Γνώμες φυσιγγίων

Περιοχή
Ελευθερούπολη Καβάλας
Όνομα
Τέλης
Εχω να σφαξο καιροοοοο δεν μου ερχετε κατη αλο στο μιαλο ναχω δοκημαση πιο αξιοπηστο
Έγινε καλός αν θυμηθείς τίποτα η δεις αν μπορείς πες μου με πριζωσε ο φίλος βιοτέχνης με την συγκεκριμένη πυρίτιδα για αυτό

Όνομα
Κωστας
Ναι αλλά δεν μου άρεσαν τα περισσότερα που έχω ρίξει κυρίως με τέκνα
Εγώ εδώ στην Αττική ψάχνω τα gorilla 34 πόσο καιρό και δν μπορώ να τα βρω πουθενά. Μήπως ξέρει κανείς να βοηθήσει?

Είναι δ
Εμ ρε Αλεξ ένα κουτάκι θέλω για να δοκιμάσω.. Δν μπορώ να παραγγείλω ποσότητα χωρίς δοκιμη.
εχει πολλα 34 αρια που ειναι αξιολογα εαν δεν βρεις τα συγκεκριμενα σου προτεινω να δοκιμασεις τα μαυρα super kill 33,5gr.

Όνομα
Κωστας
Έχω προμηθευτεί ήδη 34αρια του ρουμελιωτη και το speed 34 της nobel sport. Αν δν με καλύψουν βλέπουμε.. Ευχαριστώ. Απλά είναι κάπως σε ολόκληρη την Αττική να μην μπορώ να βρω τα συγκεκριμένα που έχω ακούσει καλές κριτικές

Περιοχή
Λαμία
Όνομα
Κώστας
το 206 formula γιατί δεν το έχει στο επίσημο site ;
Παύλο και εγώ την ίδια απορία έχω και μάλιστα έκανα αναζήτηση μόνο με το 206 στη πυρίτιδα και τα μόνα που βγάζει είναι το English classic και το Velox (fibre και τα δύο).

Περιοχή
Χαλκιδική
Όνομα
Παρις
Χτες που πήγα στον Καρασαββιδη για ανεφοδιασμό σε Lambro έφερε τα Gorilla για όποιον ενδιαφέρετε από Θεσσαλονίκη,
https://www.hobbi.gr/sygkentrotiras-c-718_49_98_749.html
Με καλούτσικες τιμές, ίσως περάσω και σήμερα μια βόλτα να πάρω από ένα κουτί από το καθένα που έχει 40 36 32 και 31gr.