Γνώμες Φυσιγγίων Αρχείο

Status
Not open for further replies.
Δν ξέρω αν κάποια άλλη βιοτεχνία γεμίζει με Granular....εκτό βέβαια τα 31gr της Cheddite....
Εγώ 1η χρονιά ρίχνω τα φυσίγγια του και γενικότερα αυτή την πυρίτιδα.....είδωμεν για τη συνέχεια....υπόσχονται πολλά...
Οτι εχω ριξει με αυτη ηταν πραγματικα τελειο. Αν το βρω το Cheddite θα το δοκιμασω. Ο φαντομ χρησιμοποιει ακομα καλυκα νομπελ χαμηλο?
 
Αυτεs τιs αλλαγεs να μην καναν αυτοι που γεμιζουν
Απ'όσω ξέρω και απ'όσο μου έχει πει Κώστα, ο ίδιος ο Fantom γράφει αναλυτικά τα υλικά του κάθε φυσιγγίου του....
(Αν π.χ. έρθει σε έλλειψη από πυρίτιδα Granular)...απλά δν θα συνεχίσει να γεμίζει τα Fanatic με άλλη πυρίτιδα....;)
 
Απ'όσω ξέρω και απ'όσο μου έχει πει Κώστα, ο ίδιος ο Fantom γράφει αναλυτικά τα υλικά του κάθε φυσιγγίου του....
(Αν π.χ. έρθει σε έλλειψη από πυρίτιδα Granular)...απλά δν θα συνεχίσει να γεμίζει τα Fanatic με άλλη πυρίτιδα....;)
Πολυ τιμιο αυτο δυστηχωs λιγοι το κανουν αυτο για να μη σου πω οτι ειναι ο μονοs αν οντωs ισχυει αυτο. Αυτη η φατσα που κλεινει το ματι σα να ξερει κατι .....
 
Πολυ τιμιο αυτο δυστηχωs λιγοι το κανουν αυτο για να μη σου πω οτι ειναι ο μονοs αν οντωs ισχυει αυτο. Αυτη η φατσα που κλεινει το ματι σα να ξερει κατι .....
Δν έχω λόγο να πω ψέματα και πόσο μάλλον δημόσια...
Αλλά όπως σωστά είπες κι εσύ: Λίγοι το κάνουν αυτό...το να κρατάνε το Standard τους στα φυσίγγια τους...μόνο όφελος θα έχουν στην πορεία διότι κερδίζουν την εμπιστοσύνη από τον καταναλωτή....
 
Δν έχω λόγο να πω ψέματα και πόσο μάλλον δημόσια...
Αλλά όπως σωστά είπες κι εσύ: Λίγοι το κάνουν αυτό...το να κρατάνε το Standard τους στα φυσίγγια τους...μόνο όφελος θα έχουν στην πορεία διότι κερδίζουν την εμπιστοσύνη από τον καταναλωτή....
Δεν ειπα Κωστα οτι εσυ λεs ψεματα και εσυ οτι δηλωνει αυτοs ειπεs. Ο συγκεκριμενοs φαινετε να δινει πολυ βαση στο να ειναι τα φυσιγγια του οσο καλυτερα γινετε και δεν νομιζω να ρισκαρε αρνητικα σχολια ειδικα σε μια χρονια σαν την φετινη που δεν εχει πουλια και δεν θα ξεμεινει κανεναs.
 
Black diamond σήμερα λόγω έλλειψης φάντομ. Μου βγάλανε τον ώμο. επίσης μαλλον πολύ γρήγορα, τα περισσότερα πουλιά τράβαγαν χειρόφρενο. Μπορεί να φταίει και η υπερβολική κούραση. Με τρεις ώρες ύπνο πλέον δεν την παλεύω!
 
Μου τα έδωσε φίλος, εχει να βγαλει αδεια χρονιά(.είναι λιγο παλια 5+).Θα δουμε.
Δεν έχει να λέει τίποτα το παλιά αν έχουν φυλαχθεί σωστά και μακριά από υγρασιεs δεν παθαίνουν τίποτα και εγώ τα έχω από παλιά απλά είχα παρει κάμποσα κουτάκια γιατί μου άρεσε ποκυ οπωs σου ξαναειπα δεν υπάρχουν πια
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top