gr στα 6.50€..... .sarcastic. .yelling.
θα πάω να ανοίξω το βράδυ με λοστό και θα σου πω, αλλά θα δώσεις κατιτίς.very funny.
Το πολύ πολύ να σε
φιλοδωρίσει / φορτώσει με κανένα κουβά
CSB 1....έτσι να την έχεις....sarcastic..sarcastic..yel.
 
Φιλε Αρη τι το ιδιαιτερο εχει το ρελι ......και δεν το βλεπω ?? Για ποιον λογο ''ψαχνεις΄΄ το στροφειο του ???o_O
Από περιέργεια ρωτάω φίλε Νίκο,το μόνο που μου αρέσει είναι ότι κάνει (πυραυλακι) και έτσι κλειστό όπως είναι, περιέργεια τίποτα άλλο
 
Από περιέργεια ρωτάω φίλε Νίκο,το μόνο που μου αρέσει είναι ότι κάνει (πυραυλακι) και έτσι κλειστό όπως είναι, περιέργεια τίποτα άλλο

Ελα ρε φιλε.....ελα στα ''σημαδια'' σου.......Εχεις Μηχαναρα....ρελιαζεις με I2S....τι να ζηλεψεις απο αυτο
το φυσεκι.....την τρυπα που εχει στην μεση.......ή το σηκωμενο αστερι ?? o_O
ΥΓ. Σε θεωρω πολυ φιλο......γι'αυτο σου τα ''χωνω''........sarcastic.
 
Ελα ρε φιλε.....ελα στα ''σημαδια'' σου.......Εχεις Μηχαναρα....ρελιαζεις με I2S....τι να ζηλεψεις απο αυτο
το φυσεκι.....την τρυπα που εχει στην μεση.......ή το σηκωμενο αστερι ?? o_O
ΥΓ. Σε θεωρω πολυ φιλο......γι'αυτο σου τα ''χωνω''........sarcastic.
Καλά κάνεις ;) απλά τα περιεργω λίγο και τα έτοιμα.sarcastic.
 
Καλά κάνεις ;) απλά τα περιεργω λίγο και τα έτοιμα.sarcastic.

Και καλα κανεις......αλλα εσυ δεν εισαι ''καστανάς''.......εχεις γνωσεις......βλεπεις τρυπα στην μεση.....και
ανασηκωμενο αστερι.....αλαργα απο αυτα.....το ξερεις πολυ καλά....να μην συνεχισω..... ;)
 
Και καλα κανεις......αλλα εσυ δεν εισαι ''καστανάς''.......εχεις γνωσεις......βλεπεις τρυπα στην μεση.....και
ανασηκωμενο αστερι.....αλαργα απο αυτα.....το ξερεις πολυ καλά....να μην συνεχισω..... ;)
Είσαι πρώτος φίλε μου
 
Ελα ρε φιλε.....ελα στα ''σημαδια'' σου.......Εχεις Μηχαναρα....ρελιαζεις με I2S....τι να ζηλεψεις απο αυτο
το φυσεκι.....την τρυπα που εχει στην μεση.......ή το σηκωμενο αστερι ?? o_O
ΥΓ. Σε θεωρω πολυ φιλο......γι'αυτο σου τα ''χωνω''........sarcastic.
Tι να ζηλεψει απο αυτο το φυσεκι?
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top